LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5831 lezců
1191128 cest
Nové přelezy:
Gayordo 7b
Mitte Wand 9-
Frightnigh 9
Brall 7b
Criss Cros 7c+
Codice Ate 7c
Kozičky 7C/7C+
Cacciatore 7c+
Ručičky 7C
Bořiči Mýt 7C

Stěny
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Žlutá Kobra - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Karlovy Vary
Green sport - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Satisfaction

Zlín

smallMoraváci a nejen oni mohou zhlédnout přednášku Máry Holečka, která se uskuteční 15. 11. 2017 ve Zlíně.



SATISFACTION !




Jsou v každém z nás osudové životní linky, které probublávají, zurčí, bouří a najednou, třeba jak ztichlá poušť mizí. Přesto dál se potichounku proplétají naším bytím a dílky mozaiky se skládají v ucelený obraz.

Přijďte si vyslechnout jeden silný příběh o touze, vášni, tragédii, prohrách, který přetavila lidská úpornost a dovednost, za přispění nebes, na celosvětový úspěch. Mé povídání o genezi prvovýstupu na Ghasherbrum I. 8080metrů, neboli „Krásnou horu“, ležící v severovýchodním Pákistánském Karakoramu, doprovodí obrázky a filmové šoty. Těším se na setkání Mára

Poster


Přednáška se koná v kavárně lezeckého centra Vertikon 15.11.2017 v 18:30

Adresa: K Pasekám 7001, 76001, Zlín

Vstupné 70Kč
Předprodej vstupenek na recepci lezeckého centra Vertikon

Zdroje:

Web: www.vertikon.cz

Odkaz zde: FB přednáška

Poster Satisfaction


JirkaS   [úpravy] 09:28 24.10.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Moraváci???14:32:29 24.10.2017
Proč Moraváci??? Zvláštní, kdyby měl AO přednášku kdekoli v Čechách, tak by nikdo nenapsal: "Češi...mohou zhlédnout přednášku.." Tak proč Moraváci??? Oni totiž ve Zlíně Moraváci nejsou, tam jsou Valaši :-D .
ropodpovědět 
 Re: Moraváci???18:48:26 24.10.2017
jo. a zda se ze se jim tam vyvinulo zcela specificky nareci, mix cestiny a anglictiny v pomeru 1:1.
To by clovek blel.
odpovědět 
 Re: Moraváci???14:24:52 25.10.2017
ne snad že bych kterékoli menšině chtěl brát právo na sebeurčení a mýty o původu světa, ale spíš bych tedy laicky očekával na přednášce moravany, než potomky asimilovaných rumunsko-rusínských pastevců. ale předpokládám, že budou vítáni všichni, od inuitů přes čukče a kalmyky po aboridžíny.
Lukas B.odpovědět 

 asia20:24:04 24.10.2017
Asiat jako asiat...valach nebo moravák
sjkstodpovědět 
 Re: asia12:40:56 25.10.2017
...a tady je to samý blbeček-debil, blbeček-debil, blbeček-debil......a pozor, tady je změna, tady jsou dva blbečci vedle sebe :-)
odpovědět 

 Foto dne:
Kruk
Szpon Kruka, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (188178)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Pardalets 7b Mas De La Peña
Criss Cross 7c+ Falesia Dimenticata
Alfiere Volante 7a+ Curvone
Racconti Nascosti 7a+ Siracusa
Antica Magia 7a Siracusa
Nově komentované:
Rozmarné Léto Direct Xa Teplické Skály
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca 7b+ San Vito Lo Capo
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca 7b+ San Vito Lo Capo
Královnina Komnata 7A Panský Les
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca 7b+ San Vito Lo Capo

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Mcr | Re: Samozřejmě, že mění | Re: Samozřejmě, že mění | Re: Tim se vse vyjasnilo | Re: Ocenění ? | Re: omg | Tim se vse vyjasnilo | Jak pravi klasik: „kdo se Te ptal na tvuj nazor!” :-D | Re: Tím hůř! | Re: Urážky na věci fakt nic nezmění |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (89)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (62)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (13)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (9)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (5)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)

 Nově v inzerci:
Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 69 
 Někdy ano 
 60 
 Ne nepoužívám 
 61 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.