LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5831 lezců
1190808 cest
Nové přelezy:
Tócate Dok 8a
Brall 7c
Žížala 1? 7C
Minot De F 7b+
Oran Juice 7c
Fait Pas B 7c
Queen Line 7b+
Devora Cor 8a
Bořiči Mýt 7C
Socialisti 7B+

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kozelkovská dvanáctka

6. ručník

V sobotu 24. května pořádal H.O.K.N. Plzeň již 6. ručník lezecké dvanáctihodinovky na Kozelce.

V sobotu 24. května pořádal H.O.K.N. Plzeň již 6. ručník lezecké dvanáctihodinovky na Kozelce. Počasí tentokrát opravdu vyšlo, už na startu v 7:00 bylo celkem příjemně (a to i bez ohledu na takovouto krutou noční dobu). Celkem se oficiálně soutěže účastnilo 18 závodníků + dalších pár kolemlezoucích sympatizantů. (Zrovna se to nějak sešlo, že zde bylo i dalších několik lezbychtivých skupin, takže upřímně tolik aut jsem na parkovišti v Doubravici ještě neviděl a i ve skalách to bylo už trochu znát.)

Žádné dramatické doběhy do cíle tentokrát nebyly a tak jediných pár trestných minut získaly Broukovo a Marvovo dvojky za pozdní vyplnění a odevzdání seznamů cest. Jak se později prosáklo, na konec v 19:00 se někteří závodníci těšili už od 11..

Fotky od Trávy jsou zatím z dřívějších ručníků, jakmile se podaří získat letošní, dodáme.. Oficiální propozice k závodům (včetně v podstatě kompletního průvodce na Kozelku) na http://www.tatry.cz/hokn. Už teď se můžem těšit na příští rok, neboť jak říkal přihlížející Zalabák: „ Jestli budu eště příští rok na živu, tak bych se možná taky zúčastnil..“.



Celkové výsledky:

1. Bejbs, Luky - 337,5 b., 44 cest (Přetížení, Méďa Béďa, varianty M.B., Hrníček za 8+/9- a dalších 40 cest)
2. Zyký, Péťa Novák - 324 b., 57 cest (nejvíc přelezených cest)
3. John, Honza Kadlec - 299 b., 51 cest (ad hoc. dvojka - John to prostě zná a Honza vydržel..)
4. Láďa Krejsa, Vendula - 261 b., 50 cest (tomu říkám návrat na skály po ca. roce, zároveň 1. místo v kategorii smíšených dvojic)
5. Kodl, Kraťas - 230,5 b., 40 cest (na bednu holt „kolouškům“ chybělo víc jak 10 cest)
6. Brouk, Jíťa - 147 b., 25 cest (2. místo v kategorii smíšených dvojic)
7. Víťa Novák, Ondra Bílek - 112,5 b., 22 cest (standart pojatý formou „na pohodu“)
8. Jaroslav Osvald, Jaroslav Mayer - 54,5 b., 9 cest (první seznámení s 12h..)
9. Marv, Evina - 3 b., 7 cest (nejsou zrovna ranní ptáčata - start ca. ve 3 a k tomu ještě penalizace 15 b. za nevylezení 1 povinné cesty, ajaj :-)

Vyhlášení proběhlo ve slavnostním duchu před hospodou v Doubravici (uvnitř narváno), letmé „vyhodnocení“ v hospodě v Nečtinech. Díky všem zúčastněným a v neposlední řadě díky Davidovi z plzeňského Hannahu za část sponzorských cen.


Zyký   [úpravy] 21:41 25.05.2008Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 ... lezbychtivých ... :))17:57:11 26.05.2008
čeština je opravdu úžasná :)
teriodpovědět 

 .22:00:05 26.05.2008
můžete pro neznalý přiblížit systém závodu? díky
perryodpovědět 
 Re: .22:45:28 26.05.2008
Kompletní systém Kozelkovské dvanáctky vč. bodování tady: http://tatry.cz/hokn/clanky/12ka/kozelka_2008v3.pdf
Zykýodpovědět 

 Fotky23:58:28 05.06.2008
Fotky z 12hodinovky:
http://tatry.cz/hokn/foto/fotky.html
taky sou tam někde komplet výsledky, co sem voskenoval..
Zykýodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna West
Eneco's Last Dance, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188149)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tócate Doke 8a Margalef
Brall 7c Terra Promessa
Fait Pas Bon Vieillir 7c Saint Léger Du Ventoux
Witness The Weakness 8B/8B+ Děčínský Sněžník
Terra Incognita 7b Charmey
Nově komentované:
Šímova Plotna 6+/7- Mařenka
Queen Line 7b+ Castelluzzo
Daddy Long Legs 7C Popova Skála
Síla Rodu 8 Kácov
Nebeský Baby 7 Kácov

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Kalkulačka | Re: Riskuje život | video | Hazard | Re: Pěkný. | Re: Riskuje život | Re: Riskuje život | Re: Mcr | Re: Riskuje život | Re: Mcr |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (67)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (57)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (10)
MČR v boulderingu (8)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 57 
 Někdy ano 
 48 
 Ne nepoužívám 
 48 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.