LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191807 cest
Nové přelezy:
Karma 7C
Hořící Hně 7C+
Je To Boj 8A+
Vítej Z5 J 7C
Kapitán Mo 7C
Arugliopou 7c+
Arugliopou 7c+
Ari Superd 7b
Patroclos 7b
Alfredo Al 7b+

Stěny
Eset Centrum - Praha 2
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí
LSJ - Javorník

Prodejny
NěcoNavíc.cz - České Budějovice
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Peter Hámor a Horia Colibasanu ukončili expedici Everest-Lhoce

Slovák Peter Hámor a Rumun Horia Colibasanu se rozhodli kvůli nepříznivým podmínkám ukončit expedici pokoušející se o unikátní výstup na Mount Everest a po hřebeni přes Jižní sedlo dále na Lhoce. Informovali o tom včera na Facebooku.




Předchozí zpráva z 21.5.
Slovák Peter Hámor a Rumun Horia Colibasanu, kteří se pokoušejí o unikátní výstup na Mount Everest a po hřebeni přes Jižní sedlo dále na Lhoce, se po pokusu o průstup kuloárem na západní hřeben kvůli nebezpečí lavin vrátili z tábora ABC zpět do základního tábora.

Informovali o tom 20.5. na Facebooku:


Předchozí zpráva z 18.5.
Peter Hámor a Horia Colibasanu zkusili včera z  tábora (ABC) v 6400 m pokračovat dál na západní hřeben, ale množství sněhu jim to nedovolilo a vrátili se zpět do ABC.

Informovali o tom včera na Facebooku:
"Ani dnes nedovolilo množstvo snehu v stene Petrovi a Horiovi pokračovať vo výstupe cez kuloár na západný hrebeň. Obidvaja sú už naspäť v ABC."

Viz Petrův FB (kde čekáme další zprávy a o aktuální situaci):



Předchozí zpráva ze 17.5.
Peter Hámor a Horia Colibasanu vyrazili ve středu ze základního tábora do 6400 m a ve čtvrtek by chtěli pokračovat dál. Informovali o tom ve středu na Facebooku:

"Peter a Horia došli po šiestich hodinách zo základného tábora do ABC (6 400 m). Zajtra ráno by chceli začať s výstupom na západný hrebeň cez kuloár a ak podmienky a počasie dovolia, tak budú pokračovať ďalej. Držíme palce."



Předchozí zprávy o jejich expedici:

Peter Hámor a Horia Colibasanu čekají na dobré počasí u Everestu

Peter Hámor a Horia Colibasanu vyrážejí na Everest a Lhoce

sth   [úpravy] 10:00 24.05.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 .12:20:09 17.05.2018
HODNĚ ZDARU!
odpovědět 

 Foto dne:
Kanyon
Fat Burner, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188255)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Neil Arm Strong 7B Skály U Sosnové
Íťákova Hokejka 7A Skály U Sosnové
Interlude 6c Pinell De Brai
Santalegna 6a+ Pinell De Brai
Efecto Mariposa 6b+ Pinell De Brai
Nově komentované:
Flákanec 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Automotodrom 7A+ Skály U Sosnové
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Plácačka Jak V Rocklands 6C+ Hrádek
Dos Vascos Muy Vascos 7b+ Mas De La Peña

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
video | Re: Ortodox fans AO | zhouba | Re: Hezká fotka | Re: Hezká fotka | Re: Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Re: Hezká fotka | Re: Tlak sponzoru |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (55)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (28)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (9)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (8)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (4)
Horobál (2)

 Nově v inzerci:
SNOWBOARDOVÉ BOTY | SKIALPOVÝ SET | Péřový spacák Sir Joseph Looping 900 | kotníkové la sportiva TC pro | prosinec El Chorro | SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 120 
 Někdy ano 
 86 
 Ne nepoužívám 
 110 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.