LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191869 cest
Nové přelezy:
Trilita 7b+
Enoteca Ra 7b
Atletik 2 7C
Bizzaro 7C+
Jolly Jump 8A
Komba 8A
Láskyplné 8A
Láskyplné 7C
Terra Medi 8a
Pal Este 8c

Stěny
Rock 'n' Wall - Plzeň
V 16 - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Podzimní lezecké klání CupON SmíchOFF

výsledky

CupON SmíchOFFV sobotu, 6.10.2012 proběhl v Lezeckém centru tendON smíchOFF závod s názvem CupOn SmíchOFF. V příjemné přátelské atmosféře si všichni zúčastnění do sytosti zalezli. V kategorii Rajbasistů zvítězil Jan Burian, něžnějšímu pohlaví vévodila jeho manželka Hana Burianová. V Převislovcích  vyhrál neunavitelný Ondřej Běhal. Za dívky si odnesla trofej Gábina Vráblíková. Celkovým vítězem závodu se stal po součtu bodů Jan Burian, který si tím zajistil celoroční volný vstup na stěnu.

V neděli  7.10.2012 se uskutečnily podobně koncipované závody pro děti. Vše probíhalo hladce, děti si zalezly na laně, zabouldrovaly a lezly i na rychlost. Vše vyvrcholilo na společné finálové cestě všech věkových kategorií, kde trojice nejmladších účastníků zcela jasně ukázala zbytku startovního pole, že ani věk, ani výška rozhodně není žádný handicap. Celkové výsledy jsou shrnuty v níže uvedené tabulce.

tabulka


Všem závodnicím a závodníkům děkujeme za účast a doufáme, že si odnesli kromě prolezených prstů i příjemný společensko-lezecký zážitek.

Děkujeme také sponzorům za hodnotné ceny a samozřejmě, už se to stává skoro pravidlem, Petrovi za vynikající gulášek.

Sponzoři


Na fotky ze závodu se můžete podívat níže.

CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF




Viktor   [úpravy] 08:30 16.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 simona14:10:46 16.10.2012
řeknu vám,tento portál začíná být bez příspěvku od Simči pěkná nuda...sama politika a kecy o hov..
jurin7odpovědět 

 ?09:53:27 17.10.2012
přiznávám, že pravidlům tohohle závodu jsem moc neporozuměla, ale nevyhrál převislovce náhodou Ondra Běhal? nebo to byl přelud?
lenaodpovědět 
 Re: ?01:02:39 18.10.2012
Omluva, opraveno.
Viktorodpovědět 

 Poděkování10:28:41 17.10.2012
Tyto lezecké závody pro děti byly zatím těmi nejlepšími závody, které jsme navštívili. Od rána až do podvečera se lezlo, lezlo a lezlo. Z tabulky to není moc zřejmé, ale ten první sloupec znamená počet přelezených cest. Byly na to dvě hodiny. Pak byla chvíli pauza, během které si děti opět zalezly a zadováděly. Na nudu nebyl čas, děti to naopak strávily aktivně ať už lezením celkem těžkých boulderů, traverzu nebo na slacklině, nebo fandily ostatním. Zejména na boulderech bylo na co se dívat a povzbuzovalo se opravdu mohutně.
Pak následovalo semifinále a poté dramatická finálová cesta. Vše probíhalo rychle, bez prostojů.
Děti si celou akci opravdu užily. Za tu neděli přelezi cca 25 patnáctimetrových cest a několik boulderů. Nevím o žádném účastníkovi, kterému by se závody nelíbily. A když k tomu přičtu fajn organizaci, příjemné prostředí, velmi dobře postavené cesty a bouldery a hodnotné ceny, nezbývá, než celou akci pochválit. Děkujeme.
Petr Zítekodpovědět 
 Re: Poděkování20:36:25 17.10.2012
Souhlasíme a děkujeme organizátorům za bezva závody.
Pavoučci Liberecodpovědět 

 Makak10:53:51 17.10.2012
zda se, ze Makak vymenil po nekolika letech tricko :-D
odpovědět 

 Foto dne:
Turkisch Standart
Pathfinder L1, 7-
 Databáze cest:
Všechny cesty (188260)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Overseer 5.9 Joshua Tree
Split Personality 5.11d Joshua Tree
Disposition Crevice 5.11b Joshua Tree
Black Massacre 5.11b Snow Canyon
The Richness Of It All 5.12a Snow Canyon
Nově komentované:
Confetto ... 6c+/7a Massone
Flákanec 7B Labské Údolí - Pravý Břeh
Automotodrom 7A+ Skály U Sosnové
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Plácačka Jak V Rocklands 6C+ Hrádek

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Co konkretne | Re: Protekční nevolnictví | Re: Rintintin ? | Re: Rintintin ? | Protekční nevolnictví | Re: Hezká fotka | Re: Hezká fotka | video | Re: Ortodox fans AO | zhouba |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (54)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (30)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (10)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (7)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (4)
Horobál (2)

 Nově v inzerci:
SNOWBOARDOVÉ BOTY | SKIALPOVÝ SET | Péřový spacák Sir Joseph Looping 900 | kotníkové la sportiva TC pro | prosinec El Chorro | SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 142 
 Někdy ano 
 110 
 Ne nepoužívám 
 137 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.