LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lano nevyjde až na zem, ale dole se to normálně skáče...
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
10.Širůčková 11284
11.H2 11191
12.Klapal 11126
Bouldry:
10.Danda 10406
11.Stráník 10331
12.Širůčková 10253
Hory:
3.Skopec 7324
4.Sejbal 7301
5.Y 6736

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5745 lezců
1163096 cest
Nové přelezy:
Am Arsch V 9-
Fat Burner 9-/9
Engram 7b+
Troppo Lei 7b+
Lady Domin 7B+/7C
Shaved Bea 7c
Nique La P 7c
Překvapení 9
Hlasy Ze Z Xc
Jay&Sneha 9/9+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Adam Ondra: Nový boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+

video

Nový těžký boulder Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+ se podařilo vylézt Adamovi Ondrovi ve Sloupu v Moravském krasu.

"Pohár Nesmrtelnosti (prodloužení) 8C/C+
Dnešní skvělej den v Moravském krasu 😎 Po flashi Vnitřního světa vítězů 8A+ jsem vyrazil do Sloupu a překvapivě jsem našel jeskyni naprosto suchou 👌 Měl jsem tam nedokončený projekt z letošního jara. Původní boulder (8A+ nebo 8B+ podle toho, jak nízko začínáte) končí uprostřed ničeho na posledním chytu (který není ani úplně dobrý). Kroky jsou ale tak úžasné, že to pořád stojí za to. Jak udělat posledních pár kroků do jasné dobré poruchy z tohoto posledního chytu bylo dlouho záhadou, než jsem tu sekvenci za pomoci trochu střílejícího kolenem letos na jaře rozluštil ✊ Velmi těžké hodnotit tuhle sekvenci za koleno samu o sobě, asi buď za 8A nebo 8A+. Abyste mohli vylézt tuto zjevnou linii za 8C/C+, musíte tuhle udělat tuhle nejistou sekvenci po zdolání dlouhé a únavné 8B+ části předtím 💪
Poznámka: Samotný konec byl dost napínavý, protože jsem ve stínu světla neviděl poslední dva chyty ☝️,"
napsal k tomu na Facebooku, kde zveřejnil z přelezu i video:



Zde je Adamův zápis bouldru v databázi na Lezci:

Pohár Nesmrtelnosti (prodl.)

Standa Holec   [úpravy] 05:40 25.11.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:

Gastonka
 Databáze cest:
Všechny cesty (184572)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Květinový Pilíř 3 Srbsko
Sádrový Trpajzlík 5+ Srbsko
Komín III Adršpach
Waikiki Raga III Adršpach
Klaun Je Králem VIIIb Skály V Údolí Roklice
Nově komentované:
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Překvapení 9 Sloup
Country Road VIIb Hrubá Skála
Jižní Levá Cesta VII Prachov

 Nově v diskusi:
Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | UFOni | Grand Canaria | Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase |

 Nové komentáře:
Re: ach ty titulky | Re: :-( | Nanga Parbat | Re: Hory jsou krásné | :-( | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Odjinud |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Chata pod Rysmi | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny | Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1514 
 Ne 
 1752 
 Nevím 
 1045 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.