LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
33.Reich 10254
34.Chejn 10225
35. 10178
Bouldry:
33.Ďurech 9356
34.Kümmel 9350
35.Majdloch 9275
Hory:
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324
4.Sejbal 6951

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5730 lezců
1153918 cest
Nové přelezy:
Švédský Zá 7C+
Ribstole 8A
Píďa Xb
Magnetfing 9+
Schachmatt 7C
Mindfreak 7C+/8A
Haka 8A
Super Zadd 8A
Zmrzlé Ram 7C+
Dost Dobrá 8A+/8B

Stěny
Hotel Impuls - Havířov
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Horolezecká stěna Sobotka - Sobotka

Prodejny
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Volební projev ZT

V podkladech pro volby na VH ČHS doporučuji pozornosti nově přidaný profil ZT. Tak nevím, proč jsem si při čtení vzpomněl na operu "Žvanivý slimejš"...
God save the ČHS

Petr Jandík   [úpravy] 23:45 03.03.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 08:47:48 04.03.2003
Kde jsi prosím tě ony podklady objevil....na webu ČHS jsem v aktualitách a ani v pod odkazem informace nic nového nenašel.....dík za info
Radim Bzuraodpovědět 
 Re:10:27:42 04.03.2003
Se to dobře ukrývá v novinkách (ale už odkazu poněkud níž, tedy starším). jmenuje se to podkladypro VH (nebo tak nějak) a někteří z candidátů mají u svého jména připsáno "portrét".
Přibejvají/ly tam postupně :-)))) jak, co kdo dodal
Tomáš F.odpovědět 
  umístění10:33:10 04.03.2003
Přesné umístění je:
>> Členský servis
>> Informace
>> 21.2. Podklady pro volby na VH
mellounodpovědět 

 09:31:14 04.03.2003
http://www.horosvaz.cz/servis/data/teply.htm
kojotodpovědět 

 11:28:28 04.03.2003
Našel jsem to...fakt je to docela skryto.....děkas.
Radim Bzuraodpovědět 
 Re:13:35:25 04.03.2003
Jo, to jsou dobrý slinty.
odpovědět 

 Masakr12:54:52 04.03.2003
Ty krávo, to je teda masakr! Teplý for president!
Papoušodpovědět 

 Teplý18:16:16 04.03.2003
Zdeňka Teplého znám víceméně od vidění asi 35 let. Nikdy, opakuji, nikdy jsem s ním nelezl. Při vyslovení jeho jména dostávám lehkou kopřivku (už 35 let). Jak jsem se s ním seznámil? Bylo to snad v létě roku 1967 ve Skaláku. V sobotu jsem vylezl údolního Kápla (celou cestu na prvním). Už si nepamatuji, kolikátý to byl přelez po Čihulovi, ale bylo to velmi lichotivé, nízké číslo. Za mnou to lezl Otík Novák a Pišta Berežný. Tenkrát jim totiž ještě teklo mléko po bradě (i když už kouřili, mluvili sprostě a pili pivo). Druhý den stojíme opět pod Káplem a nadýmáme se pýchou.
Kousek od nás stojí skupinka lezců a mezi nimi jeden borec ukazuje na údolní cestu a podrobně líčí jak tu údolku včera lezl se Schnablem. Přítomný Karel Vlček se tak namíchnul, že ho lehce přiškrtil. No a tak jsme se seznámili se Zdeňkem Teplým. Podobných historek jsem později zaregistroval ještě desítky. Prostě Z.T. celý život bohapustě lhal a blábolil nesmysly. Jedinou jeho předností nyní je, že nemá absolutně do čeho píchnout a chce být užitečný, nebo snad důležitý ??? Ale takových lidí máme dost v politice, tak proč je tahat do horolezectví.
Jo a všechno si výše jmenovaní lezci velmi dobře pamatují. Celý život jsme z toho měli srandu. Teď ale sranda končí.
Petr Schnablodpovědět 

 08:09:50 05.03.2003
Myslím, že stojí za to přečíst si i ostatní příspěvky kandidátů. Je zřejmé kdo co bude prosazovat  a s čím do VV ČHS kandiduje.
Radim Bzuraodpovědět 

 Foto dne:
Riesenturm
Rechte Talseite, 6+
 Databáze cest:
Všechny cesty (183739)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
L’últim Alé 7b Margalef
La Vallette 6a+ Mgarr Ix-Xini
No Job 6c+ San Blas
TBC2 6a+ Mgarr Ix-Xini
Schachmatt In Zwei Zügen 7C Pfalz
Nově komentované:
Prsty A Prstíky 6+ Mařenka
Prsty A Prstíky 6+ Mařenka
Prsty A Prstíky 6+ Mařenka
Haka 8A Pfalz
Last Highway 9+ Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Supermini rychle dotazník pro lezce | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Dušičková spára | Re: Lezec.cz | Lezec.cz | Re: Vyprdění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: v kontextu silniční dopravy | Re: Mágo | Re: to už je fakt na vyhazov | Re: jako ty slavný a starý kapely | v kontextu silniční dopravy | Tokerud | jako ty slavný a starý kapely | logo čhs | průvodce | Wow |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (26)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
Petrohradské Padání 2025 (1)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)

 Nově v inzerci:
malta průvodce | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Bouldermatka ocún moonwalk | Detske lezecky Evolv Venga 32 | Lano!!! | Dětské lezečky La Sportiva Stickit vel. 26-27 | Hledám parťačku |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 103 
 Ne 
 84 
 Nevím 
 38 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.