LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když má horolezec kam založit, tak jištění nedá a když založit potřebuje, tak nemá kam.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
16.Šofránko 10945
17.Lukášek 10878
18.Pail 10806
Bouldry:
16.Širůčková 10106
17.Štípek 9956
18.Šlapák 9950
Hory:
11.Sukačová 5270
12.Abt 5236
13. 5018

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1154240 cest
Nové přelezy:
In Geheime 9-/9
Sloní Pilí 9
A.D.I.O.Z. 9
Jumper 10/10+
No Name 10-
Přepište D 7C
Forgotten 9-
Tumor 8+
Thunderbir 10-/10
Bergtatt 9+/10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP v ledolezení Saas Fee (SUI): Aneta Loužecká 3. v rychlosti

Bronzovou medaili vybojovala včera naše Aneta Loužecká ve finále závodu světového poháru v ledolezení na rychlost ve švýcarském Saas Fee. V mužích naši skončili v kvalifikaci: Matyáš Lienerth 29., Jan Mikel 30. a Pavel Motal 44.

Anetin komentář na Facebooku:



Dnes odpoledne pak závod pokračoval ledolezením na obtížnost, v němž Aneta skončila na prvním nepostupovém místě v kvalifikaci 17. V obtížnosti mužů byl pak Matyáš Lienerth 44., Radek Lienerth 56., Jan Mikel 67. a Pavel Motal 77.

Výsledky jsou zde:

iceclimbing.sport

Standa Holec   [úpravy] 20:13 25.01.2025Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 :-)13:56:24 27.01.2025
Hezký a gratulace!
MModpovědět 

 jak zvýšit diváckou atraktivitu ledolezení na rychlost12:15:53 06.02.2025
Pustil jsem si nějaký video; je to jasný - sport má logickej předobraz v horolezci, kterej je rychlej a tudíž i bezpečnej, protože nezatmí na túře a chatár mu ještě vydá večeři.

Ale myslím, že by tenhle sport získal vyšší diváckou atraktivitu, kdyby se lezlo na flash a časomíra by vypla až ve chvíli, kdy by lezec, toho času již na zemi, cvakl poslední šroub, kterej po cestě dal (pokud se tedy zdržoval jištěním), na sedák. Přičemž předání medailí im memoriam by bylo vyloučeno.
honzaodpovědět 

 Foto dne:
Otec
Písečná Bouře, IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183777)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Ta3 Za Tri 4 Mařenka
Fígl 5 Plzeň Jih
Drbu Vrbu 5- Plzeň Jih
Na Kahánku 4+ Plzeň Jih
Kamenolom 3 Plzeň Jih
Nově komentované:
Tobogán VIIc Hrubá Skála
Black Shadow 10+/11- Krkavka
Black Shadow 10+/11- Krkavka
Black Shadow 10+/11- Krkavka
Musashi 7C Szcytna

 Nově v diskusi:
Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Nalezené lezečky - Slon, Tisá | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Supermini rychle dotazník pro lezce |

 Nové komentáře:
páska - nepáska | Re: Plošný zákaz | Re: logo čhs | Re: Tak teď už se členem stanu! | Re: | Nová cesta | Když marketingový guru neví co, | Re: v kontextu silniční dopravy | Re: Mágo | Re: to už je fakt na vyhazov |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (29)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
Zákaz lezení na Kozlovi (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
Petrohradské Padání 2025 (1)

 Nově v inzerci:
La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Bouldermatka ocún moonwalk | Detske lezecky Evolv Venga 32 | Lano!!! |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 113 
 Ne 
 102 
 Nevím 
 44 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.