LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162659 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Hlasy Ze Z Xc
Jazda Dědo XIc
Prešovský 9-
Chilli 9
Menší Post 9
Rallye 10
Prešovský 9-
Spargeltar 7b
Panzerfaus 10-

Stěny
BASE CAMP BAR - Přerov
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice
Vnitřní lezecká stěna - Juliska - Praha 6

Prodejny
Rock Point - Palác Flóra - Praha 3
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

III. kolo MPM na Flash Wall v Olomouci - pozvánka

MPM 2017

Již tuto sobotu 27. 5. 2017 proběhne v Olomouci na lezecké stěně Flash Wall třetí kolo závodu v lezení na obtížnost pro mírně pokročilé a začínající závodníky do šestnácti let Moravského poháru mládeže - MPM 2017.

Místo konání: Olomouc, lezecká stěna Flash Wall, U panelárny 4, www.flashwall.cz
GPS: N 49°36.03562', E 17°17.69380'

Výška stěny: 13m

Datum: 27. 5. 2017

Prezentace: 8:00 – 9:00 hod.

Začátek: 9:30 hod.

Konec: v odpoledních hodinách (podle počtu přihlášených).

Startovné: 200,- Kč

Kontakt: Jiří Babača, ? 603 702 412, www.moravskelezeni.cz,

tabulka



Cílová skupina: závod je určen především pro mírně pokročilé a začínající lezce z řad dětí a mládeže. Z tohoto důvodu závodníci, kteří se v rámci Českého  poháru mládeže a nebo soutěže U14 v lezení na obtížnost v předchozím roce umístili na celkovém 1. až 3. místě, se mohou zúčastnit závodů MPM v lezení na obtížnost jen mimo soutěž – uveďte při registraci v políčku oddíl „mimo soutěž“. Obdobně platí toto pravidlo pro případné zahraniční závodníky a umístění v jejich národní pohárové soutěži. Do celkového pořadí MPM 2016 se započítávají pouze závodníci z ČR.

Pravidla: soutěží se v lezení na obtížnost. Cesty jsou lezeny stylem „flash“. Hodnotí se součet nejvýše (nejdále;-) rukou dosažených chytů jednotlivých soutěžních cest (5) vynásobených příslušným koeficientem obtížnosti každé jednotlivé cesty (cca 5 až 9- UIAA).

Detaily budou upřesněny před zahájením závodu.

Občerstvení: bude zajištěno.

Žádost o výpomoc: současně bychom tímto chtěli požádat doprovod o výpomoc s odjištěním závodníků (cca 10 jističů) a s rozhodováním (cca 10 rozhodčích).

Poznámka: doporučujeme přibalit také skládací křesílka či karimatky na sezení. Přezůvky do tělocvičny s sebou.









Seriál závodu MPM 2017 podporují firmy CT - CLIMBING TECHNOLOGY,

logo CT


METOLIUS

logo Paramit


PARAMIT a

logo Metolius


lezecký časopis MONTANA

logo Montana


Srdečně zve koordinátor MPM Jiří Babača.

Jiří Babača   [úpravy] 07:26 23.05.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

?
 Databáze cest:
Všechny cesty (184504)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Straight Into My Shelll 5 Bovilla
L'Escargot 5 Bovilla
JearBear's Snail Party 5 Bovilla
Praise The Snails 5+ Bovilla
Praise The Snails 5+ Bovilla
Nově komentované:
Jazda Dědo XIc Adršpach
Charly 6B+ El Poris
Kartágo 6+ Sloup
Přes Tohle Vlak Nejede 7+/8- Srbsko
Coup D´Etat 9+ Frankenjura

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: hádej | Re: Zillertal spaní, mýto atd | Zillertal spaní, mýto atd | hádej | Re: Davle sekačka |

 Nové komentáře:
Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Re: Máš debilní kecy | Máš debilní kecy | :) | Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (5)

 Nově v inzerci:
dětský sedák | Potřebujete peníze online zdarma a naléhavě? | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch | Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1491 
 Ne 
 1726 
 Nevím 
 1026 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.