LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
5. 11681
6.Stribrny 11625
7.Mokroluský 11596
Bouldry:
5.Jungling 10628
6.Pochman 10625
7.Kopecký 10500
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1162304 cest
Nové přelezy:
Panzerfaus 10-
Finger Aus 9-
Nuda V Jab 9
Levej žleb 7C
Speedy Gon 9
Chasin´ Th 9
Troppo Lei 7b+
Master Of 10-
Rezaté Tom Xb
Trumschiff 9

Stěny
Hala v tělocvičně základní školy Strž - Dvůr Králové nad Labem
Boulder Bar - Praha 7
Sportovní Cetrum Palmovka - Praha 8

Prodejny
HUDYsport - Praha 5
Keen Concept Store - Palác Flóra - Praha 3
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulderoom Contest_FM

pozvánka

sm1. Medzinárodné preteky boulderingu
11.3. 2006 Bratislava

Všetci priaznivci boulderingu sú srdečne pozvaní na Boulderoom Contest_FM: 1. Medzinárodné preteky boulderingu. Preteky sa uskutočnia v sobotu, 11. marca 2006 v priestoroch lezeckej steny Boulderoom na Farského 24 v Petržalke  – aj pri príležitosti jej prvých narodenín. Preteká sa o vecné ceny v hodnote 60 tis. Sk od reklamných partnerov: ALPHA SPORT MAMMUT, BUBO Travel Agency, Northland Slovakia, OUTDOORER sport fashion, PAD bouldering gear a TREK SPORT. Preteky mediálne podporili: Rádio_FM a Zoznam.sk. Pozvaní sú pretekári zo Slovenska a okolitých krajín –  Česka, Maďarska, Rakúska a Poľska.

Pretekári sa môžu predregistrovať na www.boulderoom.sk, prípadne v deň pretekov. Tie začnu o 10-tej hodine prezentáciou pretekárov. Nasleduje dvojhodinová kvalifikácia. Pre obe kategórie bude pripravených 7 – 10 bouldrov. 12 mužov a 6 žien postúpi do poobedného finále. Ženské finále začína o 14:30 h, mužské o hodinu neskôr. Po vyhodnotení nasleduje súťaž v skokoch. Každý pretekár má tri pokusy na danú vzdialenosť, ak nedoskočí, je vyradený.

Vstup pre „povzbudzovačov“ voľný. Štartovné pre pretekárov 120,- Sk. Pre predregistrovaných do 9. 3. 2006 obed zdarma. Kategórie: ženy, muži (rok nar. 1991 a starší).


Podujatie vzniklo s jasným cieľom: podporiť rozvoj boulderingu. Poznatky za posledný rok jasne naznačujú, že bouldering ako jedna z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich foriem lezenia sa u nás zatiaľ len udomácňuje. Pritom máme množstvo talentov, mladých ľudí, ktorých chceme motivovať. A práve domáca účasť podporená zahraničnou by mohla byť riešením.

Boulderoom by spoločne s partnermi pretekov radi ponúkli podujatie, kde pôjde nielen o príjemný športový zážitok, ale prostredníctvom médií aj o prezentáciu boulderingu ako alternatívu mestského štýlu života.



 Boulderoom - plakat


Zdenka Birova   [úpravy] 20:47 27.02.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kdo stavi?10:40:04 28.02.2006
Kvalita zavodu vzdy zavisi od stavitele, kdopak to bude? Mate nekde nejaky hezky foto ze steny? Da se prespat? Z prahy mame ponekud horsi spojeni.
standaodpovědět 
 noclah10:08:35 01.03.2006
je mi luto, v piatok tu nie je mozne prespat, to budeme uplne najviac doladovat bouldre a chystat ich na sobotu rano. Kvalifikacia zacina az o 11 h, podla potreby bude trvat aj dlhsie - ak by ste sa zdrzali na ceste, dajte vediet a pocka sa na vas. V sobotu nie je ziadny problem, aby ste prespali, v nedelu je zatvorene. Cokolvek konkretne piste na info@boulderoom.sk. Fotky zo steny su na www.boulderoom.sk, aj ked som fotobanku este nestihla poriadne doladit ;o)
zdenkaodpovědět 
 Re: Kdo stavi?10:15:43 01.03.2006
Bouldre stavaju ludia z Boulderoom, mali by sa k nim asi radsej vyjadrit ini - ja si myslim, ze to bude ok
zdenkaodpovědět 

 BRNO11:47:08 28.02.2006
Hej bando,jedete nekdo z Brna?
Hanysodpovědět 

 BRNO12:04:02 28.02.2006
Hej bando,jedete nekdo z Brna?
Hanysodpovědět 
 Re: BRNO13:47:36 01.03.2006
vypada to nice, pouvazujeme o ucasti, snad dojedem :)
Husteyodpovědět 
  Re: BRNO09:02:59 02.03.2006
(o;
zdenkaodpovědět 

 kto ide20:58:21 08.03.2006
my z T2 ideme tiez
T2 Jankoodpovědět 

 Foto dne:

Holzkeilriss
 Databáze cest:
Všechny cesty (184465)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Rozporuplná III Prachov
Mechová Spára IV Adršpach
Marmelade VIIb Grosser Zschand
Spomienky Na Beatles 8+ Tajov
Ako Chceš 7- Tajov
Nově komentované:
Žlebský Parlament VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Když V Báru Houstne Dým Xa Prachov
Klínová Spára 6- Mařenka
Klínová Spára 6- Mařenka
En Garde 6a La Mannuta

 Nově v diskusi:
Re: je to tak | Re: Soldat mam.d | Re: Davle | Re: Soldat mam.d | Re: Davle | Re: Davle | Re: Soldat mam.d | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle sekačka |

 Nové komentáře:
Re: Pěkný | Re: Pěkný | Pěkný | Super! | Re: Tak to je | Re: Tak to je | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | Tak to je | Re: -3 pokusy |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
SP v lezení na obtížnost Innsbruck, Rakousko (3)

 Nově v inzerci:
Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana | Spolulezec | Pouzite Evolv Zenist vel. 46 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1481 
 Ne 
 1707 
 Nevím 
 1014 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.