LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5744 lezců
1161743 cest
Nové přelezy:
Ninnuah 8A
Variante X 8A
Zyklop 8A+
Empire Sta 7c
Jaxitax 8B
Země Pro S 9+/10-
Rallye 10
Peroxid Vo 8A
Der Komet 8B
Unterwelt 8A

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nové video - Radek Votoček a Rock Erotics 8c+/9a

👉🔥 Dvanáct cest v obtížnosti 8c-8c+ za šest měsíců! 🤯 To je skóre cest @radek_votocek, který v době natáčení dle zapsaných přelezů na 8a.nu držel 32. příčku v žebříčku skalních lezců na světě. To znamená třetí místo v ČR! Teď už má Ráďa na kontě další těžké cesty.

Ve videu uvidíte zatím Ráďovu nejtěžší cestu Rock Erotics za 8c+/9a a další turecké prásky. Krom toho se dozvíte něco o jeho začátcích, tréninku nebo třeba o lezení na písku…
.
👉Sledujte video na kanále HIGHLIFE na YouTube.
A pište komentáře! Budu rád za pozitivní komenty i konstruktivní kritiku.
.


Ráďa je mladej kluk ze severu, mašina, co sází přelezy těžkých cest jeden za druhým. Nyní je třetím nejlepším Čechem, co se týče žebříčku sportovního skalního lezení. V tureckém Geyikbayiri jsem s Ráďou natáčel asi týden během mého vánočního výjezdu, a mohl jsem tak natočit další zářezy do jeho lezeckého deníčku. Ve videu se tak dokonce můžeš těšit na jeho doposavad nejtěžší cestu. Kromě toho se dozvíš, od jakých obtížností začal systematicky trénovat, co si o něm zpočátku mysleli lezci z lezce, nebo jak to má s lezením na písku.


A tady máš ještě pár otázek na Ráďu, na které se odpověď ve videu nedozvíš:


"Ráďo, co bys doporučil dalším, kteří si v lezení chtějí posunout svůj limit v obtížnosti. Nějaké skalní sportovky? Máš nějaký klíč, který pomáhá tobě?"

Ideálně nechodit do práce ani do školy a věnovat se naplno lezení a tréninku.


"S tátou jste projeli už velkou spoustu skalních oblastí. Je nějaká, která ti přirostla k srdci? Popř. nějaká, která tě překvapila, a rád by ses tam vrátil? A proč? "

To je jasný! Turecko, Frankenjura a Krkavka jsou moje oblíbené oblasti.


"Pro mě osobně je velká část v lezení o zraněních. Stále s nimi bojuju. Jak to máš ty? Stala se ti nějaká, a jak jsi je případně řešil?"

Vůbec o takovém tématu se mnou nemluv, nic takového neexistuje! 😆 Občas mám nějaké pohmožděniny a kůže často roste pomalu, ale snažím se šetřit.



Doufám, že se ti bude video líbit!


Luky









Luky   [úpravy] 07:39 23.03.2023Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

Grenguar, 7b+
 Databáze cest:
Všechny cesty (184439)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hrom Do Police 6B Ostaš
Genetická Exploze 6c Ostaš
Nové Zrození LOW 6c+ Ostaš
Nové Zrození 6B+ Ostaš
Pitztaler Madle 6c Pitztal
Nově komentované:
Žlebský Parlament VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Když V Báru Houstne Dým Xa Prachov
Klínová Spára 6- Mařenka
Klínová Spára 6- Mařenka
En Garde 6a La Mannuta

 Nově v diskusi:
Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle | Re: Davle sekačka | Re: Davle | Re: Ztraceny bot | Re: Davle | Re: Davle | Re: Pro preklizkare | Re: Davle |

 Nové komentáře:
Super! | Re: Tak to je | Re: Tak to je | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | Tak to je | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | Re: -3 pokusy | -3 pokusy |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Sleva na příští rok za zrušené finále žen SP v bouldru v Praze (2)

 Nově v inzerci:
Holka na lezení se mnou? | Myti a natery fasad | nalezené lezačky | Nález jistítka Skalák | Zánovní Lezečky Triop Tiger vel. EUR 45 | Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana | Spolulezec | Pouzite Evolv Zenist vel. 46 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1463 
 Ne 
 1691 
 Nevím 
 999 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.