Aktualizace: Uzavírka znemožnuje jet do Bad Schandau z Děčína přes Hřensko (padající skála). Musíte jet po dálnici na Pirnu a zde na Bad Schandau. Velká voda opadla a unikátní boulderingový závod pod širým nebem v Bad Schandau v Německu se může uskutečnit. Nenechte si tedy ujít netradiční závod (finále se odehraje nad bazénem), který se koná už tento víkend - 3.-5.9.2010 (hlavní závod v sobotu).
Upozorňuji na novou uzavírku, která znemožnuje jet do Bad Schandau z Děčína přes Hřensko (padající skála). Musíte jet po dálnici na Pirnu a zde na Bad Schandau.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.