LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Máš-li sílu vola, zkus to vylézt na sokola.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
47.Bardas 10035
48.Schockherr 10034
49.Pelikán 10018
Bouldry:
47.Chovanová 9050
48.F 8906
49.Kohout 8900
Hory:
6.Černý 6626
7.Šuraba 6607
8.Zaoral 6528

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167567 cest
Nové přelezy:
Bada Boom 7b
Meister Gr 9-
Streit Um 7b
Kraftsport 8A+
Atom 8C
TNT 8B
Muscle Pow 8B/8B+
Pinch Powe 8B+
Autofix 8B+
Lamačus 8B+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Satisfaction

Zlín

smallMoraváci a nejen oni mohou zhlédnout přednášku Máry Holečka, která se uskuteční 15. 11. 2017 ve Zlíně.



SATISFACTION !




Jsou v každém z nás osudové životní linky, které probublávají, zurčí, bouří a najednou, třeba jak ztichlá poušť mizí. Přesto dál se potichounku proplétají naším bytím a dílky mozaiky se skládají v ucelený obraz.

Přijďte si vyslechnout jeden silný příběh o touze, vášni, tragédii, prohrách, který přetavila lidská úpornost a dovednost, za přispění nebes, na celosvětový úspěch. Mé povídání o genezi prvovýstupu na Ghasherbrum I. 8080metrů, neboli „Krásnou horu“, ležící v severovýchodním Pákistánském Karakoramu, doprovodí obrázky a filmové šoty. Těším se na setkání Mára

Poster


Přednáška se koná v kavárně lezeckého centra Vertikon 15.11.2017 v 18:30

Adresa: K Pasekám 7001, 76001, Zlín

Vstupné 70Kč
Předprodej vstupenek na recepci lezeckého centra Vertikon

Zdroje:

Web: www.vertikon.cz

Odkaz zde: FB přednáška

Poster Satisfaction


JirkaS   [úpravy] 09:28 24.10.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Moraváci???14:32:29 24.10.2017
Proč Moraváci??? Zvláštní, kdyby měl AO přednášku kdekoli v Čechách, tak by nikdo nenapsal: "Češi...mohou zhlédnout přednášku.." Tak proč Moraváci??? Oni totiž ve Zlíně Moraváci nejsou, tam jsou Valaši :-D .
ropodpovědět 
 Re: Moraváci???18:48:26 24.10.2017
jo. a zda se ze se jim tam vyvinulo zcela specificky nareci, mix cestiny a anglictiny v pomeru 1:1.
To by clovek blel.
odpovědět 
 Re: Moraváci???14:24:52 25.10.2017
ne snad že bych kterékoli menšině chtěl brát právo na sebeurčení a mýty o původu světa, ale spíš bych tedy laicky očekával na přednášce moravany, než potomky asimilovaných rumunsko-rusínských pastevců. ale předpokládám, že budou vítáni všichni, od inuitů přes čukče a kalmyky po aboridžíny.
Lukas B.odpovědět 

 asia20:24:04 24.10.2017
Asiat jako asiat...valach nebo moravák
sjkstodpovědět 
 Re: asia12:40:56 25.10.2017
...a tady je to samý blbeček-debil, blbeček-debil, blbeček-debil......a pozor, tady je změna, tady jsou dva blbečci vedle sebe :-)
odpovědět 

 Foto dne:
Sulzfels
Irre, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (185056)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Držgrešle VIIb Čížkovy Kameny
Lodola 8- Blaslmauer
Dveře Do Pekla VIIb Čížkovy Kameny
Guzzisti Light 8 Blaslmauer
Brüstlbrot 8 Blaslmauer
Nově komentované:
Kouřová Clona VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Akrofobia Xb/Xc Toczek
Autofix 8B+ Sloup
Autofix 8B+ Sloup
Naplivu Na Vaše Hroby 7B+ Bor

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (35)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1670 
 Ne 
 1919 
 Nevím 
 1190 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.