LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Nedělej krok, ze kterého se nemůžeš vrátit.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
27.Novák 10481
28.Duchoň 10461
29.Kolomazník 10407
Bouldry:
27.Šťastný 9675
28.Horáček 9578
29.Moravec 9550
Hory:
23.Verner 3138
24.Petr 3083
25.Štalmach 2894

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1155276 cest
Nové přelezy:
Labutí Pís 9+/10-
Odcházení Xb
Šariček Úř 7C+
Čára Život 7C
UFO 7C+
Esterattit 7b
Jerome The 7c+
High Jump 8a
Silberblic 8a+
Gros But 7c

Stěny
Boulder Klub Pentagon - Tábor
Gejzír - Karlovy Vary
Fit Studio Jitka - Slaný

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Green sport - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pojištění odpovědnosti pro členy ČHS

logo ČHSČHS uzavřel s pojišťovnou Kooperativa rámcovou smlouvu, na základě které budou členové ČHS starší 18 let automaticky kryti pojištěním odpovědnosti za újmu způsobenou na zdraví, životě či majetku jiné osoby. Pojištění platí od 1.1. 2021. ČHS to oznámil a svém webu.

Pojištění se vztahuje na členy, kterým je v daném kalendářním roce minimálně 19 let, a kteří mají na daný kalendářní rok platný členský průkaz.

Vztahuje se na události, ke kterým dojde na území ČR, a kryje odpovědnost za újmy, ke kterým dojde při provozování horolezectví a jeho disciplín, a také při rekreačním provozování běžných outdoorových sportů. Z pojištění jsou vyloučeny některé rizikové sporty, např. akrobatické lyžování, skoky na lyžích, jízda na sněžném či vodním skútru, motorové, vzdušné a letecké sporty apod.

Pojištění se vztahuje i na újmu způsobenou při profesionální sportovní činnosti a při organizovaných sportovních soutěžích, jedná-li se o horolezectví a jeho disciplíny.

Pojištění kryje i újmu způsobenou trenérem či cvičitelem s tím, že přednost má plnění z rámcové smlouvy upravující pojištění trenérů a cvičitelů, kterou uzavřel ČOV.

Limit pojistného plnění činí 4 mil. Kč, souhrnný limit pro všechny pojistné události v kalendářním roce je 50 mil. Kč. Spoluúčast pojištěné osoby činí 1000 Kč.

Viz:

horosvaz.cz: Pojištění odpovědnosti pro členy ČHS

Standa Holec   [úpravy] 17:34 27.11.2020Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Typo, překlep20:16:53 27.11.2020
ČHS uzavřel rámcovou s pojišťovnou Kooperativa smlouvu -> ČHS uzavřel rámcovou smlouvu s pojišťovnou Kooperativa
odpovědět 
 Re: Typo, překlep20:52:48 27.11.2020
Opraveno, díky!
 Standaodpovědět 

 smluvní podmínky22:07:56 27.11.2020
a dalsi podrobnosti?
tomasodpovědět 
 Re: smluvní podmínky06:02:19 28.11.2020
Přečti si článek znovu a věnuj zvl. pozornost posledním 2 řádkům.
J.odpovědět 
  Re: smluvní podmínky11:58:15 28.11.2020
A taky si to přečtěte komplet na ČHS a věnujte pozornost nebezpečným sportům. Golf??? Zlatý lezení, shodit někomu šutr na hlavu, pohoda, to mi klidně pojistěj. Ale jak praštim někoho sedmičkou železem do kolene, tak se nedoplatim. :-)
Jéňaodpovědět 
   Re: smluvní podmínky12:06:46 28.11.2020
Golfu se věnují lepší právníci,...tak pojišťovny maj strach s nima něco řešit.
odpovědět 

 Dobrá zpráva18:50:39 28.11.2020
Po čase opět dobrá zpráva. Ale mám jen dotaz, jak je  to s úplným povinným členstvím v ČHS všech členů oddílů. A také zda se ono pojištění vztahuje i na ně či pouze na zapsané trenery (ještě otázka - trenery s papírem - dokladem či bez.) Někdy totiž jistí i rodiče - jak členové ČHS tak nečlenové jak v oddíle tak i v lezení veřejnosti. Proto by asi bylo třeba tu vše objasnit...
Honzaodpovědět 
 Re: Dobrá zpráva12:14:46 29.11.2020
V diskusi na Lezci????? Ojoj...
odpovědět 

 Zlatej AV18:15:23 30.11.2020
Tak 18 nebo 19 let?
Mno ale jinak zůstanu u AV, kde to krytí je výrazně vyšší a platí i pro děcka...
odpovědět 

 Foto dne:

Kecy nemaj cenu, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (183848)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Vell Marí 6a Port De Sóller
S.R.B.T. 6b+/6c Ederland
Mai Dire Mais 5c Ederland
La Via Di Casa 6a+ Ederland
I Colori Di Dora 6a Ederland
Nově komentované:
Berušky 8- Kotek
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Navždy Děvče 8+ Svatý Jan
Jéňa 6C+ Blansko Sever
Navždy Děvče 8+ Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta | zapomenutá lišta |

 Nové komentáře:
Skály x LOH | Skály x LOH | Megagratulace | Legenda | Re: Prosba na autora článku | Nekutečný výkon | borec | Re: Trapárna | Re: Prosba na autora článku | Re: Prosba na autora článku |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (43)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (23)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Lezení kde hadi dávaj dobrou noc (1)
Valná hromada ČHS: (1)

 Nově v inzerci:
Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 174 
 Ne 
 166 
 Nevím 
 71 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.