LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Zaber! A trochu výraz při tom!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
43.Hyžný 10128
44.Bartoš 10066
45.Schockherr 10062
Bouldry:
43.Oliva 9053
44.Zímová 9053
45.Chovanová 9050
Hory:
30.Málek 2682
31.Zvonková 2677
32.Lienerth 2588

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5742 lezců
1161433 cest
Nové přelezy:
Rallye 10
Peroxid Vo 8A
Der Komet 8B
Unterwelt 8A
Pray For L 8A
Erwin's Pr 8+/9-
Pochybná P 9+/10-
Tak Pravil 7C+
Rechts Vor 9
Záruka Kva 8A

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
SAUNA - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulder Contest v BB

Přátelé velký okamžik je zde! Po Boulder Boji, se kterým jste se v Boulder Baru již seznámili minulý měsíc, je na řadě Boulder Contest! Přinášíme last info!

Boulder Contest je volně navazující závod na sérii Boulder Boj. Závod je jednodenní, zakončený vyhlášením vítězů, předáním cen a parádní after party! Takže:
Termín je jasný - středa 15.2., čas rovněž - od 15 hodin až do 21:45 přičemž tenhle time je důležitý, páč po jeho uplynutí systém zablokuje zápis a pustí se do výsledků, takže ho mějte na paměti.
Vyhlášení proběhne krátce po desáté a to následovně - oceněno bude prvních pět míst u mužů i u žen. Rozhodující bude počet bodů, který se vám podaří napříč kategoriemi nasbírat.
Aby nepřišli zkrátka ani ti, kterým nějaký ten bodík uteče, boulder je nepustí, noha se smekne, prsty zradí, co my víme, připravili jsme pro vás i cenu plovoucí. První pětka si na ni nešáhne a z ostatních vybere vítěze los. Losovat se bude lístek se zápisem přelezů, nevyhazujte jej tedy, nýbrž dopište jméno, odevzdejte jej po té co si zapíšete přelezy do pc a pak už se jen modlete;)
A aby toho nebylo málo, za to srandy kopec, proběhne i tombola - lístky do ní budou za lidových pět kaček, losovat se bude v rámci aftrošky, kterou nám zpříjemní svými hráčskými schopnostmi duo Jirka Lautner & Juráš Šefl. Kdo byl nedávno na Lautnovo promítání z Alžíru, ten tuší jak asi bude večer bude probíhat. Jistý, že bude veselo.
Důležitá poznámka je ta, že každý závodník zaplatí startovný v podobě vstupu čili 90Kč. Z čehož plyne že kdo chce závodit nechá permici či jinak zvýhodněný vstup výjimečně stranou.

Vaše Bebeso
Boulder Bar, U Výstaviště 11, Praha 7
...najdi si svou cestu!



Jan (BB)   [úpravy] 20:00 14.02.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 pařba21:39:46 14.02.2012
afterparty to zas bude v álejích nablito
majklodpovědět 

 Foto dne:
Velká plotna v údolí Vrchlice, slanění
Údolí Vrchlice, slanění
 Databáze cest:
Všechny cesty (184398)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mylné Představy 6A Ostaš
V Stínu Kapradiny 6B Ostaš
Ztracený Ráj 6A+ Ostaš
Z Spára V Údolí Loubenského Potoka
Sokolíková Cesta VI Údolí Loubenského Potoka
Nově komentované:
Normální Cesta II Hrubá Skála
Pískovcovej Patník VIIIb Prachov
Normální Cesta II Hrubá Skála
Normální Cesta II Hrubá Skála
Normální Cesta II Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare | Re: Pro preklizkare |

 Nové komentáře:
Email bez reakce | Respekt | Re: Jištění | Re: Jištění | Gratulacia | Re: Jištění | Re: Sluníčka | Re: Jištění | Re: Jištění | Re: Jištění |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)
Sleva na příští rok za zrušené finále žen SP v bouldru v Praze (2)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)

 Nově v inzerci:
Nalezená žlutá lanovice Prachov | Vejškovky v Liberci | Statická a dynamická lana | Spolulezec | Pouzite Evolv Zenist vel. 46 | Vršič | Boty La Sportiva Boulder X | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Praha 13, Český kras | Nátěr |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1441 
 Ne 
 1666 
 Nevím 
 975 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.