LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
7.Černý 6626
8.Šuraba 6607
9.Procházková 5864

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5763 lezců
1170650 cest
Nové přelezy:
Alpecin Fo 9-/9
Men In Dre 9+
Ledovec 7C
Colosseum 7C
One Move 7c
Kompressor 8a
Beta Centa 9+
Velikonočn 9/9+
Triebwerke 10
La Cucina 8a

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Video a varování: kamenná lavina z Malého Kežmaráku, Tatry

Ze severní stěny Malého Kežmarského štítu ve Vysokých Tatrách nad chatou Brnčálka v dolině Zeleného plesa spadla v pátek velká kamenná lavina a podle včerejší zprávy slovenské horské služby ze stěny stále padají uvolněné kameny.

"Zo Severnej steny Malého Kežmarského štítu po piatkovej kamennej lavíne neustále padajú uvoľnené kamene!!! Z tohto dôvodu výrazne neodporúčame akékoľvek aktivity v danej lokalite!" uvedla slovenská horská služba na Facebooku i s doprovodným videem.

Viz:


Standa Holec   [úpravy] 07:37 22.06.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Kameny09:35:28 22.06.2022
Tohle důvěrně znám. Před lety jsme se chystali na Weberovku a cca 150m od nástupu to začalo. Posekanej xicht od štěpinek kamene, kámoš dostal malým šutrem do do báglu a hodilo ho to o několik metrů stranou. Všichni jsme přežili a až do večera si léčili sebevědomí borovičkou. Od té doby už jsem na Kežmarák nikdy nešel.
 lubbez

 Foto dne:

MS mládeže v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185591)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Obludárium 6+ Srbsko
Vzpomínka Na Aleše 5+ Srbsko
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Chudým Bral 6+ Bošické Skály
Mot Södern 6a+ Bohuslän
Nově komentované:
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály
Pětistrunná Varianta VIIIb Prachov
Pětistrunná Varianta VIIIb Prachov

 Nově v diskusi:
Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Sportovky Schladming | Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: Normálka | Re: vysledky | Re: Normálka | vysledky | Re: Technická pzn. | Re: Normálka | Re: Normálka | Krása | Normálka | Re: Zakaz ? |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)

 Nově v inzerci:
parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M | Pár - lano dvojité/poloviční Tendon Master 7,8mm 60m | Sháním lezce na výškové práce v Praze |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1866 
 Ne 
 2133 
 Nevím 
 1372 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.