LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Umíš jistit? Jasně, viděl jsem to na YouTube.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12597
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5732 lezců
1155378 cest
Nové přelezy:
Džabův Krt 7C
Noemova Ar 7C
Němý Kašpá 10-
Monstre Tr 7c
Labutí Pís 9+/10-
Odcházení Xb
Šariček Úř 7C+
Čára Život 7C
UFO 7C+
Esterattit 7b

Stěny
Fitpark - Uhříněves
Horolezecká stěna SOŠ, Šumperk, Zemědělská 3 - Šumperk
Horolezecká stěna Vrchlabí - MANGO - Vrchlabí

Prodejny
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5
2D chyty - Praha 6
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Nový tatranský průvodce...

Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách...

První týden v červnu se objeví v horoobchodech a knihkupectvích nový, česky psaný, (po více než 26 letech) Výběr horolezeckých cest ve Vysokých Tatrách. Další podrobnosti k průvodci najdete na stránce: www.horosport.cz/pruvodce


autor.

Petr Piskač, Rybíz   [úpravy] 11:18 23.05.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Tatry12:03:26 23.05.2003
Sem docela zvedav.
loudisodpovědět 

 Cena15:24:40 23.05.2003
Tak jsem si to přlouskal a docela se těším. Nenašel jsem však nikde cenu tohoto dílka. Buď jsem blbej nebo... .
Adamodpovědět 

 průvodce15:40:33 23.05.2003
To je dobře, že zas po létech něco vyšlo. Ten příspěvek od ČHS je docela komickej. 3000 na knihu to je jen symbolické. Ono celkem ani moc nesejde na tom, jestli je ten průvodčík lepší, nebo horší, hlavně že něco je.
Jak jsme lezli podle bloudila Kroutila a byli jsme rádi, že ho máme... :-) A kolik vzniklo kvůli jeho popisům nových cest.. Tak vzhůru do stěn s Rybízem.
Petr Jandíkodpovědět 

 Fakt dobrý08:52:37 25.05.2003
Mohu říct, že jsem měl prototyp výtisku v ruce k vyjádření a je to moc pěkné. Zaplesá jak srdce klasika, který zde na rozdíl od mnoha jiných průvodců nalezne u vybraných stěn i lehčí výstupy a sestupy, tak i srdce RPčkářů.
Nicméně je to především průvodce pro lidi, kteří si chtějí pěkně zalézt.
Škoda, že se nikomu nechce do průvodce Rumaňáků, nebo Ganku ze severu. Ještě že máme několik galerií od Kolerka, protože jinak by o těch úžasných cestách nikdo nevěděl.
Jinak informace, poláci vydávají nové průvodce Tater, zejména Polské strany a například Mlynár je zpracovaný do jednoho dílu a krásnějšího průvodce jsem v ruce ještě neměl.
Navíc kupodivu i velmi přesně sedí. Jedinou vadou je, že je v polštině.
Radek
zobanodpovědět 

 Cena07:11:20 26.05.2003
Průvodce vypadá pěkně, dokonce se dá i objednat po internetu, ale nikde není uvedena cena. Rybízi, dodej informaci kolik ten průvodce bude stát. Už se těším, až si podle něj v létě v Tatrách zalezu.
Martin Sivekodpovědět 
 Re: Cena10:51:43 26.05.2003
cena tam uvedena je a to sice : maximální prodejní cena: 269 Kč/ks
michalodpovědět 
 Re: Cena13:25:04 26.05.2003
Je to tak, Michal to napsal správně...
269 kč/kus. Je to maximální prodejní cena, kterou budou muset všichni obchodníci dodržet, pokud ho tedy budou chtít prodávat... S vyšší cenou byste se neměli setkat.
Rybízodpovědět 

 export19:51:17 27.05.2003
Dá sa oná publikácia objednať na Slovensko?
Guruodpovědět 
 Re: export07:23:54 28.05.2003
Pracuje se na tom, momentálně vymýšlím způsob,
jak to udělat, aby nás to stálo co nejméně byrokracie a obě strany byly maximálně spokojeny... Každopádně pošli objednávku přes formulář, který najdeš na www.horosport.cz/pruvodce
Rybízodpovědět 
  Re: export12:03:55 25.02.2005
kolko stoji na slovensku
j K l a m @ s t o n l i n e . s kodpovědět 

 Foto dne:

Verdon
 Databáze cest:
Všechny cesty (183851)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Džabův Krtinec Ext. 7C Godula
Jellyfish 6a+ Stiniva
Černá Sjezdovka VIIIa Čížkovy Kameny
Vell Marí 6a Port De Sóller
S.R.B.T. 6b+/6c Ederland
Nově komentované:
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Berušky 8- Kotek

 Nově v diskusi:
Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta |

 Nové komentáře:
Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Prosba na autora článku | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Nekutečný výkon | Re: lezci vs. (horo) lezci | KRUTOPRISNAK | děti |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (50)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
42. ročník MHFF: Legendy velehor i děti záchranáři (1)

 Nově v inzerci:
Lano Roviště Hafty | stary kruh s drikem | Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 183 
 Ne 
 195 
 Nevím 
 73 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.