LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS nebo smrt!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
32.Novotná 10365
33.Lebloch 10312
34.Lank 10290
Bouldry:
32.Majdloch 9475
33.Chytil 9453
34.Kümmel 9450
Hory:
30.Málek 2682
31.Zvonková 2677
32.Lienerth 2588

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5745 lezců
1164069 cest
Nové přelezy:
Bílá Válka Xb
Born To Be 9
Hlasy Ze Z Xc
Vymetání P 8A
Královna O 7C
Je To V Po Xa
Heathersag 9+/10-
Palmala 7C+
Nuda V Jab 9
Endspiel 9

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČ potvrzuje formu i na domácí půdě

Zpráva pro členy Fanklubu MČ

Náš nejlepší bouldrista Martin Čermák potvrdil formu i na domácí půdě. Dne 16.5. v Labáku přelezl Mechanický pomeranč 8a+ Fb tr. a Experiment 7c Fb. V rankingu 8a je 10. před Rosťou Štefánkem, jehož nejtěžší boulder v ČR Autoportrait 8b jistě brzy zopakuje.
Upozornění pro členy nově založeného fanklubu MČ: Týden, tj. 23.5. po Martinových výkonech je sraz členů na parkovišti u Belvederu na pravém břehu Labského údolí v 10,00. Poté se odebereme obdivně vzdychat k Martinem vylezeným boulderům. Martine, škoda, že jsi tak plachý a skromný, ale neboj, víme o tobě a tvé výkony si pohlídáme.

Bída   [úpravy] 10:09 21.05.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Všeho moc škodí14:27:15 21.05.2003
Ale no tak, Bído! Nech už toho a začni pořádně lézt. Hodnota Tvého přísvěku je vskutku nevelká a věřím, že zviditelnit se můžeš přece i jinak. Čaues Ondraš.
Ondrášodpovědět 
 Naopak15:06:10 21.05.2003
Dokud bude ta ostuda českého lezení stále figurovat na 8a.nu, tak toho nenechám.
Bídaodpovědět 

 Fanda23:20:44 21.05.2003
Jelikoz jsem velky fanda a priznivec bozskeho MC, pokusim se tam byt byt, pokud mne pravda manzelka pusti. nerad bych se kvuli MC rozved. ale kdyz je tak bozsky. Budes tam Bido?
Matejodpovědět 

 Jak dopad Bída s Čermym?15:49:16 25.05.2003
Jak dopadla ohlášená prověrka výkonu Čermyho? (23.5. sraz funclubu u Letohrádku královny Anny). Co vzdechy a co Čermyho zdravotní stav - ručka či raménko byla v pořádku? Papouš P.S. Výsledky pošli, prosim Tě, i brazilskýmu fotbalistovi Zicovi.
Papoušodpovědět 

 kecal23:01:00 03.02.2005
Ze te to porat bavi takle kecat dokaz nam sve vykony nebo vypadni z ceske lezecke zceny.
¨jirkaodpovědět 

 Foto dne:

Nordwand
 Databáze cest:
Všechny cesty (184718)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Cesta Do Podsvětí IV Adršpach
Modlitba Za Padlý V Adršpach
Koutem V Adršpach
Klikatá Spára V Adršpach
Krásné Sobotní Odpoledne VIIa Adršpach
Nově komentované:
Breakdance 8+ Srbsko
Písecká 7 Zelený Vrch
Reinkarnace (Tichý Pláč) VIIb Labské Údolí - Levý Břeh
Dobr 5c Radvanice
Souvlaki Xb Labské Údolí - Levý Břeh

 Nově v diskusi:
Re: Grand Canaria | Re: Grand Canaria | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | UFOni | Grand Canaria | Studenské skály nález karabin |

 Nové komentáře:
Re: Velká gratulace! | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: Skalák | Re: ach ty titulky | Re: Skalák | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky | Re: ach ty titulky |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (68)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou | Statická a dynamická lana | Puškáš - Tatry | Gabrielka - friendy a ballnuty | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny | Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1532 
 Ne 
 1776 
 Nevím 
 1063 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.