LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když se tam udrží sníh, tak já taky.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
SP boulder Bern (SUI) (16.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)

Žebříček
Routes:
7.Mokroluský 11596
8.Nespoutaný 11456
9.Stráník 11455
Boulders:
7.Kopecký 10500
8.Novák 10500
9.Popovský 10478
Mountains:
22.Chomová 3276
23.Verner 3138
24.Petr 3083

Výsledky
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)

Deníčky
5734 climbers
1156931 routes
New records:
Freedom Is 9
Maggi Fick 9-
Pouze Pro Xa
Akční Rádi IXc
Cren 8a
Cicuta 7c+
Eisenvater 9/9+
Big Ben 9/9+
O Erastis 7b
La Napouse 7c+

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alcoholic Cup

14.2.2004

Minuinulý týuiden proběchrlo na skř..  st.. stěně, škyt, oddtddílu USA.. USK Sportovní lezení Plzeň III. kóóólo przňen.. plzeňského rankinku dva tisíce čččtyyřři.

Závody nesly originální název Alcoholic Cup, a vlastně jediný kdo to pochopil, byl Azbest, který přišel ožralý, lezl ožralý, postoupil do finále ožralý, bohužel dříve než začlo celý zezelenal a utekl neznámo kam.

Tentokráte prišla řada se stavěním cest na mě, ale měl jsem ještě pomocníky - Vlastu a Janu.

Kvalifikční cesty byly pro chlapi nějaké lehké a všichni ti co postupovali do finále je dali FLASH. Holky to měli těžší, protože bojovali skoro na stejných cestách jako chlapi.


Adéla ve 2. kvalifikační cestě


Alena ve 3. kvalifikační cestě


Pavla ve 3. kvalifikační cestě


Po kvalifikaci proběhl malý závod pro malé. Všichni prckové bojovali jako tygři a tygřice a nakonec dostali i nějaké ty ceny.



Ve finále se už ale přitvrdilo. Cesta v kolmé trochu na rozhejbání, ale už druhá finálovka prověřila uměmí skočit po TOPu, a to se podařilo jen Jirkovi Šimandlovi a hostujícímu Jardovi Maršíkovi, který ho však doskočil až na druhý pokus a to ho posunulo na druhé místo. Tyto dva borce jsem zařadil jako poslední v pořadí, takže závody pěkně gradovaly. Velký favorit Štěpán Neustupný v kvalifikaci bohužel uklouzl a tak se finále nezůčastnil, ale nakonec alespoň dělal předlezce finálových cest.


Jarda ve 2. finálové cestě


Ve třetí a zejména čtvrté finálovce už nestačila jenom hrubá síla, ale bylo potřeba pořádně zapojit i šedou kůru mozkovou. Jirka a Jarda ukázali, že to jsou lezci par excellence a dali je na prní pokus.


Jirka ve 3. finálové cestě


Hanny ve 4. finálové cestě


Jako zlaté hřebíky dne nastoupily nakonec holky. Z kfalifikace postoupily všechny. Cesty pro ně byly trochu těžší, ale holt měli víc trénovat. V každěm případě všechny předvedly docela slušné výkony.


Jana ve 4. finálové cestě


Výsledky:

muži
1. Jiří Šimandl
2. Jarda Maršík
3. Roman Hanáček



ženy
1. Alena
2. Adéla Hlaváčová
3. Jana Tůmová



 Alcoholic Cup 2004 - Výsledky

Hop   [úpravy] 13:17 23.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kde je Azbest13:13:34 24.02.2004
Na fotkách chybí vámi zmiňovaný Azbest?!
odpovědět 

 kdepak je?14:54:12 24.02.2004
Jó, chceme vidět Azbesta......
odpovědět 

 Foto dne:

Enis
 Databáze cest:
Všechny cesty (184015)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Mordiroccia 6b Siniscola
La Rossa M'invoglia 6a Siniscola
Saumei 7- Karwendel
Opus 6b Biddiriscottai
Waterloo 8- Dolomity
Nově komentované:
Otto E Mezzo 5c Siniscola
Letzter Meter VIIb Oybin
Letzter Meter VIIb Oybin
Zelený Čtvrtek 7 Svatý Jan
Hasta La Vic 7b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: životnosť lán od Tendonu | Re: Lehčí vícedélky - něco železa vezmi s sebou | Re: Lehčí vícedélky | životnosť lán od Tendonu | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano | Re: stare lano |

 Nové komentáře:
Re: Názor na logo | Re: ČHSS | H | Re: Respirator | Re: Respirator | cena | Re: Názor na logo | Re: ČHSS | Re: Názor na logo | Původní článek ze SRF |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (72)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (24)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
BoulderKontejner odstartoval naplno! (6)
FLYYRIDE Grindewald (6)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Jazda Olympanov (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)

 Nově v inzerci:
Férové a transparentní půjčky na míru vašim potřebám | Černé conversky | Hledám parťáka na lezení po horách (alpinismus) | Prstýnek | posilovací deska | La Sportiva AEQUILIBRIUM ST GTX | Wild Country Revo | Lezečky Ocún Diamond S - 42,5EU | Nález | La sportiva Miura 44 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 323 
 Ne 
 408 
 Nevím 
 138 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.