LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
47.Bardas 10035
48.Schockherr 10034
49.Pelikán 10018
Bouldry:
47.Chovanová 9050
48.F 8906
49.Kohout 8900
Hory:
6.Černý 6626
7.Šuraba 6607
8.Zaoral 6528

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167567 cest
Nové přelezy:
Bada Boom 7b
Meister Gr 9-
Streit Um 7b
Kraftsport 8A+
Atom 8C
TNT 8B
Muscle Pow 8B/8B+
Pinch Powe 8B+
Autofix 8B+
Lamačus 8B+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Flash Dance - 2. kolo

smallDruhé kolo ze seriálu boulderových závodů pro širokou veřejnost se koná v brněském Flash Boulder Baru ve středu 12. listopadu 2014.

Ve středu  12.11.2014 se v prostorách brněnského Flash Boulder Baru uskuteční druhé kolo závodu v boulderingu – Flash Dance.  Závod bude zahájen ve 14:00 a lézt můžete až do 22:00. Označeno bude okolo 14-ti bouldrů, výsledky si každý zapisuje sám.
Flash Dance je seriál závodů konaných od října 2014 do ledna 2015. V průběhu této doby proběhnou čtyři kola jejichž výsledky se sečtou a v rámci lednového závodu se uskuteční velké finále.
Kromě jiných cen se rozdají permanentky a nejlepší závodník a závodnice obdrží volný vstup na půl roku.

poster


Po prvním kole vedou Marián Banán Šeliga a Karolína Nevělíková; tak přijďte a zkuste je sesadit :-)

Více na www.flashbb.cz nebo na Face Booku.

FBB   [úpravy] 10:46 10.11.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 jupiiii11:18:54 10.11.2014
Toz tuty prijdem, ale toz aktualizujte tu http://www.flashbb.cz/aktualne taky enkdy :))
judovanaodpovědět 
 Re: jupiiii13:07:26 10.11.2014
No dyť :-) hotovo...
FBBodpovědět 
  Re: jupiiii08:36:19 13.11.2014
hehe dobre ste nas pomucili. velky nohy, velky chyty, ale tolik patickokoutu na h***o sem nelezl ani nepamatuju :)) Dobry ze u toho clovek musel stat a premyslet kudy tudy vlastne. Takze za me teda pochvala! Jen tak dal!

Jen mlada si stezovala ze tam nebylo nic pro lezecke larvy:(( Jestli bude s tema svim 1.5 buldru posledni, tak budu mit doma peklo :((
judovanaodpovědět 

 kdy?13:09:00 10.11.2014
12.října už to bylo? Nebo 12.11 to bude?
P.odpovědět 
 Re: kdy?13:16:56 10.11.2014
listopadu prej :)
 martanodpovědět 

 Foto dne:
Sulzfels
Irre, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (185056)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Držgrešle VIIb Čížkovy Kameny
Lodola 8- Blaslmauer
Dveře Do Pekla VIIb Čížkovy Kameny
Guzzisti Light 8 Blaslmauer
Brüstlbrot 8 Blaslmauer
Nově komentované:
Kouřová Clona VIIIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Akrofobia Xb/Xc Toczek
Autofix 8B+ Sloup
Autofix 8B+ Sloup
Naplivu Na Vaše Hroby 7B+ Bor

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Gratulace! | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: gratulace klukům | Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (35)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1670 
 Ne 
 1919 
 Nevím 
 1191 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.