LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Uwaga lina!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
31.Zvonková 2677
32.Lienerth 2588
33.Tomasu 2432

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5745 lezců
1163315 cest
Nové přelezy:
Zamrzlý Te 7C
Havraní Ra 9-
Havraní Kl 9
Rozloučení 10
Osvobození 7C+
Kolaborace 8A+
Festivalov XIa/XIb
Cigánský M XIa
Katolický Xb
Speedy Gon 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Meschia

Bouldering v Meschii :

Tahle super boulderová oblast v Itálii v  Meschii nabízí přírodní linie s maximálním respektem pro skálu a přírodu. Klasifikace je podobná Fb a lezení problémů je také podobné bez “eliminantů” - všechny chyty jsou platné + super okolí = pro boulderisty ráj.

Příjezd do  Meschie :


Když přijedete do Bologně vydejte se po dálnici  A14 ve směru Ancona, exit na San Benedetto del Tronto. Pak pokračujte cestou na Ascoli Piceno.
Když ji minete dejte se směrem na Romu, pokračujte po cestě doprava a asi po  6 km směrem na Rocca Fluvione. Pokračuj po značce na Monte Gallo, pak zatoč doleva pokračuj ještě 6 km a zatoč opět doleva na MESCHIi.
Asi po 9 km přijedeš do malého městečka. Můžeš zaparkovat auto blízko fontány (s pitnou vodou). Skály jsou 50 m v lese.


Skála :

Boulderové bloky jsou šedo černé nebo nažloutlé velmi krásné, kompaktní skály. Chyty jsou většinou příjemné oblé a lezení bez rizika pro šlachy ne vsak pro zápěstí.


Ideální období :

Jaro , podzim a  zima.

Varování !!

Aby nedošlo k uzavření cele oblasti je nutné respektovat a dodržovat tyto zásady:
1- Respektuj přírodu !
2- Nezanechávej po sobe žádné odpadky a ani filtry od cigaret !
3- Porozhlédni se po vzdáleném miste pro vykonání své potřeby!
4- Chod po cestách nezkracuj si cestu vytvářením nových pěšinek !
5- Je zcela vyloučeno navštívit tuto oblast v říjnu, v toto období místní lidé sklízejí ořechy v sadech kolem skal!

Převzato ze stránek www.onemove.it

JirkaS   [úpravy] 13:31 09.07.2001Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

Nový komentář 

 Chvalit a chvalit
Nevim, jestli to sem patri, ale chtel bych pochvalit grafickou upravu a zpracovani podobnych prispevku od JirkyS, samozrejme i ostatnich. Myslim, ze tudy cesta vede. Cesta ke kvalitni CESKE lezecke domene. Dalsi stadium budou strucne anglicke odkazy pro mezinarodni patrace po lezeckych strankach a linky z ostatnich "zapadnich" serveru. Take doufam, ze ubude levnych a obcas dost ubohych osobnich utoku na kohokoli (jestli muzete, tak to mazte u zrodu). Myslim, ze je to opravdu pod uroven. Kotli zdar.
Zapsal: Emkáčko, 15:24:19 09.07.2001
 nDlNTXcR
C8N1Jy Im obliged for the article post.Much thanks again. Keep writing.
Zapsal: eekJFnmpkLx, 18:27:33 20.12.2013
 UaHRmyhLnoQEqpc
psiG7X I appreciate you sharing this blog.Thanks Again.
Zapsal: EuQOcTzANvgRjdcLvG, 02:01:38 19.07.2014


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

Nordwand
 Databáze cest:
Všechny cesty (184664)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Poslední Pozdrav 4 Srbsko
Večerní Slzy 6+ Srbsko
Řeřavé Uhlíky 6- Srbsko
Noční Obloha 6 Srbsko
Ici L´ombre 6A+ Le Rif D´Orio
Nově komentované:
Souvlaki Xb Labské Údolí - Levý Břeh
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Krása Nesmírná IXc Labské Údolí - Pravý Břeh
Překvapení 9 Sloup
Country Road VIIb Hrubá Skála

 Nově v diskusi:
Re: Grand Canaria | Re: Grand Canaria | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Studenské skály nález karabin | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | Re: 8a plotny v krase | UFOni | Grand Canaria | Studenské skály nález karabin |

 Nové komentáře:
Čučím | Re: ach ty titulky | socialní průjem | Re: Admini..? | Re: Admini..? | Re: Nanga Parbat | Re: ach ty titulky | Re: Email bez reakce | Re: Admini..? | Re: Nanga Parbat |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (37)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
Gabrielka - friendy a ballnuty | Chata pod Rysmi | Vklíněnce v Ádru | Grand Canaria | ICT Dragon 2 Drytoolingové cepíny | Ozone HV 45,5 | Skwama 43,5 | dětský sedák | Nové lezečky Scarpa Mago vel. 41 | Průvodce Křížový vrch |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1523 
 Ne 
 1765 
 Nevím 
 1052 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.