LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
32.Lank 10290
33.Reich 10254
34.Chejn 10225
Bouldry:
32.Svoboda 9406
33.Ďurech 9356
34.Kümmel 9350
Hory:
19.Hess 3908
20.Punčochář 3751
21.Novotný 3598

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1155295 cest
Nové přelezy:
Labutí Pís 9+/10-
Odcházení Xb
Šariček Úř 7C+
Čára Život 7C
UFO 7C+
Esterattit 7b
Jerome The 7c+
High Jump 8a
Silberblic 8a+
Gros But 7c

Stěny
Sokol Nymburk - Nymburk
Lezecká aréna - Jablonec nad Nisou
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10

Prodejny
Husky Outdoor Shop - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BaldCup

závod na rychlost

Dovoluji si Vás pozvat na další ročník lezeckých závodů BaldCup, který proběhne v sobotu 1. srpna.

Dovoluji si Vás pozvat na další ročník lezeckých závodů BaldCup, který proběhne v sobotu 1. srpna. ůvodně měl být součástí těchto závodů i Český pohár mládeže, ale bohužel tento podnik byl ze strany ČHS zrušen.
Letošní závody BaldCup budou ve znamení rychlosti a to opět na naší 23m vysoké věži. Možnost zapůjčení lezeckého materiálu (celotělový úvazek, přilba a v omezené míře i lezeček), vlastní materiál vítán. Start závodu ve 13:00.
Po skončení je plánována menší grilpárty, jídla bude dost a pití ještě víc, takže bych to bral jako pohodové setkání lezců v lezecké oblasti Moravský kras, 2km od Holštejnských skal. Ubytování je zajištěno, spacáky a karimatky s sebou.
Jako doprovodný program jsou otevřeny veškeré aktivity campu (lanové centrum, tarzaní skok, Wellnes centrum, bazén, nafukovací aktivity, lukostřelba, vstup dle platného ceníku). Zábava zaručena pro všechny, od nejmenších po největší.


www.baldovec.cz

Jakub Kaňa   [úpravy] 08:23 29.07.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Poč?08:48:35 29.07.2009
Proč to ČHS zrušili?Zná někdo důvod.Díky ale nemůžeme přijet.
Kombalodpovědět 
 Re: Poč?09:11:54 29.07.2009
Pohárový závod se domlouval někdy v prosinci, závody pak byli od ledna uvedeny v kalendáři. Jenže žel rodičové si stěžovali, že je to v průběhu dovolených a ohradili se malou účastí.. takže pohárový závod byl před prázdninama zrušen.. a všechno chystat na novo..
kubaodpovědět 

 Detail20:05:42 29.07.2009
Nejak mi uniklo kde presne se to kona. Tedy chapu, ze zasveceni vedi, a ze to je v Krase, ale preci jen si myslim, ze kdyz je to pozvanka, tak neskodi krome urceni casu specifikovat i misto.
Treba "...který proběhne v sobotu 1. srpna tam a tam."
MYSSAKodpovědět 
 Re: Detail01:05:02 30.07.2009
je to uvedeno v odkazu, jinak teda Camping Baldovec..
odpovědět 

 Foto dne:

Verdon
 Databáze cest:
Všechny cesty (183849)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Černá Sjezdovka VIIIa Čížkovy Kameny
Vell Marí 6a Port De Sóller
S.R.B.T. 6b+/6c Ederland
Mai Dire Mais 5c Ederland
La Via Di Casa 6a+ Ederland
Nově komentované:
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Hy Híčo 6+ Lom V Doubí
Berušky 8- Kotek

 Nově v diskusi:
Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Expreska | Re: Expreska | Expreska | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta | zapomenutá lišta |

 Nové komentáře:
Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Nekutečný výkon | Re: lezci vs. (horo) lezci | KRUTOPRISNAK | děti | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Megagratulace | Skály x LOH | Megagratulace | Legenda |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (46)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (23)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Adam Ondra: trad cesta Lexicon za E11 na flash (8)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)
42. ročník MHFF: Legendy velehor i děti záchranáři (1)

 Nově v inzerci:
stary kruh s drikem | Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 181 
 Ne 
 177 
 Nevím 
 71 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.