LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12747
2.Votoček 12650
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10900
Hory:
1.Groš 7968
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5752 lezců
1165091 cest
Nové přelezy:
Back On St 9/9+
Nagano 7C
Scarred Fo 8a+
Power Of N 8B+
Muttertag 8A
Scarred Fo 8a+
Nie Diät 9-
Götterhämm 9+
Longcalibu 9
Nie Diät 9-

Stěny
LSJ - Javorník
(Sky Club Brumlovka - Praha - uzavřena) - Praha 4
Lezecká stěna - Tábor

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
HUDYsport - Plzeň
HANIBAL - Praha 2

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Kalymnos Climbing Festival

Calymnos Climbing FestivalLezecký festival na populárním řeckém Kalymosu propukne pod již zítra, vrcholit bude o víkendu. Takže, nejste-li už na cestě, je nejvyšší čas si zabukovat letenku.





Setkání se špičkovými lezci ve stále populárnější lezecké destinaci, nese v názvu jméno hlavního sponzora The North Face Kalymnos Climbing Festival, láká především na slunečné počasí vhodné pro lezení, dobrou atmosféru slušící pohostinnému Řecku, ale i řadu známých jmen.
Na programu jsou, pochopitelně vedle lezení a lezeckých soutěží, zejména filmové projekce včetně premiérových, besedy a setkání se známými horolezci, kteří zde budou prezentovat své poslední, zejména expediční projekty a další pouťové atrakce.

Calymnos Climbing Festival


The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


A s kým si, až předvede své lezecké umění na závodech, můžete na Kalymnosu tentokrát zalézt? Bude tady např. James Pearson (UK), Caroline Ciavaldini (FRA), Daniel Woods (USA), Alexander Megos (GER), Gabriele Moroni (ITA), Kilian Fischhuber (AUT), Anna Stöhr (AUT), Barbara Zangerl (AUT), Melissa Le Nevé (FRA), Klemen Becan (SLO), Silvio Reffo (ITA), Piotr Schab (PL), Nina Caprez (SWI), Matilda Söderlund (SWE), Alizee Dufraisse (FRA) či Sasha DiGiulian (USA).

A pokud už neseženete letenku, můžete festivalové dění sledovat alespoň na Facobooku, nebo prostřednictvím přímých přenosů a reportáží, které slibuje The North Face Journal. Vysílání začne zítra, a mělo by zachytit veškeré hlavní festivalové dění.

Calymnos Climbing Festival


Logo The North Face Journal Kalymnos Climbing Festival

repro: Lezec.cz


Odkazy:
The North Face Journal
Kalymnos Climbing Festival na Facobooku
Stránky ClimbKalymnos.com



Tomáš FRANK   [úpravy] 17:53 09.10.2013Tisk 

Reklama:


Související články:
Související průvodce:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Nejvyssi cas uz asi byl10:34:04 10.10.2013
Obvykle se akce takoveho typu oznamuji s vetsim predstihem :-) Ale i tak diky za info. To uz fakt nestihnu.
Ondraodpovědět 
 Re: Nejvyssi cas uz asi byl10:38:25 10.10.2013
Ale no tak. Koho zajímá Kalymnos Climbing Festival, jedna z nej akcí na světě, ten o ní informaci nepotřebuje :-) A kdo o ní doteď nevěděl, stejně by na ní nejel i kdyby tady visela už od srpna :-)
odpovědět 
  Re: Nejvyssi cas uz asi byl09:55:16 12.10.2013
Jen by me zajimalo, jestli tam bude taky tolik stanku jako v Teplicich :).
odpovědět 
   Re: Nejvyssi cas uz asi byl13:49:44 12.10.2013
Na Kalymnos Climbing Festival je mraky lidí celého světa lezecké závody na skalách večerní párty prostě komerční záležitost se vším všudy,ale nikomu z místních ani lezcům to nevadí, protože pro místní lidi je to prostě obživa a jsou rádi, když se tam lezci vracejí hojném počtu.
odpovědět 

 Foto dne:

Údolní cesta, Nos
 Databáze cest:
Všechny cesty (184856)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Power Of Now 8B+ Magic Wood
Scarred For Life Stand 8a+ Fionnay
Kinglajno 9-/9 Blázon
Ressaca 6b+ Peniche
Flaschenhals VI Oybin
Nově komentované:
Bienvenue Au Georges V 6a+ Envers Des Aiguilles
Kinglajno 9-/9 Blázon
Manganaou 8a Rue Des Masques
Danke Für Alles 7+ Frankenjura
Stínová Spára VIIa Horní Skály

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Adam Ondra vaří v KFC | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
Choceňskej námrdelník | Detailní mapka | Kvalita skály | Re: Cesta z města | TheCrag | Re: Počet cest - autor | Počet cest - autor | Re: Otazka | Re: Otazka | Ach jo. |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (21)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (9)

 Nově v inzerci:
CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte | Theory 44,5 | Jistítko pod Starostovou |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1576 
 Ne 
 1831 
 Nevím 
 1107 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.