LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   "Technika je vždycky jenom skrytá síla" A.O.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
42.Sejbal 10072
43.Bartoš 10060
44.Bardas 10035
Bouldry:
42.Bulička 9150
43.Zíma 9100
44.Paděrová 9050
Hory:
22.Chomová 3276
23.Verner 3138
24.Petr 3083

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1155151 cest
Nové přelezy:
Gros But 7c
Moravská K 7B
Laubbläser 9+
La Traviat 10-/10
Ohne Namen 10-
Tequila 8A
Rekonstruk 9+
Rekonstruk 9+
Rekonstruk 9+
Real Futur 9

Stěny
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna
Sportcentrum Forea - Lanškroun
Dap Sport - Hradec Králové

Prodejny
HUDYsport - Ústí nad Labem
Husky Outdoor Shop - Plzeň
Ksport - Třinec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

TENDON U14 Olomouc

Budeme zase dělat závody pro děcka nebo ne? Pár „nadšených“ kamarádů řeklo že teda jo a tak jsem začátkem prosince zkusil zarezervovat termín a zjistil jsem, že pokud letos závody budou tak leda v půlce ledna, od tohoto termínu je tělocvična kde máme stěnu na všechny víkendy až do března obsazená. Takže se hlásím na ČHS, jestli s námi počítají. Počítají, ale… Nový formát závodů, upravené kategorie, požadavek na více pracovních cest. Dali jsme hlavy dohromady a vymysleli, že by to šlo, je míň kategorií takže zvládneme víc cest a tak jsme naslibovali 4 pracovní a jednu finálovou pro každou kategorii. Po zveřejnění pozvánky na lezci začala veliká diskuze. Jak se to stihne a jak těžké budou cesty. Klasika. Ale po zamyšlení nad touto diskuzí jsme se rozhodli snížit počet pracovních cest na 3, nakonec nějakým nedopatřením to tak už bylo i na webu ČHS. Protože nevíme kolik bude startovat dětí (můžeme jen odhadovat podle počtu z loňska) tak všem hlásím konec závodů až kolem 9 večer. Nakonec to dopadlo mnohem lépe, skončili jsme včetně vyhlášení výsledků  o půl sedmé. Uvidíme, jestli se vydaří i na jiných stěnách udělat závody stejně rychlé jako byly ty naše.  A to jsme si dovolili udělat tu věc, že finálové cesty lezla každá kategorie samostatně, takže pokud někdo lezl ve finále tak mu fandila celá tělocvična. A chvilkami to opravdu stálo za to. O obtížnosti cest by se dalo dlouze diskutovat, můj názor je ten, že pokud na závodech kde je více jak 80 dětí bylo rozřazení časem jen v jediné kategorii u prvních dvou, tak je to v pohodě. Nevím jestli ještě někdy budeme tyhle závody dělat, protože v Olomouci je konečně postavená nová stěna, ale myslím že jsme celou organizaci zvládli se ctí. Poděkování za to samozřejmě patří všem stavěčům, jističům, rozhodčím, pomocníkům... no prostě všem kdo za to můžou, včetně závodících dětí. Výsledky jsou (budou) na webu ČHS. Jen jedna věc se mi nepovedla a to vyfotit závodníky „na bedně“ takže tímto prosím: Kdokoliv máte nějakou fotku z vyhlašování výsledků, pošlete mi ji na mail bubak@mybox.cz ! A pár mých foteček je na www.kho.cz u článku.
Hore zdar!
Bubák

Karel Bubák Malý   [úpravy] 12:41 20.01.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Proč ne13:53:20 20.01.2014
...Nevím jestli ještě někdy budeme tyhle závody dělat, protože v Olomouci je konečně postavená nová stěna ....
No - nevidím důvod proč ne. I když bude Tendon na nové stěně, můžete se zapojit do Moravského poháru. Jde přece o to, aby ty rozšiřující se masy dětí měly kde závodit....
Z nečinnosti nové reprezentanty nevyrobíme.
Honzaodpovědět 

 Ahoj,20:17:52 20.01.2014
závody byly dokonalý, jak organizačně, cenami pro vítěze, tak i obtížností cest, které děcka krásně rozřadily. Za mě palec nahoru. :-)
Honza
odpovědět 

 Ahoj,08:55:09 21.01.2014
díky za pěkné závody!

Z menší stěny jste dokázali vyždímat maximum, i když za cenu toho že finále U12 se lezla bez horního jištění, jak bývá obvyklé, ale děti to zvládly a při třech kvalifikacích si hezky zalezly.
Tomášodpovědět 
 Re: Ahoj,13:40:34 21.01.2014
Pěkně jste to zvládli! A hlavně se nenechali otrávit kecama tady na lezci. :-) Díky
odpovědět 

 dobrá akce07:51:38 22.01.2014
Za mě taky palec nahoru. Dobře zvládnutá a příjemná akce. Myslím, že děcka polozily parádně. Sledovat sedmileté prcky jak se drápou do těch Heyeráckých kopců je vždycky zážitek.
goatodpovědět 

 Bylo to super!14:23:15 22.01.2014
Ano, kluci organizaci zvládli velmi dobře. Cesty byly pěkné. Kdyby to záleželo na mně, tak v kategorií U14 bych do kvalifikaček dal jednu lehčí cestu - cca polovina startovního pole dolezla na všech cestách ke 4-5 chytu, což není moc povzbuzující pro začínající a středně pokročilé lezce :-). Takhle by asi děti brzy přestaly závodit. Ale to je jediná výtka, jinak super.
A.K.odpovědět 

 Foto dne:
Echo
Deli Ziya, 8+/9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (183839)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Übel 7 Frankenjura
Navždy Děvče 8+ Svatý Jan
Garfield 8- Frankenjura
Hinterholz 5 Hohe Wand
Smokyjoki 6- Hohe Wand
Nově komentované:
Ohne Namen 10- Frankenjura
Smokyjoki 6- Hohe Wand
MaZorka 7- Bořeň
Touha Xa Labské Údolí - Pravý Břeh
Moravská Karma SD Hard 7C+ Pečínkova Skála

 Nově v diskusi:
Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: zapomenutá lišta | zapomenutá lišta | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? | Re: Lezení Praha navijáky? |

 Nové komentáře:
Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: Prosba na autora článku | Re: Prosba na autora článku | Re: Everest | Re: Prosba na autora článku | Prosba na autora článku | Re: Trapárna | Re: Trapárna | fixing team | Re: lezci vs. (horo) lezci |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (42)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Tři Češi vylezli v těchto dnech na Mount Everest (17)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
Lezení kde hadi dávaj dobrou noc (1)

 Nově v inzerci:
Kouba Permon Biaxial vel.6 | zapomenutá lišta | VW Transporter obytný | Kobereček | Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 152 
 Ne 
 150 
 Nevím 
 64 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.