LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
27.Kolomazník 10516
28.Lebloch 10412
29.Černý 10375
Bouldry:
27.Urubčík 9750
28.Horáček 9750
29.Obal 9703
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193321 cest
Nové přelezy:
Gekón 11-
Rumová Smr 6B+
Celní Únik 7C
Rumové Ját 8A
Elektrické 7C+
Blue Sessi 8A
Trojan War 8A
Jedna Mozk 7C
Velkej Kou 8A+
Kouř 7C+

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Vážení lezci, čtenáři a kamarádi

Dnešního dne došlo k počinu, o kterém je naší povinností Vás informovat.
Vy, kdo používáte síť, abyste získali informace o zajímavých místech v naší zemi. O místech na která byste se pak mohli vydat a zápolit tam s gravitací, jste jistě museli narazit na stránky, které velkým úsilím vybudoval Bohouš Hůlka.

Podařilo se mu nashromáždit velké množství informací o našem sportu a zejmána o cestách na našich malých, ale krásných skalách. Bohouš vytvořil databázi a pečlivě se o ni staral, až do té chvíle, co se při lezení zranil. Zranění mu zatím nedovoluje se věnovat svým stránkám tak, jak by chtěl a proto nás požádal, zda bychom se o jeho stránky a hlavně databázi cest nepostarali a nepřipojili ji k té naší.

Pro nás je velkou ctí se takového úkolu zhostit a navíc se tak finální databáze povýší na největší seznam cest na našem webu vůbec. Přitom pevně  věříme, že až se Bohouš dá do pořádku, tak s námi bude dále spolupracovat, neboť náš mini realizační tým vždy zoufale hledá někoho, kdo by byl nadšený pro práci v přinášení nových informací o místech vhodných k vertikálním hrátkám.

Realizační tým Lezce   [úpravy] 11:05 15.11.2001Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Zdarec realizační týme
Na vaše stránky mě navedl právě Bohouš. Netrpělivě čekám, kdy tu databázi cest konečně inplantujete. Je mi jasný, že to bude fuška. Držím palce vám i Bohoušovi.
Moták
Zapsal: Dalibor Motl, 21:53:28 15.11.2001


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Kanyon
Nothingman, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188787)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Joker 6a Agios Andreas
Spock 6a Agios Andreas
Dirty Harry 5c Agios Andreas
Timpa Rossa 7a Siracusa
Cinnamon Girl 8- Olympos
Nově komentované:
Gekón 11- Manínska Úžina
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Skoro Nic 5A Panský Les
Velmistr A Legenda XIb Labské Údolí - Pravý Břeh

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: . | Re: ještě jedna připomínka | . | ještě jedna připomínka | Výkon skvělý, technické poznámky | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Uprava stranky | Re: Uprava stranky |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (2)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1206 
 Někdy ano 
 1178 
 Ne nepoužívám 
 1243 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.