LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jak piješ, tak lezeš. /Wie trinkst du, so kletterst du./
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
SP boulder Bern (SUI) (13.06)
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP rychlost Polsko (05.07)

Žebříček
Cesty:
11.Klapal 11126
12.Širůčková 11115
13.Churavý 11112
Bouldry:
11.Širůčková 10253
12.Trojan 10253
13.Indrák 10200
Hory:
28.Nehasil 2710
29.Málek 2682
30.Zvonková 2677

Výsledky
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)

Deníčky
5740 lezců
1160031 cest
Nové přelezy:
Speedy Gon 9
Chasin´ Th 9
Attention, 8A
Láskyplné 7C
KitKatClub Xa
Tragikomix 8A
Jaxitax 8B
Don Corleo 7C
Cztery Por 9
Bangladéš 10-

Stěny
Gymnázium Česká Třebová - Česká Třebová
Lezecká stěna na ZŠ Wolkerova - Havlíčkův Brod
Flash Wall - Olomouc

Prodejny
HANIBAL - Praha 2
HUDYsport - Mladá Boleslav
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Podzimní lezecké klání CupON SmíchOFF

výsledky

CupON SmíchOFFV sobotu, 6.10.2012 proběhl v Lezeckém centru tendON smíchOFF závod s názvem CupOn SmíchOFF. V příjemné přátelské atmosféře si všichni zúčastnění do sytosti zalezli. V kategorii Rajbasistů zvítězil Jan Burian, něžnějšímu pohlaví vévodila jeho manželka Hana Burianová. V Převislovcích  vyhrál neunavitelný Ondřej Běhal. Za dívky si odnesla trofej Gábina Vráblíková. Celkovým vítězem závodu se stal po součtu bodů Jan Burian, který si tím zajistil celoroční volný vstup na stěnu.

V neděli  7.10.2012 se uskutečnily podobně koncipované závody pro děti. Vše probíhalo hladce, děti si zalezly na laně, zabouldrovaly a lezly i na rychlost. Vše vyvrcholilo na společné finálové cestě všech věkových kategorií, kde trojice nejmladších účastníků zcela jasně ukázala zbytku startovního pole, že ani věk, ani výška rozhodně není žádný handicap. Celkové výsledy jsou shrnuty v níže uvedené tabulce.

tabulka


Všem závodnicím a závodníkům děkujeme za účast a doufáme, že si odnesli kromě prolezených prstů i příjemný společensko-lezecký zážitek.

Děkujeme také sponzorům za hodnotné ceny a samozřejmě, už se to stává skoro pravidlem, Petrovi za vynikající gulášek.

Sponzoři


Na fotky ze závodu se můžete podívat níže.

CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF


CupON SmíchOFF




Viktor   [úpravy] 08:30 16.10.2012Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 simona14:10:46 16.10.2012
řeknu vám,tento portál začíná být bez příspěvku od Simči pěkná nuda...sama politika a kecy o hov..
jurin7odpovědět 

 ?09:53:27 17.10.2012
přiznávám, že pravidlům tohohle závodu jsem moc neporozuměla, ale nevyhrál převislovce náhodou Ondra Běhal? nebo to byl přelud?
lenaodpovědět 
 Re: ?01:02:39 18.10.2012
Omluva, opraveno.
Viktorodpovědět 

 Poděkování10:28:41 17.10.2012
Tyto lezecké závody pro děti byly zatím těmi nejlepšími závody, které jsme navštívili. Od rána až do podvečera se lezlo, lezlo a lezlo. Z tabulky to není moc zřejmé, ale ten první sloupec znamená počet přelezených cest. Byly na to dvě hodiny. Pak byla chvíli pauza, během které si děti opět zalezly a zadováděly. Na nudu nebyl čas, děti to naopak strávily aktivně ať už lezením celkem těžkých boulderů, traverzu nebo na slacklině, nebo fandily ostatním. Zejména na boulderech bylo na co se dívat a povzbuzovalo se opravdu mohutně.
Pak následovalo semifinále a poté dramatická finálová cesta. Vše probíhalo rychle, bez prostojů.
Děti si celou akci opravdu užily. Za tu neděli přelezi cca 25 patnáctimetrových cest a několik boulderů. Nevím o žádném účastníkovi, kterému by se závody nelíbily. A když k tomu přičtu fajn organizaci, příjemné prostředí, velmi dobře postavené cesty a bouldery a hodnotné ceny, nezbývá, než celou akci pochválit. Děkujeme.
Petr Zítekodpovědět 
 Re: Poděkování20:36:25 17.10.2012
Souhlasíme a děkujeme organizátorům za bezva závody.
Pavoučci Liberecodpovědět 

 Makak10:53:51 17.10.2012
zda se, ze Makak vymenil po nekolika letech tricko :-D
odpovědět 

 Foto dne:
oblast U Rupione, Ajaccio, Korsika
Legolas, 5a
 Databáze cest:
Všechny cesty (184298)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Údolní Cesta VIIa Jetřichovice
Henry Barber VIIb Jetřichovice
Bez Větších Ambicí VIIIa Jetřichovice
Meje Blues 6a+ Sustipan
Melita 6c+ Sustipan
Nově komentované:
Tatonka VIIb Příhrazy
Údolní Stěna VII Příhrazy
Oči Soumraku VIIIc Labské Údolí - Levý Břeh
Pašerácká Stezka V Křížový Vrch
7ma 7 Medené Hámre

 Nově v diskusi:
Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka | Re: Nová jistítka |

 Nové komentáře:
Re: jierske velehory | Re: Sluníčka | Re: Inu | jierske velehory | Re: Sluníčka | Re: Sluníčka | Re: Sluníčka | Sluníčka | Re: Inu | Plastic surgery disaster |

 Kde to vře:
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
SP v boulderingu Praha 2025 (13)
Minisérie Správci skal (12)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (7)
SP v boulderingu Bern, Švýcarsko (2)
Metodické ústřižky VI. (1)
Film: Will Bosi a cesta Excalibur 9b+ v Arcu (1)

 Nově v inzerci:
Nátěr | Nové lezečky Scarpa Mago a Instinct VSR | Žďárák Salewa pro 2 | Prodám Polar H10 hrudní pás | pracovníka | Dachstein | Tenaya Oasi UK 8 (42) | pánské Kraťasy DIRECT ALPINE CRUISE M | preska+smyce Drátník | Hledá se spolulezec do Finale ligure |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1397 
 Ne 
 1574 
 Nevím 
 926 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.