LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Trénink dělá mistry.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Mistr skal
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze

Závody
SP obtížnost Koper (SLO) (05.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)
MS v lezení (21.09)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12875
2.Votoček 12700
3.Trojan 12206
Bouldry:
1.Ondra 11534
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
Hory:
1.Sejbal 8357
2.Y 8126
3.Groš 7968

Výsledky
MS mládeže v lezení (28.07)
SP Madrid (18.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)

Deníčky
5764 lezců
1170823 cest
Nové přelezy:
Il Guardia 7c+
New Dimens 8+/9-
Rock For L Xc
Nouvelle D 7c
A Mazej Na Xc
Randa 8a+
Avanzi Di 8a+
Leap Of Fa 7b
Alpecin Fo 9-/9
Men In Dre 9+

Stěny
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice
LSJ - Javorník
Stěna Černožice - Černožice nad Labem

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
HUDYsport - Brno
HUDYsport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Radek odkládá K2

Radek Jaroš po opakovaných problémech s hojením omrzlin a po další operaci odkládá svůj výstup na poslední osmitisícovku na rok 2014.

Fotogalerie nejen z poslední operace si můžou silnější nátury prohlédnout na Jarošovo stránkách, nebo FB. Radek to sice letos zkoušel rozchodit, ale natrénovat pro himalájskou sezónu už nestihne.

Radekjaros.cz

Co k tomu dodat, obrázky sem ani nebudu vkládat. Sice vzniká unikátní dokumentace z léčby omrzlin, ale tohle bych nikomu nepřál. Drž se chlape!

Marťan   [úpravy] 13:59 25.02.2013Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Au, au14:37:38 25.02.2013
Au,au jen si vzpomenu na ty obrázky na přednášce. Brzké uzdravení a návrat do hor!
Véčaodpovědět 
 Re: Au, au15:44:38 25.02.2013
A co Tráva? Pojede?
odpovědět 
  Re: Au, au17:26:57 25.02.2013
Četl jsem u něho, že pojede na běžky přemýšlet, je to čerstvý... Radek už snad bukoval letenky.
martanodpovědět 
  Re: Au, au18:04:55 25.02.2013
nepojede bez sefa :-) - nekam jo, ale zatim nevi kam, napise vcas na www.honzatrava.cz ci na ten dabelsky FB "honza trava travnicek"
Honza Travaodpovědět 
  Re: Au, au18:10:27 25.02.2013
... jo a myslim, ze rok 2014 je lepsi numero na K2 nez 2013 - takze nam mozna rok odklad prinese stesti :-) a Radkovi se podari dokoncit KORUNU
Honza Travaodpovědět 

 Vyhrivane boty.19:56:15 25.02.2013
Bezne vybaveni dnes,  na to jste zapomneli?
Martas.odpovědět 

 Rok 2014 je lepší22:28:47 25.02.2013
Kdo nezažil omrzliny netuší jak dlouho se hojí a jak dlouho se ozývají. Někdy i 15 let. Snad to Radek ví a nechce přijít i o ten zbytek, za to ta "koruna" nestojí....
saboodpovědět 
 Re: Rok 2014 je lepší22:52:41 25.02.2013
Před časem , po omrzlině z Javoráků mi uřízli kus palce, půlku ukazováčku a kus malíčku na noze. Rok a měsíc po omrznutí jsme v zimě lezli Studlgrat a cestou jsem si nohy poléval horkým čajem. Prostě rok na zahojení je dost málo.
John, Plzeňodpovědět 
  Re: Rok 2014 je lepší09:37:03 26.02.2013
můžu potvrdit,měl jsem jen lehké omrzliny na palci u nohy,zahojilo se samo,ale ještě následující rok jsem to měl v zimě hodně citlivé.rekonvalescenci po amputaci si ani neumím představit.
josefodpovědět 

 Foto dne:

MS mládeže v lezení 2025
 Databáze cest:
Všechny cesty (185610)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kasperl 3 Rochlitzer Berg
Pittiplatsch 4 Rochlitzer Berg
Bummi 2 Rochlitzer Berg
Prekvapenie 7- Branisko
Hore Pochopíš 6 Branisko
Nově komentované:
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Druhá 5A Skalky Za Aritmou
Boulder A Bordel 8- Srbsko
Bohatým Mával 7 Bošické Skály
Převislá 7- Bošické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: Kavčí lom | Re: skály pro děti | Re: Sportovky Schladming | Re: Sportovky Schladming |

 Nové komentáře:
Re: zbabělec | Re: zbabělec | Re: zbabělec | zbabělec | BoSý | Re: Normálka | Re: vysledky | Re: Normálka | vysledky | Re: Technická pzn. |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (22)
Pinch od Edelridu (20)
Boulder 9A od bosonohého Charlese lezen jako 8B+ (13)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (12)
Bývalá německá biatlonistka Laura Dahlmeier zemřela v Karakoram (9)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
MS mládeže v lezení Helsinky, Finsko: (8)
Denis Urubko a Maria Cardell: prvovýstup alpsky na Nanga Parbat (8)

 Nově v inzerci:
Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | Climb Norway, lezecký průvodce Norsko | parťák na Sokolčí | Helma a lezečky | Horolezecké boty vysoké Zamberlan, vel. 41 | eathered Friends Volant péřová bunda XXL | Ocún Striker 38,5 | Horský vůdce | Statická a dynamická lana | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 360-520 Kč/hod 76 000 až 89 000/M |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1868 
 Ne 
 2141 
 Nevím 
 1376 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.