LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pod skálou každej rád poradí.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
12.Klapal 11154
13.Bulička 11106
14.Pail 11103
Bouldry:
12.Kučera 10378
13.Popovský 10350
14.Chytil 10325
Hory:
13.Šuraba 4132
14.Abt 4062
15.Hess 4058

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5831 lezců
1190821 cest
Nové přelezy:
Tócate Dok 8a
Brall 7c
Žížala 1? 7C
Minot De F 7b+
Oran Juice 7c
Fait Pas B 7c
Queen Line 7b+
Devora Cor 8a
Bořiči Mýt 7C
Socialisti 7B+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Šutr - Liberec 17
ZŠ Bolatice - Bolatice

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
Rock Point - OC Nisa - Liberec
HUDYsport - Liberec

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Máj v Sasku 2011

Po roční odmlce bude opět Máj v Sasku. Od pátku 6. května do neděle 8. května. Přijeďte, kdo máte chuť. Bivak bude letos na terase pod věží Lehnriff. Cesta k němu vede zespoda ze Schmilky prudkým stoupáním po silničce nejdříve mezi domy a výše lesem. Tam, kde už je stoupání mírné až nepatrné, narazíte na rozcestí. První odbočku po asfaltce doprava minete. Na další po pár metrech a za korytem potoka už doprava odbočíte. Rozcestník tím směrem ukazuje na Gr. Winerberg. Po této široké, ale už bez asfaltu, cestě pár set metrů až k místu, kde bude doleva odbočovat sice užší, ale stále dost široká cesta vypodložená dřevěnými pražci. Tou vystoupáte až ke skalnímu masívu a dále po ní až na úroveň jeho první terasy. Zde vede pěšinka doleva i doprava. Dáte se tou doprava, obejdete skalní ostroh tvořený věží Lehnkuppel a po sto metrech najdete bivak. Ani zde nelze dělat oheň. I tak je to ale pěkné místo se spoustou lezení v bezprostřední blízkosti bivaku.

Jarda Maršík   [úpravy] 21:13 16.04.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 auto13:03:09 19.04.2011
Ahoj,
mám auto a nemám lidi do něj ..pojedu z Rokytnice nad Jizerou ..možnost domluvi kde a jak koho nabrat ..mám možnost 3-5 lidi do auta ..podle zájmu a chuti se mačkat =)
OndraH.odpovědět 

 Foto dne:
Trebenna West
Eneco's Last Dance, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188151)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Šoupaná V Teplické Skály
Zweierweg 3 Kufstein
Tócate Doke 8a Margalef
Brall 7c Terra Promessa
Fait Pas Bon Vieillir 7c Saint Léger Du Ventoux
Nově komentované:
Šímova Plotna 6+/7- Mařenka
Queen Line 7b+ Castelluzzo
Daddy Long Legs 7C Popova Skála
Síla Rodu 8 Kácov
Nebeský Baby 7 Kácov

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Hrůza | Re: už jsem na cestě | Re: Kalkulačka | Nemanipuluj | Urážky na věci nic nezmění | Divej se pozorneji | Re: retard | Kalkulačka | Re: Riskuje život | video |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (71)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (59)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
MČR v boulderingu (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)

 Nově v inzerci:
stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 58 
 Někdy ano 
 50 
 Ne nepoužívám 
 49 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.