LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
6.Stribrny 11750
7.Širůčková 11728
8.Nespoutaný 11697
Bouldry:
6.Pochman 10675
7.Jungling 10625
8.Danda 10559
Hory:
28.Bernard 2632
29.Opice 2510
30. 2404

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5833 lezců
1191530 cest
Nové přelezy:
Les Myster 7b
Supercanna 7b+
Bicákama 7C
Marjetica 8b/8b+
Regall Imp 7c+
El Ofertón 8a
Duble Expr 9-
Herr Kules 9/9+
Mutant 8A
Pegas 9

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Pozvánka do Tater

9. - 14. ledna 2001

Druhý týden v lednu proběhne oddílový zájezd do Vysokých Tater na zimní lezení. Máme volná čtyři místa. Kdo se chce přihlásit nechť se zapiše na seznam, který visí na stěně, nebo mi dá vědět.

Místa jsou zamluvena na Teryho chatě v Malé studené dolině. Poblíž např. Ĺadový štít, Lomnický štít. Program: zimní lezení, turistika, skialpy podle libosti.
Je objednáno ubytování od 9.1. do 14.1.2001  se snídaní. Předpokládané náklady pro členy ČHS cca 2000,- Kč ( 1000,- vlak, 800,- ubytování nějakou baštu s sebou) Odjezd 8.1. večer rychlikemCassovia. Ahoj Bolek

Karel (Bolek) Kříž   [úpravy] 20:17 30.11.2000Tisk 

Reklama:

Komentáře

Nový komentář 

 Možnosti a nemožnosti
U Térynky, která je jednou z nejvýše položených chat v Tatrách se dá :lyžovat, t.j.skialpy super terény nebo na Hrebjenku cca 1 hod od chaty sjezdovky, lézt krátké cesty (do 20 m) například na galerii Mačací věže, lézt delší cesty jak skalní ( nejbližší Žlutá stěna s cestami st.2-7+) délka od 3 do 12 délek), tak mixy (Baraní Rohy,Malý a Velký Ledový štíty).Pod chatou je několik ledů od lehkých po 90 st.Dá se tu i zimně pochodovat, nebo stoupat žlaby povětšinou mixové obtížnosti 2-6.Pro lezce všech výkonnostních stupňů je zde zábavy dost.Pro super počasí a dobrou formu je opodál jedna z nejúchvatnějších stěn Tater - Plotny Malého Hrotu, mrazivé stěny Javoráků nebo perla Tater Západní Lomnice.Je to prostě zajímavej flák zeměkoule.
Zapsal: John, 22:07:54 04.12.2000


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:

7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188217)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Emigrante 7a+ Desplomilandia
No Pain No Gain 6c+ Desplomilandia
Deseo Carnal 7a Desplomilandia
El Paso 7a+ Desplomilandia
Amateur De Gros Essaims L1Amat 7b+ St. Léger Du Ventoux
Nově komentované:
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Dark Side Of The Mums 7b St. Léger Du Ventoux
Skluzavka 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
ale prd | Re: Ocenění ? | Re: Rintintin ? | Re: Rintintin ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: MCR | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (94)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (60)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (28)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (7)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (3)
Mára Holeček a Radek Groh vzdali výstup na Cho Oyu (2)

 Nově v inzerci:
Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 86 
 Někdy ano 
 68 
 Ne nepoužívám 
 78 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.