LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Z komína se nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
36.Čech 10256
37.Reich 10254
38.Kohout 10250
Bouldry:
36.F 9278
37. 9206
38.Jeliga 9203
Hory:
2.Černý 8001
3.Groš 7768
4.Zaoral 7172

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191626 cest
Nové přelezy:
Bedda Mact 7c
El Mal Eje 8b+
1.20 € Var 8a
Chute De C 7b+
Panychida 9+/10-
Le Temple 7b
Špekulant 7C+
Mr. Powerf 8A
Sense  7c
Willie Yor 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Honza Kareš dal 162 shybů a tak svůj rekord nepřekonal

+svět tlumočí Honzovu výzvu o pomoc v nových cestách na Sardinii

Více jako show než opravdový pokus o překonání rekordu pojal akci včera lezec a rekordman ve shybování Honza Kareš. Při slavnostním otevření svého nového fitka v centru Prahy dal bez seskočení z hrazdy 162 shybů, a tak se mu nepodařilo překonat vlastní rekord 232 shybů z roku 2010.

V místnosti plné hostů nebylo potřebné chladno, shyboval v kalhotech od obleku a během shybování odpovídal na otázky hostů včetně rozhovoru pro televizi Prima.

Honza Kareš se pokouší o rekord ve shybech

Honza Kareš při pokusu o rekord ve shybech



Honza Kareš se pokouší o rekord ve shybech a přitom dává interview TV Prima

Honza Kareš během pokusu o rekord ve shybech poskytuje rozhovor televizi Prima


Videoukázka z pokusu o rekord:




Plánovaného pokusu o rekord si v minulých dnech všimly i zahraniční lezecké weby, jako 8a.nu nebo gripped.com, které mimo jiné v této souvislosti vyzdvihly Honzovo působení na Sardinii v oblasti Cala Gonone a v nově objevné jeskyni u moře La Grotta dei Colombi, kde dělá nové cesty s cílem vybudovat tam jednu z nejlepších světových lezeckých oblastí.

A tlumočily do světa Honzovu výzvu, že nyní nepotřebuje finanční nebo materiální podporu, což si více méně zajistil vlastními silami, ale čemu se mu momentálně nedostává, jsou pomocníci na vynýtování tamních cest.

Tedy zájemci se mu můžou ozvat na karesjan@gmail.com


Poslední články Honzy Kareše o Sardinii na Lezci:

Video: Sardinie Jan Kareš


Nové cesty na Sardinii

Prezentace nového fitnes klubu Honzy Kareše v Praze, Na Poříčí 17:



sth   [úpravy] 14:12 24.06.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 reklama13:47:34 25.06.2016
Proc to neni oznaceno jako reklama?
xodpovědět 
 Re: Reklama20:24:19 25.06.2016
Proc se lidi u příspěvku nepodepisují?
Pavelodpovědět 
  Re: Reklama20:48:41 25.06.2016
Proč shyboval v kalhotech od saka?
hanzodpovědět 
  Re: Reklama20:48:54 25.06.2016
Proč shyboval v kalhotech od saka?
hanzodpovědět 
   Re: Reklama21:04:10 25.06.2016
Proč shyboval???
odpovědět 
    Re: Reklama22:39:51 25.06.2016
Nenavážejte se do Karešáka, Je sice celá brita, ale pořád normální kluk a lezec, kterej dělá cesty a vystrojuje je za svý vydělaný peníze. Takhle reklama na Lezci mu nejspíš platící klienty nepřinese, ale byl bych mu vděčnej za tu práci co dělá pro ty z nás, kdo jsou schopní jeho cesty přelézt. Já to nejsem, ale i tak jsem rád že to dělá.
co dělá ve skalách pro ty z nás, kteří jsou schopní Petr Jandíkodpovědět 
     Re: Reklama07:28:53 26.06.2016
Jo jo, reklama to není, šel jsem se jen mrknout na pokus o rekord, a podal jsem z toho krátkou zprávičku v souvislostech, jak zhruba vznikla. Ale díky všem za zájem a hore zdar,
 Standaodpovědět 
  Re: Reklama00:30:47 26.06.2016
Jo, Pavel je rozhodne hodnotnetnejsi podpis nez x ;).
odpovědět 
   Re: Reklama12:31:30 27.06.2016
+1
petrodpovědět 

 -23:08:33 26.06.2016
Je to uctihodny treninkovy vykon lezce,i když nepadl rekord.
Na Lezce chodi a prispivaji omezeni zavistivy chudacci-vsimli jste si???
Michalodpovědět 
 Re: -07:04:45 27.06.2016
no michale pak si též zakomplexovaný de..., kdyby tam nebyl ten klip u youtubu by se to možná nedalo považovat za reklamu, ale takhle?
Ladjaxodpovědět 
  Re: -07:45:56 27.06.2016
Aha, to jsem doplnil, aby bylo vidět, o jakou akci mělo jít. Hledal jsem nějaké stránky toho fitka a našel jsem jen toto video... takže tak asi.
 Standaodpovědět 
   Skvělé, Honzo!17:12:08 27.06.2016
Výborně, žes to tu dal! Honza je borec, je to umělec ve shybech a jsem rád, že umí udělat i takovou šou, tím lidi hodně namotivuje, aby se sebou něco víc udělali! A zaslouží si i neplacenou reklamu, vždyť stále propaguje lezení! Vysoce oceňuju, co vybudoval a dokázal! On vždy zůstane skromný a vždy se o svůj úspěch bude taky dělit!
Zicoodpovědět 
  Re: -17:22:59 27.06.2016
Ja jsem jen prejici clovek,ktereho nestve ze si nekdo jiny vydela,joo ja mu to preju a kazdymu jinymu,to je vse-d...l jsi ty,tak to je :-)
michalodpovědět 

 Foto dne:
Trebenna East
T.H.C., 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188227)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Kamikaze 7B Popova Skála
Papírový Poklad 6C Popova Skála
Kaya 7a Baunei
Slavova Vez 6a+ Baunei
WTF? 7b El Ático
Nově komentované:
Zaklínač 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Dark Side Of The Mums 7b St. Léger Du Ventoux

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Spíš prdíky AO | Re: Tlak sponzoru | Re: Spíš prdíky AO | Re: omg | Re: omg | Re: MCR | Re: Tlak sponzoru | Re: Spíš prdíky AO | Tlak sponzoru | Re: Spíš prdíky AO |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (106)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (57)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (28)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (18)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (4)
Sherpafest 2025 (2)
Mára Holeček a Radek Groh vzdali výstup na Cho Oyu (2)

 Nově v inzerci:
SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 98 
 Někdy ano 
 76 
 Ne nepoužívám 
 93 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.