LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lezení je nebezpečný sport!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
43.Zedek 10150
44.Černík 10131
45.Kopáček 10113
Bouldry:
43.Čech 9150
44.Skočdopole 9103
45.Kalvas 9100
Hory:
30. 2404
31. 2332
32.Kulajta 2304

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5833 lezců
1191511 cest
Nové přelezy:
Supercanna 7b+
Bicákama 7C
Marjetica 8b/8b+
Regall Imp 7c+
El Ofertón 8a
Duble Expr 9-
Herr Kules 9/9+
Mutant 8A
Pegas 9
Cesta Tam 8A

Stěny
Gutovka - Lezecké centrum ve Strašnicích - Praha 10
Areál LITES, Borovice u Mnichova Hradiště - Mnichovo Hradiště
FreeSolo - Lezecká stěna - Praha

Prodejny
Rock Point Outlet Store - Praha 5 - Radotín
LANEX eshop - Bolatice
Husky Outdoor Shop - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LB Bouldering Session V. a Pražský Opičák

obr_smallPoslední letošní bouldering session je za námi. Sešli jste se v hojném počtu a tak to má být.

Šedesátka nových boulderů prověřila Vaše síly i techniku. V chlapské sekci byl neporazitelný Martin Spilka, který se srovnal se všemi černými bouldery a tím zaslouženě vyhrál. Na druhém místě Michal Novák a na třetím Jiří Bažant. Mezi ženami již tradičně Nelly Kudrová na prvním , Danča Kotrbová na druhém a Terka Svobodová na třetím místě.

Kompletní výsledky na www.lokalblok.cz/stena

Pražský Opičák



V úterý 8.12.2009 byly v Lokal Bloku přesně v poledne odstartovány dětské závody Pražský Opičák, jako již tradičně ku příležitosti svatého Mikuláše.

Děti se letos sešly v bohatém počtu a tak se bylo opravdu na co dívat. Pro všechny kategorie bylo jako již tradičně připraveno deset nových boulderů. Děti měly na přelezení celou hodinu a bojovaly opravdu statečně. Začaly nejmladší děti do osmi let. V jednu hodinu, po vypršení limitu, došlo ke shodě 4 opičáků a opičaček, kteří překonali všech 10 boulderů na první pokus. Je vidět, že lezecká úroveň dětí se opravdu neustále zvyšuje. Pro finalisty byly tedy vybrány další dva bouldery, na kterých si nejlépe vedl Prokop-Kašpar Záruba. Kuba, Hanka a Jirka opět dosáhli shody a podělili se tak o druhé až čtvrté místo.
Ve druhé kategorii závodily děti od 9 do 11 let. I v této kategorii bylo dosaženo shody. O první až druhé místo se podělili Tomáš Plevko a Veronika Peltrámová. Shodně lezli i Lucka Kupčíková s Adélkou Moravcovou a holky se tak podělily o třetí až čtvrté místo. Některé děti se poté rozhodly soutěžit i v další kategorii 12-14 let. Tentokrát proběhlo vše bez komplikací, na prvním místě skončil Zdeněk Ustohal, na druhém Lucka Kupčíková a na třetím Jana Vincourková. V kategorii dívek ve věku 15-17 let si nejlépe vedly Anna Obročníková a Jana Vincourková, které opět dosáhly na všech deset boulderů a tím se podělily o první až druhé místo, na třetím až čtvrtém se umístila Lucie Kupčíková společně s Evou Pávovou. Chlapi 15-17 již zabojovali na opravdu těžkých boulderech a nejlépe si s nimi poradil Zdeněk Ustohal, druhý Jan Jeliga a třetí Jonáš Jarník.
Bouldery pro děti stavěli Olin Klapal, Martin Drbohlav, Pavel Payne, Karina Bílková, Lenka Štorkánová a další.

Kompletní výsledky naleznete na www.lokalblok.cz/stena

plakat1plakat2

Sponzoři:
Sponzorsky nás jako již tradičně podpořil Hudy Sport. Dále pak Norská móda, Euforie, Enervit, Montana a Divadlo v Dlouhé. Budeme se těšit na další závody, které můžete očekávat opět v prosinci 2010 na Mikuláše.

Máka   [úpravy] 21:14 10.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky13:02:35 11.12.2009
Byl jsem na závodech podobného typu poprvé a jsem nadšen.. Přeju teamu, Ať se daří dál dělat takovýhle akce!
Martinodpovědět 

 Foto dne:

7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188213)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Amateur De Gros Essaims L1Amat 7b+ St. Léger Du Ventoux
Pirequetoutopoulos 7b+ St. Léger Du Ventoux
Du Rire De Baleine Aux Larmes 6c St. Léger Du Ventoux
L'air De Nen 6a+ St. Léger Du Ventoux
Je Mange Dietetique Et Je Péte 6c+ St. Léger Du Ventoux
Nově komentované:
Dark Side Of The Mums 7b St. Léger Du Ventoux
Skluzavka 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka
4:44 7b+ San Vito Lo Capo
Strecha Slovenska 5 Kostolecká Úžina

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: MCR | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Rintintin ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (93)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (62)
MČR v lezení na obtížnost (62)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (25)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (8)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (2)

 Nově v inzerci:
Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 83 
 Někdy ano 
 65 
 Ne nepoužívám 
 76 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.