LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Těžký místo vynech a lez dál.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
3. 12031
4.Trojan 11956
5.Štípek 11769
Bouldry:
3.Trojan 11200
4.Novák 10853
5.Stráník 10800
Hory:
3.Groš 7768
4.Zaoral 7172
5.Skopec 6511

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5831 lezců
1191072 cest
Nové přelezy:
Mitte Wand 9-
Frightnigh 9
Brall 7b
Criss Cros 7c+
Codice Ate 7c
Kozičky 7C/7C+
Cacciatore 7c+
Ručičky 7C
Bořiči Mýt 7C
Morimond 7C

Stěny
TJ vodní sporty - Loděnice - Litovel
Bouldrovka Hrušovany u Brna - Hrušovany u Brna
Lezecká stěna TJ. Pustiměř - Pustiměř

Prodejny
HUDYsport - Hřensko
HUDYsport - Liberec
PROVIDE + YETTI Havlík - Děčín

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz


Komentáře

Nový komentář 

 Ty průvodce !
Sasko je krásný, ne tak sasky.Klasika Heinicke vydaný 81- 2 až 84 je kupodivu přesný a důkladný i když drobet Dederónsky levný, nebo že by ten papír zežlout?Ze soudobých průvodců by se u mě našel super průvodce od J.Schmeissera (možná jeho příbuzný konstruoval klasický německý samopal)ten má i obrázky věží s cestami. Nebo průvodčík z přelomu r. 99 a 2000 od R.Hahna, ten se jmenuje kompaktní a je celý psán zkratkami.Jestli to napsal ten Hahn sám, tak to z toho asi zcvok.
Zapsal: John, 22:04:46 04.04.2001
 Pruvodce a cesty
Myslim ze kdyby si tam nejak zakomponoval kde se da sehnat pruvodce - traba i novy tak urcite staci jen psat cesty ktere jsou pekne a daji se lezt a pak si je kazdy muze uz najit sam ja jsem jinak v Sasku jeste nikdy nebyl. Tak hodne peknych cest
Zapsal: Kuba, 15:48:21 11.04.2001
 pruvodce
http://www.teufelsturm.de/kletterfuehrer/
tady je odkaz na pruvodce
Zapsal: Pavliß, 08:57:44 18.04.2001
 pruvodce
Nové průvodce po saských píscích (pořád je zpracovává kolektiv Dietmara Heinicka)lze koupit skoro v každém kiosku v pískolezeckých centrech, tedy v Bielatalu, Hohnsteinu či Schmilce. Též v knihkupectvích - jeden díl stojí 16.80 EUR. Jsou zvenku krásně barevné a kromě popisů a schemat obsahují i VELMI zajímavé historické informace.
Kromě oblasti Rathen měli ve Schmilce všech ostatních 5 dílů ještě minulý týden! (Kiosek je asi v půli té hlavní cesty od celnice nahoru do skal, vpravo.)
Berg Heil!
Václav Š.
Zapsal: Václav Širl, 18:28:14 11.11.2003


 Vložení nového komentáře 
Název
Jméno
Email
Text

Souhlasím se zpracováním osobních údajů.

 Foto dne:
Kruk
Szpon Kruka, 9-
 Databáze cest:
Všechny cesty (188177)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Criss Cross 7c+ Falesia Dimenticata
Alfiere Volante 7a+ Curvone
Racconti Nascosti 7a+ Siracusa
Antica Magia 7a Siracusa
Gola Bagnata 7c Siracusa
Nově komentované:
Rozmarné Léto Direct Xa Teplické Skály
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca 7b+ San Vito Lo Capo
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca 7b+ San Vito Lo Capo
Královnina Komnata 7A Panský Les
Cosa Dice Il Mula Alla Vaca 7b+ San Vito Lo Capo

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
fakt? | Re: Samozřejmě, že mění | Re: Urážky na věci fakt nic nezmění | Re: Samozřejmě, že mění | Samozřejmě, že mění | Re: Urážky na věci fakt nic nezmění | Re: Hroza | Re: Hroza | Re: Reprezentace muži? | Re: ake jako reklama na článek dobrej flame :-D |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (80)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (62)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (20)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (8)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (5)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)

 Nově v inzerci:
stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 62 
 Někdy ano 
 53 
 Ne nepoužívám 
 54 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.