LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Co můžeš vylézt dnes, neodkládej na zítra.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
42.Zedek 10150
43.Černík 10131
44.Kopáček 10113
Bouldry:
42.Bulička 9150
43.Čech 9150
44.Skočdopole 9103
Hory:
29.Opice 2510
30. 2404
31. 2332

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191703 cest
Nové přelezy:
Zimbabwe 7b
Desconcert 7c+
Poseidon 8+/9-
Komba 8A
Ghetto 8A
Fixaret 7C+
Wolkom 7C
Power Of G 7c
Mouřenín D XIa
La Drecera 7b

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
SAUNA - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR on-line - sobota

Brno

22:00 - Doplněny fotky od Radka Lienertha (Zobana) ze ženské kvalifikace a s Mrázou v jednom z bouldrů:


Helena Lipenska
Helena Lipenská

Sylva Nagyova
Sylva Nagyová

Tomas Mrazek - bouldry
Tomáš Mrázek - bouldr

Tomas Mrazek - bouldry top
Tomáš Mrázek - bouldr - top

14:50 - Skončilo semifinále žen. Do finále postupují:
Ostapenko Olena (Ukr), Nagyová Silvie, Lipenská Helena, Rajfová Silvie, Kysilková Tereza, Hrozová Lucie, Hnízdilová Soňa - všechny TOP a Rajfová Lucie.
Nepostupují Karešová, Ostapenko Oksana, Chudobová, Gláserová a Melicharová.
V současné době se připravuje kvalifikace boulderingu. Přímo do finále postupuje 10 mužů a 8 žen. Je přihlášeno 55 mužů a zatím 11 žen. Závod se jistě dost protáhne, takže budu on-line informovat zase zítra, jednak o finalistech v boulderingu, dále o semifinále mužů, které začíná v 8:00. Všechny příznivce sportovního lezení zvu na semifinále a zejména pak na finále, které začíná ve 12:00. Účast mistra světa Tomáše Mrázka, mistryně světa mládeže do 15ti let Silvie Rajfové a úspěšných reprezentantek ze Světového poháru a MS Terezy Kysilkové a Soni Hnízdilové stojí určitě za vidění. Navíc uvidíte stěnu, prostředí a organizaci srovnatelné se Světovými poháry.
Pro reprezentanty Tomáše Mrázka, Terezu Kysilkovou a Soňu Hnízdilovou je to poslední závod před odletem na Světový pohár v Shenzenu v Číně příští weekend. Fandy sportovního lezení budu opět on-line z Číny informovat.
O2
   
13:35 - Právě bylo zahájeno semifinále žen na obtížnost.

13:30 - Probíhá obhlídka semifinálové cesty žen. Semifinále začíná za minutu.

13:20 - Fotky z kvalifikační cesty mužů - leze Martin Stráník:






13:10 - Tomáš Mrázek startuje jak na obtížnost, tak v boulderingu. Do slovinské Kranje (kde je tento víkend další kolo Světového poháru) nejel proto, že si rozřízl prst o rozbitou skleničku, ale v horní části prstu (tou, kterou se chyty nedrží).

13:00 - Doplněny první fotky stěny.







12:30 - Právě skončila kvalifikace mužů v lezení na obtížnost na MČR v Brně. Přihlášeno je 42 mužů a 13 žen. Z cizinců je zde Ukrajina a Slovensko. Stěna je bombastická, nemající na českých závodech obdoby. Parametry: výška 14 m, převislost: 10 m, šířka 8 m. Závod je prověrkou na příští rok, kdy se ve stejném termínu opět v rámci výstavy Sport life v Brně uskuteční Světový pohár. Fotky budou za chvíli.
Kyslík a Slávek

O2   [úpravy] 12:39 15.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 rulez!13:35:40 18.11.2003
ten levitujici Mrazek u toho boulderu je fakt skvelej... :o)))
steepodpovědět 

 Skvělá fotka17:44:41 18.11.2003
Gratuluju k Mrázově fotce boulder top. Vypadá tam jak bůh žehnající svým ovečkám. Taková nádherná momentka se hned tak nevidí. Bravo.
Petr Jandíkodpovědět 

 levitace16:31:12 20.11.2003
jojo, taky se mi ta fotka moc libi. Dobra momentka..;)
Honzaodpovědět 

 Foto dne:
Kanyon
Nothingman, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188238)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hastaque Las Ananas 6a+ Cabeconet
PP O PSOE 6a+ Cabeconet
Etna 6c+ San Vito Lo Capo
Que Vienen Las Palas 6a+ Cabeconet
Innumerevoli Persone Ma Nulla 6b San Vito Lo Capo
Nově komentované:
Porno Časák 6c+ Popova Skála
Plácačka Jak V Rocklands 6C+ Hrádek
Dos Vascos Muy Vascos 7b+ Mas De La Peña
Zaklínač 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Hezká fotka | Re: Hezká fotka | Re: Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Re: Hezká fotka | Re: Tlak sponzoru | Hezká fotka | Re: Spíš prdíky AO | Re: Tlak sponzoru |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (56)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (28)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (11)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (7)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (4)
Mára Holeček a Radek Groh vzdali výstup na Cho Oyu (2)

 Nově v inzerci:
SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 108 
 Někdy ano 
 82 
 Ne nepoužívám 
 97 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.