LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Blbá cesta, blbá! Chyty tu nejsou, jištění je blbý. Nejsem přece nějakej blbej lezec abych jí lez.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5833 lezců
1191524 cest
Nové přelezy:
Supercanna 7b+
Bicákama 7C
Marjetica 8b/8b+
Regall Imp 7c+
El Ofertón 8a
Duble Expr 9-
Herr Kules 9/9+
Mutant 8A
Pegas 9
Cesta Tam 8A

Stěny
Fit Studio Jitka - Slaný
ZŠ TGM Otrokovice - Otrokovice
HoSPORT - Staré Hodějovice

Prodejny
Robert Janda - Treking sport - Plzeň
HUDYsport - Zlín
HUDYsport - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Jičín Tendon U14

sobota 13.9.2014

small
Dovolujeme si vás pozvat na lezecké závody Tendon U14 do Jičína. Závody se uskuteční druhou sobotu v září, to jest 13. září 2014.

Kdo se bude chtít prezentovat do závodu, ať se dostaví mezi 8 a 9h ranní do tělocvičny v Poděbradově ulici 19.

Pro členy ČHS bude startovné 100,- Kč, pro nečlena 200,- Kč.

Do závodu se budou moct přihlásit všechny děti s platným potvrzením o zdravotní způspobilosti (viz pravidla ČHS).

poster


Po ukončení registrace všech účastníků proběhne ukázka cest pro všechny závodníky, na každého závodníka budou čekat čtyři závodní cesty, které budou postavené tak, aby si na nich každý zalezl a závodníci se rozřadili.

Tým organizátorů je stejný jako každý rok. Velký dík patří všem partenrům závodu. Hlavními partnery závodu jsou Tendon, který poskytne ceny zavodníkům, a Český horolezcký svaz, který zajišťujě finanční podporu závodu.




Vít Lachman   [úpravy] 17:39 02.09.2014Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 predbezna registrace20:45:11 02.09.2014
Odkaz na predbeznou registraci je na webu CHS.
Lumiodpovědět 

 Foto dne:

7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188217)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
El Emigrante 7a+ Desplomilandia
No Pain No Gain 6c+ Desplomilandia
Deseo Carnal 7a Desplomilandia
El Paso 7a+ Desplomilandia
Amateur De Gros Essaims L1Amat 7b+ St. Léger Du Ventoux
Nově komentované:
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Světlo Na Konci Tunelu 6C+/7A Tetínské Skály
Dark Side Of The Mums 7b St. Léger Du Ventoux
Skluzavka 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Rintintin ? | Re: Rintintin ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: MCR | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Rintintin ? |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (93)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (61)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (27)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (8)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (3)
Mára Holeček a Radek Groh vzdali výstup na Cho Oyu (2)

 Nově v inzerci:
Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 83 
 Někdy ano 
 66 
 Ne nepoužívám 
 77 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.