LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Kdyby tu tak byl Boriš! Ten umí po skalinách!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5833 lezců
1191491 cest
Nové přelezy:
Bicákama 7C
Marjetica 8b/8b+
Regall Imp 7c+
El Ofertón 8a
Duble Expr 9-
Herr Kules 9/9+
Mutant 8A
Pegas 9
Cesta Tam 8A
Lucie 9+/10-

Stěny
Česká beseda - tělocvična TJ Sokol Bělá - Děčín X
BASE CAMP BAR - Přerov
Flash Wall - Olomouc

Prodejny
HUDYsport - Hradec Králové
HUDYsport - Olomouc
HUDYsport - Strakonice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledovém lezení

Mistrovství České Republiky v ledovém lezení na rychlost letos hostí Horolezecká aréna v Liberci. Mrazivé teploty umožnili luxusní zaledování Lomu Na Bídě. A tak zde v sobotu 18. února přivítáme elitní ledolezce, kteří se utkají o mistrovský titul.

Lákavou nabídkou pro sportovní veřejnost je možnost vyzkoušet zdarma jednu lehčí cestu. Nezbytné vybavení bude na místě k zapůjčení.

Pravidla závodu Adrex Ice Run jsou velmi jednoduchá – vítězí ten, kdo v nejkratším čase zdolá přibližně 25 metrů dlouhou trasu. Kvalifikační i finálová trasa je vyznačena v závislosti na aktuálním stavu ledu barevnou čárou nebo páskou. Lezec je bezpečně dobírán přes horní jištění. V případě pádu může závodník pokračovat ve výstupu.

Jediným důvodem pro diskvalifikaci závodníka je vybočení z vyznačeného koridoru, tedy seknutí cepínem nebo kopnutí mačkou mimo vyznačenou trasu. Soutěžní pokus je omezen časovým limitem 5 minut pro všechny kategorie.

Vybavení soutěžících: Každý závodník musí být vybaven vlastním sedacím úvazem a lezeckou přilbou. V závodu je možné používat pouze standardní lezecké vybavení a obuv, tedy běžně vyráběné cepíny (nikoli háky určené pro rychlostní lezení) a klasická obuv se standardními mačkami (nikoliv speciální obuv pro rychlostní a obtížnostní lezení).

Z dopolední kvalifikace, které se může zúčastnit opravdu každý, postoupí deset nejrychlejších mužů a pět žen do večerního finále, kde se utkají o mistrovský titul, zajímavé prize money a ceny od sponzorů závodu.
Programem Vás provede Mára Holeček.

ADREX ICE RUN
MISTROVSTVÍ ČR V LEDOVÉM LEZENÍ NA RYCHLOST
18.2.2017
Ledová stěna Liberec
Lom Na Bídě

Program
10:00 - 14:00 registrace do závodu
10:00 start kvalifikace muži a ženy OPEN
10:00 - 16:00 ledolezení pro veřejnost
18:00 finále ženy
18:30 finále muži
20:00 Adrex Ice Rum párty v Šutr Pubu

Pozvánka http://adrex.com/cs/content/adrex-ice-run
Facebook událost https://www.facebook.com/events/1086044961501420/











plakát

Robert Šimice   [úpravy] 20:21 08.02.2017Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Foto dne:

7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188209)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Je Mange Dietetique Et Je Péte 6c+ St. Léger Du Ventoux
Maninska Hvezda 8c+ Manínska Úžina
Na Střeše SD 6B+ Hlavatice
Che Ti Vada Di Traverso 6a San Vito Lo Capo
Dos Vascos Muy Vascos 7b+ Mas De La Peña
Nově komentované:
Krchov 96 7+/8- Mařenka
4:44 7b+ San Vito Lo Capo
Strecha Slovenska 5 Kostolecká Úžina
Černý Balet 8/8+ Svatý Jan
Renesance 9 Žleby

 Nově v diskusi:
foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení |

 Nové komentáře:
Re: Ocenění ? | Rintintin ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Re: MCR | Re: Ocenění ? | Re: Ocenění ? | Chybka | MCR |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (93)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (63)
MČR v lezení na obtížnost (62)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (20)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (10)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (2)
Lezec Deníček nově i pro Android (2)

 Nově v inzerci:
Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 80 
 Někdy ano 
 63 
 Ne nepoužívám 
 71 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.