LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jasně že mám dobrej štand holka! Jistím tě za pěknej strom (pssst) -eček :)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11150
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5831 lezců
1190808 cest
Nové přelezy:
Tócate Dok 8a
Brall 7c
Žížala 1? 7C
Minot De F 7b+
Oran Juice 7c
Fait Pas B 7c
Queen Line 7b+
Devora Cor 8a
Bořiči Mýt 7C
Socialisti 7B+

Stěny
Bouldrovka - Velké Meziříčí
Climbing a Music Club Parukářka - Praha 3
Ymca - Krásné Březno

Prodejny
Rock Point - OC Nisa - Liberec
ALPI SPORT CENTRUM - Příbor
HUDYsport - Praha 6

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

BigWall Open 2018

Praha 24. 2. 2018

UPDATE: závodní profily se připravují
Již 5. rok v řadě vás zveme na lezecké závody BigWall Open 2018!
Závod v lezení na obtížnost je určený široké lezecké veřejnosti. Díky jedinečnému závodnímu systému je zaručeno, že si závody užije lezec jakékoli úrovně.

BigWall Open 2018 se uskuteční v sobotu 24. 2. 2018 na lezecké stěně BigWall v pražských Vysočanech.

Letos pro vás chystáme novinky, které zaručí, že si v rámci závodů zalezete více cest než v předchozích ročnících a budete mít na lezení dostatek prostoru.

Aktualizace z 21.2.2018:
Od stavěčů přišla zpráva, že závodní cesty se připravují a dnes naposledy platí levnější startovné:




Foto z loňského ročníku


Časový harmonogram:

9.00–10.00 Registrace (registrace je možná i v průběhu závodu, závodník si tím ale zkrátí čas určený na kvalifikaci)

10.00–15.00 Kvalifikace (v případě potřeby bude čas kvalifikace prodloužen)

17.00           Umělecké vystoupení na šále v podání Małgorzata Bąk

                      Finále, následné vyhlášení výsledků a tombola pro všechny účastníky závodu

Systém závodu:
Stavěči Vilda Chejn a Viktor Pařízek pro vás přichystají 9 – 10 závodních cest v obtížnostech od 5 do 9+ vytvořených speciálně pro účely závodu a na čistých profilech. Každý závodník si určí obtížnost, na které chce začít a po zdolání nejlehčí cesty bude postupovat na následující obtížnost, dokud v některé cestě nespadne a tím ukončí své působení v kvalifikaci.


Loňské publikum


Na základě výsledků kvalifikace postoupí nejlepších 8 mužů a žen do odpoledního finále. V něm bude přichystaná pro muže i ženy finálová cesta, která se poleze stylem OS.

Registrace:

Registrace je možná vyplněním online formuláře zde, případně na recepci BigWallu. Registrace je platná pouze při současném uhrazení startovného buď převodem (informace o platbě vám budou odeslány na e-mail po vyplnění registračního formuláře), nebo na recepci. Zvýhodněné startovné ve výši 250 Kč platí do 21. 2. 2018 (včetně), při pozdější registraci je startovné 300 Kč.

Ceny:
Na nejlepší závodníky v obou kategoriích čekají poukázky na nákup v síti prodejen HUDYsport a věcné ceny od našich partnerů.

Tombola plná cen čeká i na všechny účastníky závodu bezprostředně po vyhlášení vítězů. Podmínkou k získání výhry je její osobní převzetí na místě.

Partneři:

TR Walls, Max Sport, Kofola, Ocún, Aix, Lezec, Chocolate Monkey.

Těšíme se na vás!



(Původně vyšlo 9.2.2018)

Dorka   [úpravy] 14:30 21.02.2018Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

  16:13:23 09.02.2018
Binter to tam roztrhá!! :-D :-D :-D
Choseodpovědět 
 Re: 18:52:07 09.02.2018
Tak trhat může :-) Ale hlavně aby také něco přelezl :-)
odpovědět 

 Foto dne:
Trebenna West
Eneco's Last Dance, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188149)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Tócate Doke 8a Margalef
Brall 7c Terra Promessa
Fait Pas Bon Vieillir 7c Saint Léger Du Ventoux
Witness The Weakness 8B/8B+ Děčínský Sněžník
Terra Incognita 7b Charmey
Nově komentované:
Šímova Plotna 6+/7- Mařenka
Queen Line 7b+ Castelluzzo
Daddy Long Legs 7C Popova Skála
Síla Rodu 8 Kácov
Nebeský Baby 7 Kácov

 Nově v diskusi:
Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Divej se pozorneji | Re: retard | Kalkulačka | Re: Riskuje život | video | Hazard | Re: Pěkný. | Re: Riskuje život | Re: Riskuje život | Re: Mcr |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (69)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (66)
MČR v lezení na obtížnost (57)
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (34)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (22)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
MČR v boulderingu (6)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (5)

 Nově v inzerci:
stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX | Montane Solution nepromokavá bunda | ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 57 
 Někdy ano 
 48 
 Ne nepoužívám 
 48 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.