LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Brr to je zima. Tak na tohle, na tohle jsme se těšili, kvůli tomu jsme trénovali, strádali a šetřili, kvůli týhle cestě jsme tady!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5833 lezců
1191499 cest
Nové přelezy:
Supercanna 7b+
Bicákama 7C
Marjetica 8b/8b+
Regall Imp 7c+
El Ofertón 8a
Duble Expr 9-
Herr Kules 9/9+
Mutant 8A
Pegas 9
Cesta Tam 8A

Stěny
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň
Boulder Bar - Praha 7

Prodejny
Lezec-shop.cz - Štěchovice
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Lezení na olympiádě - kvalifikace žen

V ženské kvalifikaci lezecké kombinace na olympiádě v Tokiu postoupily dnes do pátečního finále: 1. Janja Garnbret (SLO), 2. Chaehyun Seo (KOR), 3. Miho Nonaka (JPN), 4. Akiyo Noguchi (JPN), 5. Brooke Raboutou (USA), 6. Jessica Pilz (AUT), 7. Aleksandra Mirosław (POL) a 8. Anouck Jaubert (FRA).

Pořadí lezecké trojkombinace žen viz výsledková listina dle olympics.com:



Celkové výsledky viz:

olympics.com

Favoritka Janja Garnbret dominovala v bouldrech, kdy jako jediná dala všechny 4 bouldry, a to všechny na 1. pokus, ale v obtížnosti skončila překvapivě až 4. V té byla nejlepší Korejka Chaehyun Seo, která se na olympiádu nominovala po zrušení mistrovství Asie jako náhradnice dle výsledků předloňského mistrovství světa. Janju přelezla v obtížnosti ještě 2. Rakušanka Jessica Pilz a 3. Japonka Miho Nonaka.
V rychlosti dopoledne vyhrála Polka Aleksandra Mirosław, a do finále se ještě dostala další rychlostní specialistka Francouzka Anouck Jaubert.

Viz podrobné výsledky:

olympics.com



Janja Garnbret, © Leo Zhukov/IFSC



Jessica Pilz, © Leo Zhukov/IFSC



Aleksandra Miroslaw, © Leo Zhukov/IFSC



Standa Holec   [úpravy] 16:29 04.08.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 zvlastna cesta17:41:36 04.08.2021
Ta cesta na obtiaznosti bola zaujimava a asi aj tazka, ale nie som si isty ci bola idealna na rozradenie podla vykonnosti.

Trochu tiez prekvapila Laura Rogora, ktora vyzerala ze nejako nema formu alebo aspon svoj den.
m.odpovědět 

 Foto dne:

7b
 Databáze cest:
Všechny cesty (188209)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Je Mange Dietetique Et Je Péte 6c+ St. Léger Du Ventoux
Maninska Hvezda 8c+ Manínska Úžina
Na Střeše SD 6B+ Hlavatice
Che Ti Vada Di Traverso 6a San Vito Lo Capo
Dos Vascos Muy Vascos 7b+ Mas De La Peña
Nově komentované:
Skluzavka 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka
4:44 7b+ San Vito Lo Capo
Strecha Slovenska 5 Kostolecká Úžina
Černý Balet 8/8+ Svatý Jan

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:

 Kde to vře:

 Nově v inzerci:
Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr | Lana dvojitá/poloviční Tendon Master 7,8mm CS, 60m | Bunda Simond | Pohorky Montura Yaru Tekno GTX |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 83 
 Někdy ano 
 64 
 Ne nepoužívám 
 76 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.