LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climb now, work later ;)
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3. 12031
Bouldry:
1.Volf 11550
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR v lezení na obtížnost (08.11)
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)

Deníčky
5834 lezců
1191711 cest
Nové přelezy:
Zimbabwe 7b
Desconcert 7c+
Poseidon 8+/9-
Komba 8A
Ghetto 8A
Fixaret 7C+
Wolkom 7C
Power Of G 7c
Mouřenín D XIa
La Drecera 7b

Stěny
Újezd nad Lesy, Praha 9, Základní škola Masarykova - Praha 9, Újezd nad Lesy
RadOTTín - Praha 5 - Radotín
boulderingjicin - Jicin

Prodejny
Rock Point Vaňkovka - Brno
HUDYsport - Zlín
Dap Sport - Hradec Králové

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Boulderisti musí být šílení

Petráč pod sněhem

Neděle razíme na Petráč, v Plzni je ještě trochu hezky, ale to se cestou mění, sněží a nebe je zatažený.

Přesto chuť lézt pokoušet těžké kroky je větší než nepřízeň počasí. Skupiny se dělí, jedna jde na Větrnou hůrku a druhá pod hrad. Ti pod hradem dali Dukovany 6b+ a ti na Větrnej si pořádně vošoupali zmrzlá bříška na Mučírně.


Sních ležící na kamenech neláká příliš k boulderování



Martin pokouší No entry 8A



No entry 8A


Pak začlo hustě sněžit a bylo posekáno.

Na Petráči byli také Karel s Petrem, což jsme poznali podle zaparkovaného auta u blázince. Volali jsme jim, ale nikdo to nezvedal - asi se na ně zrovna sesunula lavina z nějakého šutru. Až když jsme seděli v autě na cestě domů, Karel se konečně ozval a nadšeně křičel do telefonu: "Jsme na Vyhlídkové a je to suchý, je to suchý!"

V pondělí pak poslal Karel tyto fotky. Ještěže parkovali u toho blázince tak blízko.


projekt PANELSTORY - cca 8A / 8A+ - Karel Hegr



projekt FRODO NA KOLE cca 8B - Petr Resch

JirkaS   [úpravy] 13:58 20.01.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Normálka21:28:01 20.01.2004
Mně to přijde celkem normální. Už jsme tam byli i v podstatně větší kose, akorát je fakt, že tentokrát padající sníh fakt překážel a při teplotě blízké nule bohužel tál a bylo z něj mokro. V pátek má být dvacet pod nulou, tak to by bylo aby sucho nebylo.
Jo a Panelstory se mi zdá být blízko přelezu, Frodo chvíli počká, teda jestli se neobjeví nějaký silák.
Petr Reschodpovědět 
 Re: Normálka07:09:01 21.01.2004
Jen Petře neříkej, na dolezech zmrzlá krusta, to je celkem drsný, ale až to počasí skutečně nahraje, to bude paráda. Panelstory, je nádhernej šutr.
 jirkasodpovědět 
 Re: Normálka08:37:00 21.01.2004
Jojo, nula a sněžení je svinstvo, zlatejch -5°C a míň se suchym vzduchem. I když v minus 20 bych se na vás asi jen koukal, a to ještě maximálně půlhodiny, než by došel ohřívač v termosce...

On Jirka musel napsat, že to jako bylo "drsný", kvůli mlaďochům. Oni se totiž neumí ani oblíct. Jsou dokonce tak líní, že nechtěli vzít do ruky koště a kartáč a zahřát se čištěním. Říkali: "Ty voléé, proč??? Na to máme Rešíka!"
Bídaodpovědět 
  Re: Normálka19:06:56 21.01.2004
musím podotknout že zmijovka nejmenovaného spotera těžce konkuruje bídovu swixaku z minulé
serie fotek.jen tak dále
David
odpovědět 
   Re: Normálka10:30:00 22.01.2004
Petrova zmijovka je evolučně mnohem starší, jak na obrázcích od Lady, tak i na fotkách z bouldrů - viz. fotky u článku Větrná hůrka. Ohledně čepic si přece nemůžeme dovolit nudu po anglicku, i když S7 jako značka už neexistuje... A ještě něco k sportovní módě. Kámoši, co jezdí na běžkách a MTB říkaj: "Nemusíš jezdit rychle, stačí, když rychle vypadáš!"
Bídaodpovědět 
    Re: Normálka15:28:25 23.01.2004
Dovol mi Bído parafrázi na lezení:
Nemusíš lézt těžký cesty, stačí když těžce vypadáš. No.... Ne asi to neni dobrý.
jirkasodpovědět 

 Foto dne:
Kanyon
Nothingman, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188238)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Hastaque Las Ananas 6a+ Cabeconet
PP O PSOE 6a+ Cabeconet
Etna 6c+ San Vito Lo Capo
Que Vienen Las Palas 6a+ Cabeconet
Innumerevoli Persone Ma Nulla 6b San Vito Lo Capo
Nově komentované:
Porno Časák 6c+ Popova Skála
Plácačka Jak V Rocklands 6C+ Hrádek
Dos Vascos Muy Vascos 7b+ Mas De La Peña
Zaklínač 7A Popova Skála
Krchov 96 7+/8- Mařenka

 Nově v diskusi:
Re: foto dne | Re: foto dne | foto dne | Re: BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | BOULDER ZÁVODY FLASH OPEN | Re: Rozloučení | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: Hezká fotka | Re: Hezká fotka | Re: Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Ortodox fans AO | Re: Hezká fotka | Re: Tlak sponzoru | Hezká fotka | Re: Spíš prdíky AO | Re: Tlak sponzoru |

 Kde to vře:
Film:Adam Ondra leze na flash stropovou spáru po vlastním za 8b+ (107)
MČR v lezení na obtížnost (62)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (56)
Piolets d'Or 2025 za celoživotní přínos: Rus Alexander Odintsov (28)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (11)
Adam Ondra dal na flash boulder Foundation's Edge 8C (SUI) (11)
Ital Elias Iagnemma navrhl první boulder 9A+ na světě (7)
Američan Sean Bailey přelezl boulder Arrival of the Birds 9A (6)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (4)
Mára Holeček a Radek Groh vzdali výstup na Cho Oyu (2)

 Nově v inzerci:
prosinec El Chorro | SmichOff 20.11. | Spárové rukavice | Lezky EVOLV - Shaman Lace | Prodám sjezd.lyže | Petzl Ouistiti dětský sedák | Statická a dynamická lana | Lezečky vel. 37/38 | stan Hilleberg Allak 2 | Skialpový set G3 Findr |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 110 
 Někdy ano 
 82 
 Ne nepoužívám 
 97 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.