LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Pískař dá 10 m do kolen.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Vánoční závody Ruzyně (24.12)
SP ledy Korea (09.01)
Novoroční Open (10.01)

Žebříček
Cesty:
1.Šindel 12953
2.Votoček 12900
3.Štípek 12275
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Ondra 11434
3.Trojan 11200
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Černý 8001
3.Groš 7768

Výsledky
MČR ve skialpech (14.12)
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)

Deníčky
5840 lezců
1193321 cest
Nové přelezy:
Gekón 11-
Rumová Smr 6B+
Celní Únik 7C
Rumové Ját 8A
Elektrické 7C+
Blue Sessi 8A
Trojan War 8A
Jedna Mozk 7C
Velkej Kou 8A+
Kouř 7C+

Stěny
SAUNA - Plzeň
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Sportovní lezení doporučeno i pro olympiádu 2028 v Los Angeles

Výkonný výbor Mezinárodního olympijského výboru (MOV) doporučil, aby bylo sportovní lezení zahrnuto do kompletního programu 28 sportů pro olympijské hry v Los Angeles 2028.

Návrh bude nyní předmětem hlasování na úplném zasedání MOV během zimních olympijských her v Pekingu 2022, a pevně věříme, že po velmi úspěšné premiéře v Tokiu a zařazení lezení na Olympijské hry v Paříži už nic nebude překážet tomu, aby náš sport zůstal mezi těmi olympijskými zařazen "napořád", napsali k tomu na Facebooku ČHS.

Viz:

Skupina Sportovní lezení ČHS

(Úvodní foto lezecké stěny na olympiádě v Tokiu © Leo Zhukov/IFSC)

Standa Holec   [úpravy] 18:45 11.12.2021Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Ach jo22:07:19 11.12.2021
Pokud to klapne, tak bude Lezec zahlcen každodenní informací o tom, jak AO snídá, kaká, spinká a pak...? 7 dlouhých let, ufff. Úplně se netěším.
odpovědět 
 Re: Ach jo23:02:28 11.12.2021
AO dá ještě Paříž, když se nominuje. Ale urcite budou díly, jak se připravuje. Proč ne, když ho baví točit o tom jaký je to špatný formát na Olympiádě a jak jsou nejhorší podmínky na skalách, když se mu nedaří cestu vylézt.
odpovědět 
  Re: Ach jo11:37:22 12.12.2021
Mame asi nejlepsiho lezce na svete a k tomu i radostnou zpravu, ze nas sport bude na Olympiade uz asi trvale. A skoro my vsichni jsme tu premieru sledovali a prozivali nadsene a nejen lezci. Vysledkem je, ze debilove daji prvni dva komenty plne zloby, nechuti a zavisti. tak tedy opravdu...ach jo.
Martas.odpovědět 
   Re: Ach jo14:10:45 12.12.2021
Presne, tak. Je super, ukazat i neuspech. To o necem svedci a vy dva radeji lezte.
Rokoodpovědět 
 Re: Ach jo11:35:25 12.12.2021
Hoši, nemalujte čerta na zeď, aktuálně se klučina pořád připravuje do Japonska. Počkejte jak to dopadne tam a až, potom, nastartujte obavy, co nás tady bude čekat. Zatím je klid a brod je daleko!
Petrodpovědět 
 Re: Ach jo21:55:22 12.12.2021
Hoši, nemalujte čerta na zeď, aktuálně se klučina pořád připravuje do Japonska. Počkejte jak to dopadne tam a až, potom, nastartujte obavy, co nás tady bude čekat. Zatím je klid a brod je daleko!
Petrodpovědět 

 ach jo17:41:57 12.12.2021
Píšu taky "ach jo". Jsem sobec, nechci aby bylo lezení tak propagováno, jak je teď.
Na druhou stranu se rád podívám, nebo přečtu něco o přípravě našich. To zase jo. AO je v pohodě. Ale světový megazávody néé.
mjodpovědět 

 Foto dne:
Kanyon
Nothingman, 8
 Databáze cest:
Všechny cesty (188787)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Joker 6a Agios Andreas
Spock 6a Agios Andreas
Dirty Harry 5c Agios Andreas
Timpa Rossa 7a Siracusa
Cinnamon Girl 8- Olympos
Nově komentované:
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Levej 7B+ Vyhlídková Skála
Skoro Nic 5A Panský Les
Velmistr A Legenda XIb Labské Údolí - Pravý Břeh
Territorial Pissing 6c+ Osoje - Čikola

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: . | Re: ještě jedna připomínka | . | ještě jedna připomínka | Výkon skvělý, technické poznámky | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Ano, trvej si na svém | Re: Uprava stranky | Re: Uprava stranky |

 Kde to vře:
SO/LO/VE – Lumír Fajkoš, Gekón 11- (8c) LRS (2)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Dynafit | Boty SCARPA ZODIAC GTX zelená vel.45 | Mačky BD Cyborg pro | Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1201 
 Někdy ano 
 1172 
 Ne nepoužívám 
 1238 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.