LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   OS, RP,... to zná každej, ale ZK? Zelenej ksicht:(
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
24.Melen 10601
25.Smetanová 10534
26.Pelíšek 10491
Bouldry:
24.Vaňous 9850
25.Urubčík 9800
26.Majdloch 9800
Hory:
16. 3908
17.Sukačová 3810
18.Louda 3754

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189362 cest
Nové přelezy:
December P 9
Satisfakce Xc
Lítost špa 7C
La Balenot 7c
Toto D´Ara 7b
Palpito Te 7b+
Pao De Que 7b
Aurora Bor 8a+
Scylla 7c
Feistus Re 7b+

Stěny
Lezecká stěna Jičín - Jičín
Cakle - Ústí nad Orlicí
BalvanBoulder - Horažďovice

Prodejny
Namche - Outdoor, Travel & Climbinig Center, s.r.o. - Praha 8
Outdoor Centrum Rock Point Poštovní - Ostrava 1
Horolezecké vybavení - VK-SHOP.CZ - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Mára Holeček upřesňuje trasu výstupu na Meru

smPratele, pro vsechny, kdo chteji vedet vice. Docetl jsem se na webstrankach v climbingu o nasem vyreseni Sharkfinu na Meru central.

Take o tom ze Jenikovi je o osum let mene, coz bude rad a na druhou stranu me pribylo na hrbet devet krizu. No a v neposleni rade zmatlany mismas nesmyslu o historii nasich vystupu.
Tak, kdo chce znat pravdu ktera uz nebude asi tolik oslniva prosim at pozorne cte dal.
Zakladni udaje sedi.SV Meru central 6310m obtiznost 7a M5 80stupnu  2000lezeckych metru a 13 dni v jednom zatahu ve stene.Pouzity standardni lezecky matros pro skalu a mix plus dveste metru fixu a double zavesna postel.Zatluceny dva nyty.
Do tohoto mista vse sedi. Sranda a hricka osudu nastava tam, kde aktualizace na expedicnich strankach po slezeni s kopce probehla pouze v textove podobe.Jelikoz internetove hruzarny v Uttarkashi nebo Delhi jsou na urovni snadneho zesileni.Po vele usili se mi podarilo ztahnout fotku z kamery a nacmarat lajnu vystupu.Omlovam se Vam za mou liknavost ale jsem prave nekde na ceste mezi Agrou,Varanasi a Kolkatou.Muj predpoklad ze vse vydrzi do konce listopadu az se vratim z lezeni v Thajsku nevysel a jak je videt svet se toci vzdy o trochu rychleji nez se zda.
Nicmene pro zachovani lehkeho odvarku velebijcu potvrzuji ze tam kde se zasekl Babanov nez udelal o pul roku pozdeji prustup levou casti steny a tri pokusu Takedy s druhy vcetne dalsi testovani Ankera s kamosi a nas vystrel na slepo pred deviti lety cekove asi 16 attaku tak v techto mistech pokracuje nase nova ceata.Mozna ne tak elegantni jak je na fotce velkeho climbingu ale je tam FILKUV NEBEZKY SMICH.  Spravny seznam vystupu je na mych web strankach www.marekholecek.cz.Tyto informace v shakesperovskem slohu byli poslany i pro opravu na web climbing.   
                Tebuh lehce ostarseny Mara



Ke stažení originální velikost fotky:  Meru

Mára Holeček   [úpravy] 07:38 25.10.2006Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 žralok11:13:15 25.10.2006
Tak to už je na rezervaci velkého sálu velké hospody, abychom se tam všichni vešli.
A škoda, že jsi nestihl volby do Senátu, mohl bys už (místo Jeníka) kandidovat :-)
ivošodpovědět 

 prosba12:20:04 25.10.2006
Gratulace.
Mohl by mi nekdo s lepsima vocima, pripadne s lepsim monitorem rict co je napsany tema malilinkatejma cervenejma pismenkama? Bubanova na ty zluty niti jeste prectu, ale vic uz nic. Bych vedel jak to Marousek s Krajsosem vlastne valili. Dik l.
odpovědět 
 Re: prosba12:47:31 25.10.2006
TOhle by ti mělo pomoct http://www.lezec.cz/fotos/fil_2281.jpg
Rodpovědět 
  Re: prosba14:59:23 25.10.2006
jo , diky. apropo, M&H svym vystupem jste potesili srdce jednoho indianskyho:) kolegy kterej sedi se mnou v kanclu a ma domov jen 300 kilaku vod ty ploutve.
lacoodpovědět 

 13:49:09 25.10.2006
Cesta i její název jsou jako z partesu! Voni holt umí, pane Holeček ...
H@nsodpovědět 

 Moc dobrá14:04:08 25.10.2006
práce chlapi! Eště až se někomu podaří to navalit rovně přes ploutev tak to bude mega lajna..
Šp.odpovědět 

 věk10:33:37 26.10.2006
Ale Kulíšku. Tobě už z té výšky přeskočilo, že nevíš jak jsi starý? Vždyť už tě máme s tatínkem 40 let na hrbu.

Mamka + Taťka
mama+tataodpovědět 

 Foto dne:

Vlastějovická
 Databáze cest:
Všechny cesty (188006)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Jízda Na Hraně 7A+ Skály U Sosnové
Zigzagando 6b Orsomarso
Inner Smile Into Exutero 7b Leonidio
Nonna Dario 7a Besagno
Meraki 7b Kalymnos
Nově komentované:
Peťánek 7B Srbsko
Horní Varianta 7- Žleby
Peťánek 7B Srbsko
Rebel Yell 7a Kalymnos
Malý Prd 6C+ Tisá - Modřín

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Re: Jo | Re: Jo | Re: subscripce and pay to win | subscripce and pay to win | Re: aby zo seba nerobili .. | Re: ? | aby zo seba nerobili .. | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: ? | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (33)
MČR v boulderingu (10)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (9)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (2)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1668 
 50 dní v divočině 
 1155 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1467 
 Andrea 
 1189 
 Ashima 
 969 
 Barkley Marathon 
 1006 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1056 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 934 
 Gálfy - Horský život 
 895 
 Jak se staví ledovec 
 875 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1259 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1023 
 Lezci z Manína 
 1068 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 912 
 Operace Nos 
 1039 
 Plamen nikdy nezhasne 
 927 
 Pohlednice z konce světa 
 1166 
 Pomíjivost ledu 
 896 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 931 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 934 
 Rhapsodia Corcontica 
 937 
 Sama 
 1083 
 Šampioni zlatého údolí 
 1005 
 S lyžemi v oblacích 
 1205 
 Tenaya Traverse Challange 
 1017 
 Tenkrát na východě 
 1193 
 Velká alpská silnice - 73 
 962 
 Za oponou velehor 
 1145 
 Zápasník Dee Dee 
 1026 
 Životní výprava 
 1062 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.