LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Trénink dělá mistry.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
41.??? 10166
42.Kohout 10165
43.Černík 10131
Bouldry:
41.Bulička 9150
42.Skočdopole 9103
43.Chovanová 9100
Hory:
30. 2404
31. 2332
32.Kulajta 2304

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189331 cest
Nové přelezy:
Lítost špa 7C
La Balenot 7c
Toto D´Ara 7b
Palpito Te 7b+
Pao De Que 7b
Aurora Bor 8a+
Scylla 7c
Feistus Re 7b+
Terra Medi 8a
Ta Peccau 8a

Stěny
A-ProSystem s.r.o. - Most
AK T.J. Sokol Mšeno - Mšeno u Mělníka
Ultra Ant Club - Týnská - Praha 1

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Rock Point Hradec Králové - Hradec Králové
HUDYsport - Jihlava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

TENDON CUP Olomouc 2011

smallTak je to zase za náma. Teda skoro… Ostatní už mají „šábes“, a přede mnou je poslední úkol.

Úkol v pravdě nelehký, nejméně oblíbený, a to literárně prezentovat letošní závod Tendon Cup Olomouc, jenž se uskutečnil 12.2.2011 na naší – jak napsal(a) jistý(á) pisatel(ka) do diskuse na našich oddílových stránkách www.kho.cz – tragické stěně.

01


Jelikož náčelník a Top manažer přes závody Prdelinka Bubák zatoužil po repasi kotníku, dolehla tíha organizace na má rachitická bedra. A bez pomoci lidiček, kteří ukrojili ze svého volného času a dali všanc svůj nervový systém, bych se pravděpodobně nyní nacházel ve společnosti milých sestřiček v klidečku Bohnického sanatoria. Tímto všem patří můj obrovský dík.
02


No, co tak napsat nového o věci, která se periodicky opakuje a prakticky o nic nového nejde. Snad jen tolik, že sundávání a čištění chytů, stavění cest a vůbec příprav se účastní každý rok méně a méně lidí (a já se jim ani moc nedivím…). Předsevzetí se na to příští rok vysmrkat je stále pevnější a pevnější. I když leckterý vykořisťovatel by zajásal, neboť při sníženém počtu pracovníků jsme dosáhli stejně kvalitních, ne li kvalitnějších výsledků.

03

     
V podstatě většina příprav probíhala tak hladce, až to bylo podezřelé, ale na konec se vše podařilo výtečně. Dokonce letos došlo i na propagaci akce v médiích. Svůj hlas do olomouckého rádia propůjčil Vikošek a televizní star se stala z našeho Prdelinky.

04


101 + 5 mládežníků mimo soutěž lezli jak o medaile, rozhodčí rozhodovali tvrdě a spravedlivě, dav mohutně povzbuzoval a všecko odsýpalo (až na dvě superfinále) podle plánu, takže v 16 hodin mohlo dojít na vyhlášení výsledků, které si případní zájemci můžou prohlédnout na webu ČHS v kalendáři závodů: chlapci, dívky

O kvalitní a hodnotné ceny pro mládežníky se postaral v první řadě zaštiťovatel akce a český výrobce lan Lanex a.s., dále pak naši kamarádi se svými firmami papírnictví Asopol, prodejna horolezeckých a „outdórových“ (kua to je hnusný slovo) potřeb Hortez Olomouc, známá firma Hudy sport Olomouc a taky Big SHOCK.

05


Po vyhlášení se „pozůstalí“, čili nezmizevší borci a borkyně vrhli na přelézání a zkoušení cest, organizátorům se ze srdcí vysypala tatrovka šutrů, oddechli si tak, že v tělocvičně bude dva roky průvan a mohl začít tradiční pozávodní  regenerační horovalentýnský večírek.

Ráno vše uvést do provozuschopného stavu a začít se bát, že za rok zas……
   

Bin   [úpravy] 06:09 18.03.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 cup10:31:10 18.03.2011
Tragická stěna taky stěna. A více pořadatelů závodů. Dělat něco pro druhé a jít s kůží na trh, se vyplácí jen za delší dobu. Nepolevovat!
Zdénaodpovědět 

 Foto dne:

Vlastějovická
 Databáze cest:
Všechny cesty (188004)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Inner Smile Into Exutero 7b Leonidio
Nonna Dario 7a Besagno
Meraki 7b Kalymnos
Gabry's Caffe 7a+ Besagno
Les Dents Bleues 7B+ Fontainebleau
Nově komentované:
Horní Varianta 7- Žleby
Peťánek 7B Srbsko
Rebel Yell 7a Kalymnos
Malý Prd 6C+ Tisá - Modřín
Crack In The Heart 6b Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem |

 Nové komentáře:
Re: ? | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Jo | Re: Leva cesta | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: Jo | Re: Jo | Zadávání cest, přehled cest sektoru | Re: Jo | Re: Duplicita |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (29)
MČR v boulderingu (10)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
Lezec Deníček nově i pro Android (1)
Prvovýstup jižní stěnou alpsky na Numbur (6958 m) v Nepálu: (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1657 
 50 dní v divočině 
 1142 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1457 
 Andrea 
 1180 
 Ashima 
 955 
 Barkley Marathon 
 999 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1045 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 927 
 Gálfy - Horský život 
 887 
 Jak se staví ledovec 
 861 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1243 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1013 
 Lezci z Manína 
 1049 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 901 
 Operace Nos 
 1031 
 Plamen nikdy nezhasne 
 915 
 Pohlednice z konce světa 
 1151 
 Pomíjivost ledu 
 887 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 925 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 923 
 Rhapsodia Corcontica 
 924 
 Sama 
 1075 
 Šampioni zlatého údolí 
 989 
 S lyžemi v oblacích 
 1195 
 Tenaya Traverse Challange 
 1001 
 Tenkrát na východě 
 1181 
 Velká alpská silnice - 73 
 956 
 Za oponou velehor 
 1144 
 Zápasník Dee Dee 
 1016 
 Životní výprava 
 1047 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.