LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Náčelník má vždycky pravdu.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
30.Kolomazník 10382
31.Novotná 10365
32.Kohout 10365
Bouldry:
30.Moravec 9550
31.Obal 9500
32.Majdloch 9478
Hory:
24.Špás 3183
25.Verner 3138
26.Štalmach 2894

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1166803 cest
Nové přelezy:
Vecchio Sa 7c
Pumpa 7B+
La Valse D 7c
Principál 9
Elle Ve Ou 7c+
Minisex Ro 7C+
Kraftfeld 9/9+
Makhnovtch 7b+
Kleiner Ro 9+/10-
Funk Beyon 10-

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
V 16 - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Lezec-shop.cz - Štěchovice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

PETROHRADSKÉ PADÁNÍ 2003

Závody

28.6. 2003 sraz účastníků do 10.00 hod na Petrohradské návsi.
Systém: 50 boulderů kvalifikace, asi 5 boulderů finále
Večer oheň, pivo, zpěv s muzikou pod širým nebem, spacáky s sebou.
Stavitel: matička příroda
Organizuje Petr Resch a Karel Hegr
Kontakt: 604 245 568
Email: ap.reschici@quick.cz
Sponzor: PAD


Petr Resch   [úpravy] 15:35 20.05.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Vítěz07:14:19 21.05.2003
Jestli se závodů zúčastní i ten borec v červenech trenkách, tak je předem rozhodnuto. Stačí se podívat na jeho vytrénovaný břicho.
Z.Reschodpovědět 
 Re: Vítěz09:15:40 21.05.2003
Pan ředitel Břečka už boulderoval za totáče, třeste se !
JIrkaSodpovědět 
 Re: Vítěz14:20:45 21.05.2003
Ne, to je skrytá reklama na Pupendo;-)
Joeodpovědět 

 Něco více informací07:54:31 22.05.2003
Lezkyně a lezci,
nejedná se o žádný vtip ani reklamu, ale o zcela seriózní a ojedinělý závod na přírodních kamenech. Přijeďte všichni. S Karlem otevřeme zcela novou oblast, kde nachystáme 50 až 100 boulderů, které budou dle obtížnosti obodovány. Dětská kategorie začne už někde na dvojkách, ženská na pětkách a mužská na šestkách. Po prohlídce tras, které budou jasně zvýrazněny orientačními tabulkami s popisy boulderů, propukne vlastní závod. Odhaduji, že to bude někdy kolem poledne. Ale pozor, jak je napsáno v úvodní zprávě sraz je už v deset na návsi v Petrohradu. Kvalifikace proběhne systémem lez co stihneš do dvouhodinového časového limitu. Je tedy na každém, aby si vybral, co chce lézt. Bodování bude však nastaveno tak, aby bylo výhodnější lézt méně těžších věcí než běhat po lese a sbírat počet. Zhruba pět nejlepších se potom utká ve finále v systému podobném klasickému bouldrovému závodnímu. Večer bude v Josemitu pařba u ohně, pivečko, muzika ...
Tedy ještě jednou, všechny moc zvu, je dost pravděpodobné, že už se nám závod podobného systému nikdy nepodaří udělat, protože nenajdeme zcela volnou takhle rozsáhlou lokalitu. Nicméně určitě i v příštích letech závody venku budou.
Petr Reschodpovědět 
 Re: Něco více informací07:57:13 22.05.2003
A ještě jedna důležitá informace. Těsně před termínem závodu budeme samozřejmě bedlivě sledovat předpověď počasí. Pokud by hrozil vytrvalý déšť (přeháňka nevadí), došlo by k přesunu do jiného termínu. Bedlivě proto sledujte Lezce.
odpovědět 

 Foto dne:

SP Chamonix
 Databáze cest:
Všechny cesty (185004)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Flow VIIIa Labské Údolí - Levý Břeh
Bangalang 7A Padang
Paleo 6a Ostaš
Borůfky 5A Ostaš
Srpodráp 6b Ostaš
Nově komentované:
Ája The Dog Direkt 7A Ludvíkov (Nad Hřbitovem)
Výletník Maxík 7B Bechyně
Výletník Maxík 7B Bechyně
Výletník Maxík 7B Bechyně
Tyrannosaurus Rex 8a Oréac

 Nově v diskusi:
Pomoc s lezením na pískovci | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Dobrá sekačka | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet | Re: Není dobré přehlížet | Re: Sebevědomí vs. nejistí diktátoři | Re: Není dobré přehlížet |

 Nové komentáře:
Re: Gratolace | Re: gratulace klukům | Gratolace | VPN | Odborníci | Re: osma | Síla rozvodů | Návrat | Daddy Kuba | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (38)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (7)

 Nově v inzerci:
Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze | Brzda EDELRID OHM II | Gemma | dětský celotělový úvazek | MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1660 
 Ne 
 1908 
 Nevím 
 1182 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.