LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Bacha, bacha! Jistíš? Dávej pozor! Jisti, jisti! Vole jisti, bacha! Lezu, jo? Lezu! Těžký to bylo, těžký ty vole!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
MČR ve skialpech (14.12)
JINGLE JAM vol. 7 (16.12)
Vánoční závody Ruzyně (24.12)

Žebříček
Cesty:
39.Novotná 10168
40.??? 10166
41.Zedek 10150
Bouldry:
39. 9256
40.Kollár 9250
41.Zítková 9203
Hory:
6.Bloudek 6420
7.Švihálek 6192
8.Černý 5904

Výsledky
EP ledy Utrecht, Nizozemsko (13.12)
Kvalifikace ve skialpinistickém sprintu USA (07.12)
EP v ledolezení Brno (06.12)

Deníčky
5839 lezců
1193185 cest
Nové přelezy:
Nesnesitel 7C
Bitterswee 9-
Working Cl 7c
Osel 9
Goat Bell 7b
Styks 7b
Fly For A 7c+
Maschinen 7B+/7C
Karambol 9+
Ojos De Pe 7a+

Stěny
Boulder Bar - Praha 7
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LANEX CUP PUSTIMĚŘ

Finale mor. části

Pustiměřský pohár - závěr seriálu moravské části LANEX CUPu.

V sobotu proběhl v Pustiměři v režii pořadatelů z oddílu SPL Pustiměř závěrečný závod moravské části LANEX CUPu v lezení na obtížnost. Ačkoliv místní stěna nepatří svými rozměry ke standartu, svým profilem však zajišťuje i lezení šikmin, boulí a převisů včetně stropu. Možná právě proto byl zajímavější i vlastní závod, určený převážně pro děti a začínající lezce.A jeho zajímavost a oblíbenost potvrdila i účast cca 96 startujících včetně závodníků ze Slovenska a Maďarska. Za neúčasti místní "jedničky" Soni Hnízdilové (bojovala na  Světovém poháru v lezení na obtížnost v  Číně), vypomáhal v předlezení cest dnes stejeně známý a neméně zdatný Adam Ondra (který m.j. tuto stěnku zná stejně dobře).


Nabitou a dynamickou amosféru vyvolali svými cestami i stavěči - Jarda Jordan z Jeseníku a sám nejvyšší aktivista a otec seriálu - Láďa Slouka.Jim patří beze zbytku dík za zdařilé a náročné cesty (nebylo třeba superfinále) i za zdařilé zakončení tohoto moravského seriálu.


K dovršení popularity a lesku celého závodu přispěli i sami hlavní sponzoři akce - za TRIOP Zlín V. Pátek a za LANEX paní Peterková,která jak vyhodnocením,tak i konečným pohoštěním závodníků a pořadatelů učinila velkolepou tečku za celým závodem i seriálem.


Na závěr bych chtěl pouze podotknout, že málokdo z nezúčastněných a mnohdy i z rodičů zúčastněných závodníků neumí dohlédnout a ocenit tuto vpravdě mravenčí práci a kopu starostí a problémů jak s pořádáním závodů, tak i s vlastní činností kroužků a oddílů. A tak mnohdy zbytečně a z malicherných důvodů končí činnost nadějných lezců či lezkyň a tím je vlastně popírán i hlavní význam takové činnosti a to prevence proti závadným činnostem či návykům mládeže a šťastného rozběhu jejich mladého života....


Vítězové Pustiměřského poháru.

HOŠI
Kategorie:Chlapci A
1.Šifra Radovan 1996 HK Sport systém Lanškroun

Kategorie:Chlapci B
1.Harna Filip 1993 KH Olomouc

Kategorie:Chlapci C
1.Kácal Jan 1990 TESLA Brno

Kategorie:Chlapci D
1.Borsiczky Marian 1989 SPL Pustiměř

Kategorie:Chlapci E
1.Tomanec Jakub 1987 HO



DÍVKY
Kategorie:Dívky A
1.Hoďáková Michaela 1994 LK Prachov;Velenice;

Kategorie:Dívky B
1.Kosinová Lucie 1993 LK Prachov;Velenice;

Kategorie:Dívky C
1.Kovačíková Dominika 1991 MK ŠK Modra,Triop

Kategorie:Dívky
1.Marecsková Štěpánka 1989 HO Jeseník

Kategorie:Dívky E
1.Ondrová Kristýna 1985 TESLA Brno;Rajče team






Jan Kuchtíček   [úpravy] 06:47 27.11.2003Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Zhodnoceni22:20:30 28.11.2003
S poslednim odstavcem Kuchtika lze souhlasit. Ano je kolem techto zavodu hodne prace a starosti. Presto neni hezciho pohledu, nez videt ty decka (a samozrejme mladezniky) jak maji radost, lezou s chuti a nachazeji si nove kamarady a navzajem si fandi.
Timto chci podekovat vsem sponzorum, bez kterych by to neslo, a hlavne organizatorum. Nejem v Pustimeri, ale i v Jeseniku, Olomouci a Orlove. Jsem rad, ze za pomoci duchovniho otce se nam podarilo rozjet Lanex cup i na morave a co me tesi jeste vic, ze uz nyni mame jiste 4 zavody v pristim roce. Takze muzete se tesit  vyjimecne v nedeli 1.2.2004 k nam do Orlove a pak v unoru jeste bude Olomouc,v breznu opet Pustimer a v dubnu Jesenik.
Jeste jednou vsem velkej dik.
Lumiodpovědět 
 Re: Zhodnoceni19:56:12 04.12.2003
...jen Lumír zase vůbec nepomáhal! :-) Janko
 6883238odpovědět 
  Re: Zhodnoceni11:12:42 17.12.2003
Možná bych se měl omluvit za nezveřehnění, ale je fakt, že Lumíra asi všichni bereme jako 100% jistotu¨, možná si to fakt ani neuvědomujeme.
Pochopitelně taky díky.
Honzaodpovědět 

 Foto dne:
Grotta Dei Santi
Terra media, 8a
 Databáze cest:
Všechny cesty (191600)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Limit Exit 7A Staniszówka
Last55 5A Hlavatice
Vousatice šklebivá 3 Hlavatice
Mám To V Paži 6A Hlavatice
Čistokrevný Kříženec 5A Hlavatice
Nově komentované:
Hrana 6+ Davle
Ronti 5c+ Leonidio
Hrana 6+ Davle
Karambol 9+ Josefovské Údolí
Ojos De Perro Azul 7a+ Leonidio

 Nově v diskusi:
Foto dne | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Re: Alpy skialp | Alpy skialp | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne - tlama dne | Re: foto dne |

 Nové komentáře:
Re: jungZoban | Re: jungZoban | jungZoban | Re: Cha | Re | Re: Cha | Re: Cha | Díky za zveřejnění | Není advent jako advent | Re: Cha |

 Kde to vře:
Světový pohár ve sportovním lezení míří na pražskou Štvanici (14)
Skialpinistka Eva Matějovičová na zimní olympiádu nepostoupí (10)
Tragédie na Grossglockneru: obvinění z usmrcení z nedbalosti (9)
Mezinárodní lezecká federace IFSC mění jméno na World Climbing (6)
EP v ledolezení Utrech, Nizozemsko (3)
JINGLE JAM vol. 7 - Christmas Edition (2)
Beauty of Aurina (2)
Ve Vysokých Tatrách bude od 23.-27.11. uzavírka některých chat (1)

 Nově v inzerci:
Průvodce V.Tatry | Rock Pillars Rebel QC 44 | Výbava do ledu, Rezervace! | La Sportiva Testarossa | Dětský skialp set | ZIMNÍ BOTY SOREL CARIBOU | Pohorky Mammut vel 8,5 | Scarpa charmoz | VV Transportér obytný spaní 2+2 | Jungle ve středu |

 Anketa:
Používáte na skalách mini přenosnou balknu jako rozcvičovací pomůcku?
 Ano používám 
 1061 
 Někdy ano 
 1075 
 Ne nepoužívám 
 1120 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.