LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Když už nemůžeš rukama, začni konečně lézt nohama.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12656
2.Šindel 12597
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7783
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5728 lezců
1152967 cest
Nové přelezy:
Spoonman 9
Master Of 10-
Fiasko 9
Fingerfood 10-
Primeur De 10
Římské Láz Xa
Mat Patou 7C/7C+
Moucha V N 7C
Hučení V K 9+
Götterhämm 9+

Stěny
Městská stěna Vyškov - Vyškov
Spolkový dům - Vlašim
Gymnázium M. Koperníka - Bílovec

Prodejny
Rock Point - OC Nisa - Liberec
Outdoor Centrum Rock Point Poříčí - Praha 1
Mapis - mapové informační středisko - Praha 5

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Alcoholic Cup

14.2.2004

Minuinulý týuiden proběchrlo na skř..  st.. stěně, škyt, oddtddílu USA.. USK Sportovní lezení Plzeň III. kóóólo przňen.. plzeňského rankinku dva tisíce čččtyyřři.

Závody nesly originální název Alcoholic Cup, a vlastně jediný kdo to pochopil, byl Azbest, který přišel ožralý, lezl ožralý, postoupil do finále ožralý, bohužel dříve než začlo celý zezelenal a utekl neznámo kam.

Tentokráte prišla řada se stavěním cest na mě, ale měl jsem ještě pomocníky - Vlastu a Janu.

Kvalifikční cesty byly pro chlapi nějaké lehké a všichni ti co postupovali do finále je dali FLASH. Holky to měli těžší, protože bojovali skoro na stejných cestách jako chlapi.


Adéla ve 2. kvalifikační cestě


Alena ve 3. kvalifikační cestě


Pavla ve 3. kvalifikační cestě


Po kvalifikaci proběhl malý závod pro malé. Všichni prckové bojovali jako tygři a tygřice a nakonec dostali i nějaké ty ceny.



Ve finále se už ale přitvrdilo. Cesta v kolmé trochu na rozhejbání, ale už druhá finálovka prověřila uměmí skočit po TOPu, a to se podařilo jen Jirkovi Šimandlovi a hostujícímu Jardovi Maršíkovi, který ho však doskočil až na druhý pokus a to ho posunulo na druhé místo. Tyto dva borce jsem zařadil jako poslední v pořadí, takže závody pěkně gradovaly. Velký favorit Štěpán Neustupný v kvalifikaci bohužel uklouzl a tak se finále nezůčastnil, ale nakonec alespoň dělal předlezce finálových cest.


Jarda ve 2. finálové cestě


Ve třetí a zejména čtvrté finálovce už nestačila jenom hrubá síla, ale bylo potřeba pořádně zapojit i šedou kůru mozkovou. Jirka a Jarda ukázali, že to jsou lezci par excellence a dali je na prní pokus.


Jirka ve 3. finálové cestě


Hanny ve 4. finálové cestě


Jako zlaté hřebíky dne nastoupily nakonec holky. Z kfalifikace postoupily všechny. Cesty pro ně byly trochu těžší, ale holt měli víc trénovat. V každěm případě všechny předvedly docela slušné výkony.


Jana ve 4. finálové cestě


Výsledky:

muži
1. Jiří Šimandl
2. Jarda Maršík
3. Roman Hanáček



ženy
1. Alena
2. Adéla Hlaváčová
3. Jana Tůmová



 Alcoholic Cup 2004 - Výsledky

Hop   [úpravy] 13:17 23.02.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Kde je Azbest13:13:34 24.02.2004
Na fotkách chybí vámi zmiňovaný Azbest?!
odpovědět 

 kdepak je?14:54:12 24.02.2004
Jó, chceme vidět Azbesta......
odpovědět 

 Foto dne:

Písek v uších, 7A
 Databáze cest:
Všechny cesty (183651)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Patová Situace Xa Frýdštejn
Team Griffelo 7 Frankenjura
Tomíkův Útok 6C Tisá - Modřín
Atypický Mrsk 7A+ Tisá - Modřín
Hildegarde Lanström 6A Tisá - Modřín
Nově komentované:
Kletba 6B Měsíční Údolí
Julča V Akci VI Labské Údolí - Pravý Břeh
Bachmač 6+ Jickovice
Intergalaktické Substance IXc Ostaš
Hai 7a Pfalz

 Nově v diskusi:
Re: Lezec.cz | Lezec.cz | Re: Vyprdění dotazníku | Super rychlej dotazník | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
Re: škodlivost | Re: Bouldr | Re: škodlivost | Re: Pravda | Re: Bouldr | Runy | Re: nezapočítaný chyt | Bezva | Smutny :/ | nezapočítaný chyt |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (24)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (19)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Bouldermatka ocún moonwalk | Nástupovky Black Diamond Technician LT | Detske lezecky Evolv Venga 32 | Lano!!! | Dětské lezečky La Sportiva Stickit vel. 26-27 | Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 41 
 Ne 
 56 
 Nevím 
 27 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.