LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Climbing is my life!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
31.Novotná 10365
32.Kohout 10365
33.Suchan 10327
Bouldry:
31.Obal 9500
32.Majdloch 9475
33.Chytil 9453
Hory:
14.Louda 5242
15. 5018
16.Magič 4805

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5753 lezců
1165624 cest
Nové přelezy:
Hučení V J 10-
Vagabond D 7c
Kleiner Ro 9+/10-
Kleiner Ro 9+/10-
Flatline 7b+
Sorci Verd 7c
Unten Und 9
Le Chibre 7b
La Teigne 7b
Is Any One 7b

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Lezecká stěna Kbely - Praha 9 – Kbely
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5

Prodejny
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Barcelona (ESP) 25. - 26. června

bouldering

smallSezóna světového poháru je v plném proudu, tento víkend proběhl závod ve španělské Barceloně. Z přihlášených 95 závodníků z 19 států se jich nakonec zúčastnilo 86. Výsledky:

Petra Růžičková vylezla v kvalifikaci jeden z pěti boulderů a skončila na 24. místě z 31 žen. Nejvíce se zde podařilo topovat čtyři bouldery třem závodnicím, které potrápil čtvrtý problém, kde top nepadl vůbec. Do semifinále pak postoupilo dvacet závodnic, z nichž čtyřem se podařilo topovat čtyři bouldery a do finále šest.

Vyhrála Japonka Akiyo Noguchi - ve finále jako jediná topovala všechny čtyři bouldery. Druhé místo Američanka Alex Puccio - v semifinále první, topovala jen dvakrát. Třetí místo Francouzka Melissa Le Neve - v semifinále pátá, se dvěma topy.


Pořadí mužů:
V kvalifikaci, rozdělené do dvou skupin, se všech pět boulderů podařilo vylézt jen pěti závodníkům z 55. Do semifinále postoupilo dvacet závodníků, z toho čtyři topovali všechny čtyři bouldery. Čtyřem finalistům ze sedmi se podařilo topovat nejvíce dva bouldery ze čtyř, rozhodoval počet pokusů, pořadí ze semifinále a bonusy za bouldery.
1. Guillaume Glairon Mondet (FRA) - v semifinále třetí, topoval ve finále dva bouldery na první pokus, 2. Rustam Gelmanov (RUS) - také dva na první pokus, ale v semifinále byl na pátém až sedmém místě, 3. Dmitry Sharafutdinov (RUS) - v semifinále první, topoval dva bouldery a nasbíral více bonusů.



Původní zpráva z 24.6.2011:

Startující: Petra Růžičková
Hlavní stavěč: Reinhard Fichtinger

Program:
Sobota 25. června 2011
- kvalifikace muži od 11h, ženy od 16h.
Neděle 26. června
- semifinále od 11h (muži a ženy), finále od 17h (muži a ženy).




Poslední závod světového poháru se konal minulý víkend v Holandském Eindhovenu a první místa brali Fischhuber Kilián (AUT) a Akiyo Noguchi (JAP). Naše Petra Růžičková obsadila 36. místo, držme palce, aby ve Španělsku byl postup do semifinále snadný.


On line přenos: www.ifsc.tv


Zdroje:
ifsc-climbing.org



HelčaL.   [úpravy] 20:20 26.06.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Andreas11:50:23 24.06.2011
A co Andreas? Ten uz nejezdi?
eh?odpovědět 
 Re: Andreas11:59:07 24.06.2011
Za rovné tři hodiny mám obhajobu BP a SZZ, to je jediný důvod, proč jsem se nezúčastnil závodu v Eidhovenu a v Barceloně:)
"Andreas"odpovědět 
  Re: Andreas12:07:33 24.06.2011
Tak at ustojis i tenhle zavod:)
ehodpovědět 
  Re: Andreas12:32:50 24.06.2011
Tak nesurfuj a pěkně se uč :-)))))))))))))))
pbla4024odpovědět 

 Foto dne:
Dohlenwand
Lumpazivagabundus, 7
 Databáze cest:
Všechny cesty (184907)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Fringuello 5b Arco
Überhang Für Einsteiger 6 Frankenjura
Růže Z Texasu VIIIa Bišík
? 1 Srbsko
Mílanátek 7 Srbsko
Nově komentované:
Rechte Nordwand 7- Frankenjura
Direkte Nordwand 7+ Frankenjura
Pasivní Směr 6b Radvanice
Akční Směr 6c Radvanice
Procházka Kamením 7A Radvanice

 Nově v diskusi:
Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Studenské skály nález karabin | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Re: Adam Ondra vaří v KFC | Adam Ondra vaří v KFC | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni | Re: UFOni |

 Nové komentáře:
důkaz | Re: Kvalita skály | Re: Parohy | Re: Parohy | Re: Počet cest - autor | Re: Řezník ze sklepa... | Gratulace | Zakresleno na openclimbing.org | Řezník ze sklepa... | Gratulace |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (83)
SP v boulderingu Praha 2025 (65)
SP v boulderingu Praha 2025 (16)
V roce 2026 i 2028 bude opět SP v Praze, k boulderu přibude lano (14)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (13)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (11)
SP v boulderingu Praha 2025 (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)

 Nově v inzerci:
MAMMUT FIRST ZIP 4 | Holku z ostravska. | CT Alpine up | mobilní lezecká stěna | tatry | Helma Black Diamond | Maglajzáky | Scarpa drago | Černé dioptrické brýle (KEEN | Síte |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1602 
 Ne 
 1856 
 Nevím 
 1132 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.