LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Žula nevaruje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly
Průvodce Elbtal 1 a 2
Mistr skal

Závody
Polez!!! (08.11)
EP ledolezení, Bern SUI (22.11)
EP v ledolezení Žilina (29.11)

Žebříček
Cesty:
41.??? 10166
42.Kohout 10165
43.Černík 10131
Bouldry:
41.Bulička 9150
42.Skočdopole 9103
43.Chovanová 9100
Hory:
1.Sejbal 8423
2.Y 8001
3.Groš 7768

Výsledky
EP obtížnost Toulouse (31.10)
MS v lezení (21.09)
MS paralezení boulder, obtížnost, rychlost (21.09)

Deníčky
5824 lezců
1189388 cest
Nové přelezy:
Wilibaldov 9+/10-
Viva Festi 8a
December P 9
Satisfakce Xc
Lítost špa 7C
La Balenot 7c
Toto D´Ara 7b
Palpito Te 7b+
Pao De Que 7b
Aurora Bor 8a+

Stěny
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Outdoor Centrum Rock Point Masarykova - Brno
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

LB Bouldering Session V. a Pražský Opičák

obr_smallPoslední letošní bouldering session je za námi. Sešli jste se v hojném počtu a tak to má být.

Šedesátka nových boulderů prověřila Vaše síly i techniku. V chlapské sekci byl neporazitelný Martin Spilka, který se srovnal se všemi černými bouldery a tím zaslouženě vyhrál. Na druhém místě Michal Novák a na třetím Jiří Bažant. Mezi ženami již tradičně Nelly Kudrová na prvním , Danča Kotrbová na druhém a Terka Svobodová na třetím místě.

Kompletní výsledky na www.lokalblok.cz/stena

Pražský Opičák



V úterý 8.12.2009 byly v Lokal Bloku přesně v poledne odstartovány dětské závody Pražský Opičák, jako již tradičně ku příležitosti svatého Mikuláše.

Děti se letos sešly v bohatém počtu a tak se bylo opravdu na co dívat. Pro všechny kategorie bylo jako již tradičně připraveno deset nových boulderů. Děti měly na přelezení celou hodinu a bojovaly opravdu statečně. Začaly nejmladší děti do osmi let. V jednu hodinu, po vypršení limitu, došlo ke shodě 4 opičáků a opičaček, kteří překonali všech 10 boulderů na první pokus. Je vidět, že lezecká úroveň dětí se opravdu neustále zvyšuje. Pro finalisty byly tedy vybrány další dva bouldery, na kterých si nejlépe vedl Prokop-Kašpar Záruba. Kuba, Hanka a Jirka opět dosáhli shody a podělili se tak o druhé až čtvrté místo.
Ve druhé kategorii závodily děti od 9 do 11 let. I v této kategorii bylo dosaženo shody. O první až druhé místo se podělili Tomáš Plevko a Veronika Peltrámová. Shodně lezli i Lucka Kupčíková s Adélkou Moravcovou a holky se tak podělily o třetí až čtvrté místo. Některé děti se poté rozhodly soutěžit i v další kategorii 12-14 let. Tentokrát proběhlo vše bez komplikací, na prvním místě skončil Zdeněk Ustohal, na druhém Lucka Kupčíková a na třetím Jana Vincourková. V kategorii dívek ve věku 15-17 let si nejlépe vedly Anna Obročníková a Jana Vincourková, které opět dosáhly na všech deset boulderů a tím se podělily o první až druhé místo, na třetím až čtvrtém se umístila Lucie Kupčíková společně s Evou Pávovou. Chlapi 15-17 již zabojovali na opravdu těžkých boulderech a nejlépe si s nimi poradil Zdeněk Ustohal, druhý Jan Jeliga a třetí Jonáš Jarník.
Bouldery pro děti stavěli Olin Klapal, Martin Drbohlav, Pavel Payne, Karina Bílková, Lenka Štorkánová a další.

Kompletní výsledky naleznete na www.lokalblok.cz/stena

plakat1plakat2

Sponzoři:
Sponzorsky nás jako již tradičně podpořil Hudy Sport. Dále pak Norská móda, Euforie, Enervit, Montana a Divadlo v Dlouhé. Budeme se těšit na další závody, které můžete očekávat opět v prosinci 2010 na Mikuláše.

Máka   [úpravy] 21:14 10.12.2009Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Díky13:02:35 11.12.2009
Byl jsem na závodech podobného typu poprvé a jsem nadšen.. Přeju teamu, Ať se daří dál dělat takovýhle akce!
Martinodpovědět 

 Foto dne:

Vlastějovická
 Databáze cest:
Všechny cesty (188007)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Betonsuzluk Özlemi 7 Beycik
Jízda Na Hraně 7A+ Skály U Sosnové
Zigzagando 6b Orsomarso
Inner Smile Into Exutero 7b Leonidio
Nonna Dario 7a Besagno
Nově komentované:
Zákaz Zvracení 8 Josefovské Údolí
Peťánek 7B Srbsko
Horní Varianta 7- Žleby
Peťánek 7B Srbsko
Rebel Yell 7a Kalymnos

 Nově v diskusi:
Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Rozloučení | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: kozel zahradníkem | Re: metoda - nezkušený jistič lehčí o 50 kg |

 Nové komentáře:
Ironia | Re: Jo | Re: Jo | Re: subscripce and pay to win | subscripce and pay to win | Re: aby zo seba nerobili .. | Re: ? | aby zo seba nerobili .. | Re: zľavy v Tatrách pre ČHS od KST | Re: ? |

 Kde to vře:
Na Téryho chatě v Tatrách přestali uznávat slevu pro členy ČHS (33)
MČR v boulderingu (10)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (9)
Pomoz nám zlepšit online lezeckého průvodce (8)
Na Ama Dablam (6812 m) vystoupila Češka Marie Klementová (7)
Vyšla nejnovější kniha Reinholda Messnera Symboly (4)
EP v lezení na obtížnost Toulouse, Francie (3)
ČHS: Slevy na chatách v Tatrách platí dle délky členství v ČHS (3)
Alžběta Rott vystoupila na Manáslu (8163 m) (3)
MS v paralezení v Soulu, Jižní Korea: Franta Rys 7. (1)

 Nově v inzerci:
ZIMNÍ BOTY Sorel Caribou | SCARPA | Parťák do hor, žula volá | Prodam Skylotec Inceptor GRX - Nová | Prodám jistítko Belay Set Hurry/Eagle - nové | Prodám jistítko ALPINE UP - Nové | Malarone 250mg | práce | Sportovkyni pro život | Dřevěná lišta- Panťak |

 Anketa:
Jaký film na Fesťáku 2025 je nejlepší?
 1000 Miles Adventure 2024 
 1673 
 50 dní v divočině 
 1157 
 Alter Traum. Příběh nejstarší desítky na písku 
 1471 
 Andrea 
 1193 
 Ashima 
 972 
 Barkley Marathon 
 1013 
 B.I.G. - světové prvenství 
 1061 
 ESSENCE: Story of Johnny Dawes 
 941 
 Gálfy - Horský život 
 900 
 Jak se staví ledovec 
 878 
 JAMES - Století nad oblaky 
 1264 
 Kupkolo.cz MTB Trilogy 2024 
 1026 
 Lezci z Manína 
 1069 
 Nespoutaný živel - deset let terapie dobrodružstvím 
 915 
 Operace Nos 
 1041 
 Plamen nikdy nezhasne 
 932 
 Pohlednice z konce světa 
 1173 
 Pomíjivost ledu 
 900 
 Reel Rock: Jezdci v bouři! 
 934 
 Reel Rock: Smrt padouchů 
 938 
 Rhapsodia Corcontica 
 941 
 Sama 
 1088 
 Šampioni zlatého údolí 
 1005 
 S lyžemi v oblacích 
 1211 
 Tenaya Traverse Challange 
 1019 
 Tenkrát na východě 
 1196 
 Velká alpská silnice - 73 
 965 
 Za oponou velehor 
 1146 
 Zápasník Dee Dee 
 1031 
 Životní výprava 
 1065 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.