LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Horolezec nepadá.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
33.Suchan 10327
34.Lebloch 10312
35.Lank 10290
Bouldry:
33.Obal 9500
34.Majdloch 9478
35.Kümmel 9450
Hory:
31.Málek 2682
32.Zvonková 2677
33.Lienerth 2588

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5757 lezců
1167961 cest
Nové přelezy:
Thor´s Ham 10-
Akira 10
Morlock-Sh 10
One Move 7c
Ludva 9+/10-
Delta Blue 7b+
Omega3 7b+
Gradace 9-
Tisíc Vari 10-
Chameleon 9+/10-

Stěny
Skatepark - Jablonec Nad Nisou
Bouldering za oponou - Měnín
Venkovní lezecká stěna ZŠ Habrmanova - Česká Třebová

Prodejny
HUDYsport - Plzeň
HUDYsport - Jičín
HUDYsport - Hřensko

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

SP Valence, FRA

Závod Světového poháru v lezení na obtížnost Valence, Francie, 29.-30.10.2004:
30.10. - 24:00 1. Alexandre Chabot (FRA), 2. Christian Bindhammer (GER), 3. Tomáš Mrázek (CZE).
Ženy: 1. Muriel Sarkany (BEL), 2. Martina Cufar (SLO), 3. Caroline Ciavaldini (FRA).

Tomáš by měl i po tomto závodě stále vést letošní Svěťák s 540 body, těsně za ním je Alexandre Chabot se 477 body. Viz rankink ICC.

18:00 Tomáš Mrázek postoupil do večerního finále z druhé pozice společně s Alexandrem Chabotem. Nejlépe v semifinále dolezl Michael Fuselier (FRA).

29.10. - Tomáš Mrázek dnes v kvalifikaci dává top a postupuje do sobotního semifinále.
Top dává i jeho největší sok v rankinkgu SP Alexandre Chabot (FRA) stejně jako další tři lezci: Fabien Dugit (FRA), Flavio Crespi (ITA) a Evgeny Ovchinnikov (RUS).
Naše Helena Lipenská skončila dnes v kvalifikaci 30. Top v ženách dnes daly Angela Eiter (AUT), Natalia Gros (SLO), Lucija Franko (SLO) a Chloe Minoret (FRA).
Slovák Juraj Repčík byl 33.
Výsledky viz web pořadatelů: http://mineral.spirit.free.fr/

Standa   [úpravy] 22:33 29.10.2004Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 Viržínko asi ještě nebude11:01:14 03.11.2004
No nevím, nevím jestli to bude mít Mráza tak snadný. Myslím, že jsem tady uvedl spekulace, který nebyly až tak pravda. Trochu mě zajímala pravidla a počty při Světovém poháru a mělo by to být asi takto:

Letos se uskuteční celkem 9 závodů a součet nejlepších 6 výsledků rozhodne o celkovém vítězi. Škrtají se tedy 3 nejhorší bodová umístění. Tom byl nejhůře třetí (Valence), škrtá se mu tedy právě tento výsledek. Oproti tomu Chabot bude při dobrých výkonech škrtat 19. místo (už se stalo),  poté 9. místo a 8. místo. Navíc má v tuto chvíli čtyři 1. místa, Tomáš má vítězství tři. Chabot ho prostě teď bude mocně stahovat, zatímco Tomášovi budou body naskakovat pouze při vítězství a to po dvaceti.

Stav je tedy takový, že Mráza má stále 540 bodů a Chabot 477. Snad to dobře dopadne a ještě jednou se omlouvám za dezinformace :o)   
Azbestodpovědět 
 Re: Viržínko asi ještě nebude13:23:59 03.11.2004
po dvaceti? za prvni mista? ako je toto mozne:)
dvacet bodiku bylo doposad tak za 16 misto.
Srandovni je ze kdyz Mraza bude furt druhej a Chabot treti, tak Chabot bude stejne Mrazu dohanet.
lacoodpovědět 
 Re: Viržínko asi ještě nebude13:29:39 03.11.2004
mozna ze si myslel rozdil bodu, a to jeste jen v pripade ze Chabot bude druhej...
No ale je to jedno, chleba tim levnejsi nebude.
odpovědět 
  Re: Viržínko asi ještě nebude13:46:18 03.11.2004
Jasne, že v připadě že vyhraje TM. Pokud bude druhej a horší body mu přibývat nebudou. Pak se jen modleme, aby Šobot udělal nějakej ten horší výsledek. Třeba 25. místo :o)
Azbestodpovědět 
   Re: Viržínko asi ještě nebude20:21:55 03.11.2004
Mráza by měl v Brně vyhrát.Jestli se mu to nepodaří,tak to bude s celkovým vítěstvím těžký.Chabot má formu a ještě zabojuje.
mlátičkaodpovědět 

 Foto dne:
Brandenburger Haus
Ötztalské Alpy
 Databáze cest:
Všechny cesty (185082)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Peep 6b+ Krakov
Ryzykancik 7A Krakov
Kocham Mishę 6C+ Krakov
L'élite Des Ménages 6b Sanetsch
Dorées Les Ballades 6a+ Mont Blanc
Nově komentované:
One Move 7c Sass Beita
? 7/7+ Babylonský Lom
? 7/7+ Babylonský Lom
Bouldertraverz 6B+ tr Svatý Jan
Traverz Vrchem 6C Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku |

 Nové komentáře:
Jirishanca | Re: Kudla dobrý! | neudělal vostudu!!! | Re: Dia stèna | Dia stèna | nuda | Re: Paráda! | Re: Gratolace | Re: Kudla dobrý! | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1697 
 Ne 
 1947 
 Nevím 
 1210 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.