LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Jištění zdržuje.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Na trh přišla kniha o horách a řekách Dobrodružství v prášku
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály

Závody
SP rychlost Polsko (05.07)
SP obtížnost, rychlost Chamonix (FRA) (11.07)
SP rychlost Klagenfurt (AUT) (26.07)

Žebříček
Cesty:
2.Votoček 12650
3.Trojan 12206
4.Stribrny 11775
Bouldry:
2.Volf 11503
3.Konečný 11275
4.Novák 10900
Hory:
20.Punčochář 3751
21.Novotný 3598
22.Petr 3385

Výsledky
SP boulder, obtížnost Innsbruck (AUT) (25.06)
SP boulder Praha (CZE) (06.06)
Melloblocco (07.05)

Deníčky
5756 lezců
1167907 cest
Nové přelezy:
One Move 7c
Ludva 9+/10-
Delta Blue 7b+
Omega3 7b+
Gradace 9-
Tisíc Vari 10-
Chameleon 9+/10-
Kyzová Psy Xb
Hlasy Ze Z Xc
Bada Boom 7b

Stěny
SAUNA - Plzeň
V 16 - Plzeň
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
Lezec-shop.cz - Štěchovice
LANEX eshop - Bolatice

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Benefiční akce: Náš limit je pouze v našich představách

přednáška Marka Holečka: 15.9. kino Aero Praha

Ahoj…
zvu Vás na našlapaný večer 15. září od 20.30 do Kina Aero. No a co se bude dít? V rámci večera bude možno zhlédnout filmový dokument „Mára jde do nebe“. Též stihneme pokec s obrázky, kde nahlédneme do deníku mé poslední Karakoramské výpravy na Masherbrum a nejen do něj. Pokud zbyde ještě nějaký časový prostor, tak následuje nekontrolované veselí, než nás ze sálu všechny vyhodí…

Důležité je dodat, že celý večer do posledního groše půjde na ty, kteří potřebují naši pomoc. Jinými slovy vybrané peníze poputují pro společnost Fosa,o.p.s. https://www.fosaops.org/, která přímo zajišťuje osobní asistenci u lidí s handicapem, ať takovým či makovým. Též nabízí celou škálu programů pro hendikepované, aby dostali šanci se zapojit v rámci jejich možností do běžného žití. Však více se můžete dočíst na jejich stránkách a škoda mých slov.

Pokud mohu prospět, či přispět svým ždibíkem pro druhé, tak se dostaví vnitřní pocit uspokojení. Tím neříkám, že se chci rozdat ani netrpím spasitelským syndromem. Však čas od času ten pocit užitečnosti je hřejivý. Ať to byly akce ve prospěch hospiců a dalších organizací starajících se o naše blízké a v budoucnu možná i o nás, anebo pro mládežníky ve školách či pro ty nejstarší na univerzitě třetího věku. Též pro vězně ve věznicích, které máme tendenci obcházet po špičkách. Jo, každé z těch míst má svoji energii. Někde radost i pulzování života přetéká, jinde přichází k podzimu, též před očima mizí, případně se čeká na novou životní příležitost. Všude tam je potřeba dobrých lidí, kteří nasměrují, utěší, či vyslechnou. Má úloha je jednodušší, jako „Vítr ve vlasech“ přinést čerstvý vzduch. Tímto končí náhled do mé černé duše a zase hned ji před světem zavírám.

V každém případě patnáctého v kině Aero, kdo z vás přijde se bavit, udělá zadobře i druhým. Cena lístku je 170 kaček, který se dá již teď pořídit v předprodeji. Těším se na shledanou…😊

Maara



Mára Holeček   [úpravy] 07:19 07.09.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Foto dne:
Brandenburger Haus
Ötztalské Alpy
 Databáze cest:
Všechny cesty (185076)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Reif Für Die Intensivstation 8 Frankenjura
Der Kreuzer Ist Sein Tod 8 Frankenjura
Radikale Mitte 8 Frankenjura
Den Poté 7+ Skalní Město Stříbrná
Porca La Vacca, Viva La Sposa 6a Bastionata Di Boragni
Nově komentované:
One Move 7c Sass Beita
? 7/7+ Babylonský Lom
? 7/7+ Babylonský Lom
Bouldertraverz 6B+ tr Svatý Jan
Traverz Vrchem 6C Srbsko

 Nově v diskusi:
Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Pomoc s lezením na pískovci | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku | Re: Klasifikace na pisku |

 Nové komentáře:
Jirishanca | Re: Kudla dobrý! | neudělal vostudu!!! | Re: Dia stèna | Dia stèna | nuda | Re: Paráda! | Re: Gratolace | Re: Kudla dobrý! | Re: gratulace klukům |

 Kde to vře:
Klára Kolouchová, 1. Češka na Everestu, zemřela na Nanga Parbat (86)
SP v boulderingu Praha 2025 (24)
Nové stěny a cesty v Českém Krasu (20)
Film: Adam Ondra a jeho přelez trad cesty Lexicon E11 na flash (12)
Pinch od Edelridu (12)
Na Nanga Parbat vylezli Marek Novotný a Ondra Hlásný (11)
Peakfest - 20.-22. června Jizerka (11)
V Yosemitech zákazali vyvěšování vlajek na El Capitanu (10)
SP v boulderingu Innsbruck, Rakousko (10)
Velký skalní pád na Aiguille du Midi v Alpách (9)

 Nově v inzerci:
Itálie ferraty a gran paradiso | Ruksak DOLDY Fitzroy 50 černý | Ostaš nebo Křížák | Statická a dynamická lana | Meindl Island MFS 45,5 | Prodám novou Švýcarskou dálniční známku na rok 2025 | Scarpa boty 38,5 | Bouldermatka Ocún Incubator | Prodám dětský univerzální velitelovy úvazek | Sháním lezce na výškové práce v Praze |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 1697 
 Ne 
 1947 
 Nevím 
 1210 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.
Na webu NaVylet.cz objevíte pestrou paletu turistických cílů a tipů na výlet napříč celou Českou republikou. Nechybí ani oblíbené lezecké oblasti jako Český ráj s pohádkovými skalními věžemi či dramatické Labské pískovce, které lákají dobrodruhy i horolezce z celé Evropy.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.