LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Ježíš von si zpívá? Tak to bude zase tlama jako kráva!
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
34.Chejn 10225
35. 10178
36.Suchan 10171
Bouldry:
34.Kümmel 9350
35.Majdloch 9275
36. 9206
Hory:
21.Novotný 3598
22.Chomová 3276
23.Verner 3138

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1154325 cest
Nové přelezy:
Férový Hrá 8B
In Geheime 9-/9
Sloní Pilí 9
A.D.I.O.Z. 9
Jumper 10/10+
No Name 10-
Přepište D 7C
Forgotten 9-
Tumor 8+
Thunderbir 10-/10

Stěny
Big Wall - Praha 9 - Vysočany
Boulder Bar - Praha 7
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point OC Olympia - Brno
LANEX eshop - Bolatice
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

MČR v ledolezení na rychlost Vírský cepín 2016

Vír ledy závodyJiž tuto sobotu 13.2. ve 13:00 startuje na Ledové stěně ve Víru tradiční závod odpolední kvalifikací. Od 18:00 si pak posvítíme na ty nejlepší ve finále.

Ano, jsou tu oba a čekají na své nové majitele. Jeden je tu pro mrštné ledové kočky a druhý pro nedostižné sprintery zmrzlých kolmic. Očekáváme parádní souboje v obou kategoriích, samozřejmě i s Vaší účastí. Zvítězit nebude snadné, neboť účast přislíbili oba obhájci.

Lucka je zpátky doma s čerstvými úspěchy z Ameriky a Milan opět jistě předvede kvalitu jediného českého účastníka závodů Světového poháru.

Pro ostatní zájemce o závod, který je otevřený všem ledolezcům, by mělo být hlavní motivací probojovat se do večerního finále. Jednak je při něm vždy skvělá atmosféra, ale také na všechny finalisty čekají ceny od štědrých sponzorů akce.

V sobotu se tedy těšíme na tradiční závodníky, ale i na nové talenty, a hlavně na všechny příznivce této trochu zvláštní disciplíny.

Více informací a podrobné propozice závodu najdete na stránkách Ledové stěny Vír www.ledovastenavir.cz

Vír ledy závody

   [úpravy] 07:11 11.02.2016Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 teplo09:17:58 11.02.2016
Když vidim fotky - se nebojíte že se to celý vysype??
odpovědět 
 Re: teplo10:22:58 11.02.2016
To co může spadnout se průběžně osekává - bezpečnost na prvním místě. Ono to na fotce vypadá trochu jinak, než ve skutečnosti. I když je to děravé, pořád je to spojeno jako celek. Místama jsou pletiva, který tomu hodně pomáhají. Snad bude vše OK.
odpovědět 

 Výsledky11:54:33 16.02.2016
Budete někdy někde zveřejňovat výsledky? Nikde jsem je zatím nenašel. Dík.
Karlosodpovědět 

 Foto dne:
Otec
Písečná Bouře, IXa
 Databáze cest:
Všechny cesty (183780)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Cofradia Del Santo Reproche 7a Margalef
La Cuenta Atrás 6c+ Margalef
Petelki Najmu 8- Szczytnik
Ta3 Za Tri 4 Mařenka
Fígl 5 Plzeň Jih
Nově komentované:
Tobogán VIIc Hrubá Skála
Black Shadow 10+/11- Krkavka
Black Shadow 10+/11- Krkavka
Musashi 7C Szcytna
Postranní Úmysl XIb Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Nalezené lezečky - Slon, Tisá |

 Nové komentáře:
Re: páska - nepáska | páska - nepáska | Re: Plošný zákaz | Re: logo čhs | Re: Tak teď už se členem stanu! | Re: | Nová cesta | Když marketingový guru neví co, | Re: v kontextu silniční dopravy | Re: Mágo |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (29)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
Petrohradské Padání 2025 (1)

 Nově v inzerci:
Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Bouldermatka ocún moonwalk | Detske lezecky Evolv Venga 32 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 116 
 Ne 
 105 
 Nevím 
 46 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.