LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší blbý než žádný jištění.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Ledy
 Skialpy
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
46.Zedek 10022
47.Pelikán 10018
48.Jurečka 10006
Bouldry:
46.Chovanová 9003
47.F 8906
48.Kalvas 8900
Hory:
11.Sukačová 5270
12.Abt 5236
13. 5018

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5731 lezců
1154533 cest
Nové přelezy:
Hradní Spá 10-
Big Ben 9/9+
Pravda A L 9
Wave Direc 10
Prison Bre 7C
Kleine Mis 10-
Nejslabší XIa
Hardcore Xc
Daywalker 9+/10-
Férový Hrá 8B

Stěny
V 16 - Plzeň
Lezecké centrum SmíchOFF - Praha 5
Rock 'n' Wall - Plzeň

Prodejny
Rock Point Plzeň Americká - Plzeň
Outdoor Centrum Rock Point Perštýn - Praha 1
Rock Point OC Olympia - Brno

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Co chystá TENDON na Fesťáku: lana za rozumné ceny, soutěže, dary

-reklama-

TENDON bude jako již tradičně v době od 25. do 28. 8. 2011 nabízet k prodeji lana jak z naší aktuální nabídky, tak i ze starých zásob za výhodné ceny.

Nezapomeňte se zastavit na našem stánku naproti kinu, kde budeme po celou dobu trvání Mezinárodního horolezeckého filmového festivalu nejen prodávat, ale i rozdávat. Co? No na to se musíte přijít podívat.
A pokud budete mít chuť, přijďte si s námi zasoutěžit do parku! V sobotu pořádáme spolu s Hudy Žebřiňák a v neděli Siláka Johna. Moc se na vás těšíme.

Info k soutěžím:

SOBOTA 27 / 8 / 2011
14:00 do 16:00

HUDY a TENDON Žebřiňák neboli Foot off contest (soutěž) v parku

Unikátní soutěž v lezení na nakloněném žebříku bez pomoci nohou. Vyřazovací systém na dvou žebřících současně Spojení zelené síly HUDY a TENDONU, kteří tuto akci mají na starosti a kteří věnují do této soutěže atraktivní ceny. Přijďte si do parku v sobotu odpoledne zasoutěžit nebo podpořit největší siláky. Cena útěchy pro každého soutěžícího siláka. Kategorie borci a dívky.



NEDĚLE 28/8/2011
10:00 do 12:00

Silák John aneb Follow Master of Rocks (soutěž) v parku

TENDON vás všechny zve na již druhý ročník soutěže ve šplhu bez pomoci nohou na speciálním laně, které se častěji než na šplhání používá k rychloslaňování z vrtulníku. Ve stejném čase sice probíhá atraktivní finále Českého poháru v boulderingu, ale krátké protažení těla Vám určitě udělá dobře. Soutěží se na rychlost v kategoriích silák a silačka. Drobné ceny pro odvážné, kteří to přijdou zkusit, atraktivní ceny pro vítěze.



(Původně vyšlo 22.8.2011)

TENDON   [úpravy] 12:07 23.08.2011Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyNový komentář 

 COPY16:11:13 22.08.2011
Dost dobry...ale tak nejak se me zda, ze se tu nekdo pokousi zkopirovat to co delaji Totalove s Bealem a spratelenyma firmama nekolik let :-)
Petrodpovědět 

 Foto dne:
Stefansturm
Torre grande, 7+
 Databáze cest:
Všechny cesty (183787)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
Glóin 5A Sklárna Jih
Dáin 2 6A Sklárna Jih
Hráli Jsme Kličkovanou VIIb Prachov
U Barového Pultí 6A+ Sklárna Jih
Zhublas VIIIc Prachov
Nově komentované:
Hradní Spára 10- Holštejn
Cloister 7- Srbsko
Hradní Spára 10- Holštejn
Cloister 7- Srbsko
Bongo Mango IXc Teplické Skály

 Nově v diskusi:
Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára | Re: Dušičková spára |

 Nové komentáře:
Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: logo čhs | Re: lezci vs. (horo) lezci | Re: lezci vs. (horo) lezci | lezci vs. (horo) lezci | Re: páska - nepáska | páska - nepáska |

 Kde to vře:
Český horolezecký svaz má nové logo (37)
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (22)
Zákaz lezení na Kozlovi (3)
Adam Ondra: závod v Praze bude mým posledním svěťákovým bouldrem (3)
Bouldering na Kubu Island v Botswaně (2)
SP v lezení Bali, Idonésie (2)
Video: Adam Ondra leze prvopřelez cesty za 9a+ ve Slovinsku (1)
Jana Švecová dala boulder Mild Abuse of Terminology 8B+ (1)
Radek Votoček si zapsal třetí 9a: Intermezzo XY Gelöst, Rakousko (1)
Petrohradské Padání 2025 (1)

 Nově v inzerci:
Pohorky Garmont Tower 2.0 | La Sportiva BoulderX | Lezečky La Sportiva Miura 20J vel. 39 | Statická a dynamická lana | La Sportiva Ultra Raptor II | La sportiva | Cikánka | VÝŠKOVÉ PRÁCE NASTÁLO V PRAZE 350-480 Kč/hod 64 000 až 80 000/M | Bouldermatka ocún moonwalk | Detske lezecky Evolv Venga 32 |

 Anketa:
Líbí se vám nové logo ČHS?
 Ano 
 127 
 Ne 
 114 
 Nevím 
 54 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.