LEZEC  OBCHOD  DISKUSE  INZERCE  ANKETY  ODKAZY  PRŮVODCE  MAPY  FOTKY  VIDEO 

 jméno

 heslo 

 Registrace   |   Lepší starej horolezec, než mrtvej hrdina.
Hledání cesty

Hledání na Lezci

 Metodika
 Trénink
 Oblasti
 Reportáže
Knihy
Vyšlo 2. vydání průvodce pro bouldering v Divoké Šárce v Praze
Křest Perel východu a video ze Stránské skály
Křest knihy Perly východu

Závody
Melloblocco (07.05)
SP boulder Curitiba (BRA) (16.05)
SP boulder Salt Lake City (USA) (23.05)

Žebříček
Cesty:
1.Votoček 12606
2.Šindel 12525
3.Trojan 12234
Bouldry:
1.Volf 11503
2.Konečný 11275
3.Novák 10925
Hory:
1.Groš 7855
2.Rojko 7592
3.Skopec 7324

Výsledky
ČP v lezení na obtížnost Praha (01.05)
SP obtížnost, rychlost Wujiang (CHN) (25.04)
Petrohradské Padání (25.04)

Deníčky
5727 lezců
1151362 cest
Nové přelezy:
Májový Deš 9
Rádio 1 Xb
Bir Uzun Y 9
Sportbohre 9-
Sibarita 7c
La Ultratr 7b
Voodoo 9
Hobit 7c
Giljotina 8a
Pingvin 8a+

Stěny
Stěna u Salesiánů - Praha 8
gymnázium Orlová - Orlová-Lutyně
Lezecká stěna SKP Policie - České Budějovice

Prodejny
HUDYsport - Teplice
Rock Point Ostrava Avion - Ostrava jih
Lezecké centrum Vertigo - Bratislava

Kontakt
REDAKCE:
standalezec.cz
ŠÉFREDAKTOR:
jirkaslezec.cz
INZERCE:
standalezec.cz
IT:
hoplezec.cz

Na Štandu 17: Jiří "Prcas" Slavík

Sedmnáctý díl diskusního pořadu, bezmála hodinky se zajímavou osobností ze světa vertikál. Hostem historika a dobrodruha Libora Duška a kameramana a režiséra Tomáše Galáska je celoživotní optimista, fenomenální pískař, muzikant a vynikající společník Jiří „Prcas“ Slavík.

"A viděls, jak jel nahoru? Já věděl, že to vyleze, ty vole… Slavík, ten to vždycky vyřeší!“ Takto výstižně charakterizuje na počátku 90. let Jirku Slavíka o půl generace starší kolega Karel Bělina v kultovním snímku Ostrov čarodějů. A Slavíkovi to leze pořád! Tak jdeme na to…



Radek Groh   [úpravy] 08:03 09.12.2022Tisk 

Reklama:


Související články:

Komentáře

     
...nové příspěvkyKomentovat mohou pouze zaregistrovaní

 Prcas.19:00:45 09.12.2022
No jo, nádhera! Asi jediný takhle dlouhý rozhovor, který jsem zhlédl do konce(určíte zde bylo spousta jiných skvělých rozhovorů, jenže z toho Prcase září tak nějak víc než jen ta lezecká pohoda), je to zážitek slyšet vice o lidech, ke kterým rád  vzhlížím a i zdravice na konci je překvapující, cituji: chovejte se slušně.
 Martaas.
 Re: Prcas.20:31:59 09.12.2022
Pravda. Patří též k mým nejoblíbenějším lezcům.
Jířo, dál užívej života! Savana
 Zdéna N.

 Parádní rozhovor15:57:00 13.12.2022
Jirku dokáže člověk poslouchat celé hodiny a jistě se historkami, co jsme ještě neslyšeli, jen hemží. Jeho zápal a životní optimismus je nakažlivý a už párkrát mi jeho názory a postoje pomohly srovnat si některé věci v hlavě. Díky!
 Bída

 Foto dne:

Ona
 Databáze cest:
Všechny cesty (183875)
Top cesty v ČR
Top bouldery v ČR
Nejnovější cesty:
La Ultratrail De Lluna 7b Margalef
Sibarita 7c Katalan
Převis 5+ Mazák
No Tinc Padrina 7a+ Margalef
Diagonála 6- Mazák
Nově komentované:
Spodina Lebeční VIIIa Hrubá Skála
? 8+/9- Frankenjura
Radegast 8 Súľov
Interferenzstreifen IXa Oybin
Katův Šleh VIIIb Ostrov

 Nově v diskusi:
Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | zbojník lezečky | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku | Re: Vyplnění dotazníku |

 Nové komentáře:
to už je fakt na vyhazov | ??? | Ach ta grafika | Apríl už byl..... | Re: Mágo | Re: Mágo | Mágo | Logo | Bouldr | Respirator |

 Kde to vře:
Lezení v hale může být rizikové kvůli částicím z lezeček (14)
Český horolezecký svaz má nové logo (5)
JUNGLE JAM vol. 1 (2025) – Když se Výstavko rozzáří (1)

 Nově v inzerci:
Hledám parťačku | Friendy a vklíněnce | Lano z Měsíce | Nové lezečky Scarpa Instinct VSR vel. 43 | parťáka pro výstup-Eiger | Koupím bouldermatku | STANOVÉ KOLÍKY Ultralehké,odolné,kvalitní SET 8+1 | Praha a okolí - lezkyně | Stan Jurek AT1,5 | Zapomenuté lano |

 Anketa:
Vadí vám filmující drony na skalách?
 Ano 
 2228 
 Ne 
 2119 

 Návody:
Jak psát na lezce ...
Lezecké mapy

 Partneři:
Treking.cz
Hledáte si pěkné ubytování v ČR na Váš výlet či dovolenou? Vyberte si na webu MegaUbytko.cz v sekci chaty a chalupy pronájem. Pokud plánujete cestovat na Slovensko a potřebujete ubytovanie na Slovensku, ty nejlepší ubytovací zařízení, chaty, chalupy, roubenky naleznete na stránce chaty na prenájom.

 lezec  diskuse  ankety  odkazy  průvodce  fotky  video  *rss*  ochrana osobních údajů       ceník reklamy Energy Cloud   NetPro systems, s.r.o.